خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

کمک درباره رفتن به ازمون

اول سلام
      بچه ها من تا امروز خوب نخوندم
      خوندما ولی خوب نه ! ازمون هم بخاطر اینکه پول دستم نبود نرفتم حالا پول اومده دستم ولی نمیدونم الان برم ثبت نام کنم یا از ازمونای پایان نیم سال اول برم
      من این مدت چون خوب نخوندم هم به بودجه بندی ازمون نرسیدم هم اینکه چون ازمون نمیدادم طبق برنامه راهبردی پیش نمیرفتم اخه برام قاطی پاتی بود برنامش
      این هفته رو نشستم یه برنامه ریزی دقیق کردم برای خودم که توی 18 هفته که هفته اولش از 20 ابان شروع میشه و تا هفته سوم اسفند ادامه داره تمام کتابا رو به صورت کامل خوندم و خیلی از قسمتاش هم همون بین مرور کردم حالا که با برنامه ازمون قلمچی مقایسه کردم تا ازمون 22 و 6 بهمن من تقریبا 90 تا 95 درصد بودجه بندیشو میرسم ولی الان چون طبق برنامش پیش نرفتم نه تراز خوبی میگیرم نه میتونم برسم اگرم الان بخام طبق برنامش پیش برم از برنامه خودم عقب میمونم حالا نمیدونم از الان برم یا بزارم برا ازمون 22 بهمن ثبت نام کنم یا از همین الان برم
      دیروز هم رفتم پرسیدم گفت از ازمون بعدیش که 3 اذره به بعد کلا میشه 950 تومن
      اگه از الان برم ثبت نام کنم و ازمونایی ک براش هیچی نخوندمو بدم پولمو دور نریختم؟؟
      اغا ی راهی چلو پام بزارین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه دوست عزیز از همین امروز و الان با برنامه راهبردی جلو برو و هرچه زودتر ثبت نام کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.ak1378 نمایش پست ها
      اول سلام
      بچه ها من تا امروز خوب نخوندم
      خوندما ولی خوب نه ! ازمون هم بخاطر اینکه پول دستم نبود نرفتم حالا پول اومده دستم ولی نمیدونم الان برم ثبت نام کنم یا از ازمونای پایان نیم سال اول برم
      من این مدت چون خوب نخوندم هم به بودجه بندی ازمون نرسیدم هم اینکه چون ازمون نمیدادم طبق برنامه راهبردی پیش نمیرفتم اخه برام قاطی پاتی بود برنامش
      این هفته رو نشستم یه برنامه ریزی دقیق کردم برای خودم که توی 18 هفته که هفته اولش از 20 ابان شروع میشه و تا هفته سوم اسفند ادامه داره تمام کتابا رو به صورت کامل خوندم و خیلی از قسمتاش هم همون بین مرور کردم حالا که با برنامه ازمون قلمچی مقایسه کردم تا ازمون 22 و 6 بهمن من تقریبا 90 تا 95 درصد بودجه بندیشو میرسم ولی الان چون طبق برنامش پیش نرفتم نه تراز خوبی میگیرم نه میتونم برسم اگرم الان بخام طبق برنامش پیش برم از برنامه خودم عقب میمونم حالا نمیدونم از الان برم یا بزارم برا ازمون 22 بهمن ثبت نام کنم یا از همین الان برم
      دیروز هم رفتم پرسیدم گفت از ازمون بعدیش که 3 اذره به بعد کلا میشه 950 تومن
      اگه از الان برم ثبت نام کنم و ازمونایی ک براش هیچی نخوندمو بدم پولمو دور نریختم؟؟
      اغا ی راهی چلو پام بزارین
      به نظر منم کانون برو ..نگران عقب ماندگیت هم نباش کانون جای جبران میزاره
      ویرایش توسط ehsan.iz : 17 آبان 1396 در ساعت 22:19

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن