خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question انصراف از دانشگاه

سلام
      من سال دومی که کنکور شرکت کردم یعنی امسال اومدم دانشگاه رشته‌ی ادبیات فارسی شبانه ثبت نام کردم. الان میخوام بدونم اگه الان که حدود یه ماه و نیم از تحصیل من تو این رشته گذشته انصراف بدم مشمول خدمت میشم بلافاصله؟ در کل چقدر فرصت دارم؟ میتونم انصراف بدم و منتظر بمونم تا سال آینده دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟ یا این مدت اگه نمیشه بیکار بمونم میتونم دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از تاریخی که انصراف میدین دقیقا یک سال وقت دارین که برید دانشگاه یا سربازی وگرنه غیبت میخورین!
      درطول تحصیل هم فقط یه بار میتونید از دانشگاه انصراف بدید اگه برای بار دوم انصراف بدین باید حتما برید سربازی!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      از تاریخی که انصراف میدین دقیقا یک سال وقت دارین که برید دانشگاه یا سربازی وگرنه غیبت میخورین!
      درطول تحصیل هم فقط یه بار میتونید از دانشگاه انصراف بدید اگه برای بار دوم انصراف بدین باید حتما برید سربازی!
      خیلی ممنون از راهنماییتون. یعنی در واقع با این شرایط میتونم الان انصراف بدم و منتظر بمونم و مهرماه سال آینده دوره جدید دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niche نمایش پست ها
      خیلی ممنون از راهنماییتون. یعنی در واقع با این شرایط میتونم الان انصراف بدم و منتظر بمونم و مهرماه سال آینده دوره جدید دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟
      بله اما ریسکه !
      به نظر من مرخصی بگیرید از تحصیل و بعد از کارنامه نهایی کنکور انصراف بدین
      خوشا دیدار ما در خواب ...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها

بله اما ریسکه !
      به نظر من مرخصی بگیرید از تحصیل و بعد از کارنامه نهایی کنکور انصراف بدین
      آخه میخوام دانشگاه آزاد بخونم و به هیچ وجه قصد ادامه این رشته فعلی رو هم ندارم. به نظرتون بهتر نیست انصراف بدم که هزینه الکی هم ندم؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niche نمایش پست ها
      آخه میخوام دانشگاه آزاد بخونم و به هیچ وجه قصد ادامه این رشته فعلی رو هم ندارم. به نظرتون بهتر نیست انصراف بدم که هزینه الکی هم ندم؟
      اگه میخوای بدون ازمون بری که دیگه ریسکی وجود نداره : )
      نه پولت و نه وقتت و حروم کن برو انصراف بده

خوشا دیدار ما در خواب ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن