خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      Bsh
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy شهریور-کمک!!ارشد هوش مصنوعی

سلام.
      من نمی دونم که واسه آمادگی برای کنکور ارشد تا چه حد دیره یا زوده یا هیچ کدام!! تنها چیزی که می دونم اینه که یه کارمندم که نهایتا روزی 6 ساعت به زور بتونم مطالعه داشته باشم.
      امروز 4 شهریور ماهه و می خوام شروع به درس خوندن کنم ولی واقعا گیجم و نمی دونم از کجا!!!
      منابع پارسه رو تهیه کردم! کسی هست که این شولیدیگی خاطر من رو به مسیر مستقیم رو به موفقیت هدایت کنه!!!!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز این انجمن فعلا مشاور نداره .منم امسال ارشد دارم اما هنوز هیچی نخوندم طبق راهنمایی هایی که از سایر دوستان گرفتم میتونم کمکتون کنم.راستیتش مدت زمان مطالعه افراد با هم متفاوته اگر از همین 6ساعت هم خوب استفاده کنید به امید خدا حتما موفق خواهید بود اصلا نگران نباشید من با خیلی ها صحبت کردم که روزی 4ساعت میخوندم و موفق شدن.سعی کنید استرس رو کنار بزارید و با توکل به خدا و تلاش فراوان روز به روز موفقیتتون رو بیشتر کنید.آرزوی موفقیت برای شما و سایر دوستان کنکوری داریم.

3. Top | #3
      Bsh
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه کلاف سر در گم!!!! واقعا از کجا و چی و. چجوری شروع کنم؟..

4. Top | #4
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khiyal21 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز این انجمن فعلا مشاور نداره .منم امسال ارشد دارم اما هنوز هیچی نخوندم طبق راهنمایی هایی که از سایر دوستان گرفتم میتونم کمکتون کنم.راستیتش مدت زمان مطالعه افراد با هم متفاوته اگر از همین 6ساعت هم خوب استفاده کنید به امید خدا حتما موفق خواهید بود اصلا نگران نباشید من با خیلی ها صحبت کردم که روزی 4ساعت میخوندم و موفق شدن.سعی کنید استرس رو کنار بزارید و با توکل به خدا و تلاش فراوان روز به روز موفقیتتون رو بیشتر کنید.آرزوی موفقیت برای شما و سایر دوستان کنکوری داریم.

آفرین بر شما که این موضوع رو فهمیدید - از فردا به دنبال پذیرش مدیرانی برای بخش ارشد هستیم - اگر شما هم مایل بودید می تونید با ما همکاری کنید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آفرین بر شما که این موضوع رو فهمیدید - از فردا به دنبال پذیرش مدیرانی برای بخش ارشد هستیم - اگر شما هم مایل بودید می تونید با ما همکاری کنید

سلام خواهش میکنم خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد برای سایر دوستان انجام بدم و اینکه این فضا هرچه زودتر ارتقاء پیدا کنه تا شاهد رضایت و فعالیت هرچه بیشتر دوستان باشیم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن