خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ادامه تحصیل و اقامت کانادا یا خوندن پزشکی؟

سلام .من سال دوم پرستاریم. اصلا خیلی گیج شدم خودمم نمیدونم واقعا چی میخوام یبار‌میگم برم اونور‌ یبار‌ میگم‌ن از الان بخونم واسه پزشکی ک درسم تموم شد قبول شم یا لااقل از درسا دور نشم و فراموشم نشن.خیلی‌موقعیت بدی دارم اعصابم‌خورده.
      شما چ پیشنهادی دارین؟
      دلیل پزشکی خواستنمم‌مشخصه دگ.پول و وضعیت اجتماعی و چشم و هم چشمی‌و اینجور چیزا دگ.کار‌راحت اونا و درامد‌بیشتر نسبت ب پرستارا...
      درسته درامد پرستاری ام با ماهی ۶.۷تومن خیلیم خوبه واسه ی دختر اما درامد های ۲۰ ۳۰میلیونی وسوسه کنندس.
      اینم میدونم ک پزشکی فرسایشه و طولانیه.همین پرستاریم تا دکتراشو بگیرم همون حدودا طول میکشه
      چیکار‌کنم ای خداا
      I wanna thank me for believing in me

2. Top | #2
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      سلام .من سال دوم پرستاریم. اصلا خیلی گیج شدم خودمم نمیدونم واقعا چی میخوام یبار‌میگم برم اونور‌ یبار‌ میگم‌ن از الان بخونم واسه پزشکی ک درسم تموم شد قبول شم یا لااقل از درسا دور نشم و فراموشم نشن.خیلی‌موقعیت بدی دارم اعصابم‌خورده.
      شما چ پیشنهادی دارین؟
      دلیل پزشکی خواستنمم‌مشخصه دگ.پول و وضعیت اجتماعی و چشم و هم چشمی‌و اینجور چیزا دگ.کار‌راحت اونا و درامد‌بیشتر نسبت ب پرستارا...
      درسته درامد پرستاری ام با ماهی ۶.۷تومن خیلیم خوبه واسه ی دختر اما درامد های ۲۰ ۳۰میلیونی وسوسه کنندس.
      اینم میدونم ک پزشکی فرسایشه و طولانیه.همین پرستاریم تا دکتراشو بگیرم همون حدودا طول میکشه
      چیکار‌کنم ای خداا
      درود ابجیدو حالت داره
      من کانادا رو نمیدونم ولی تو دانمارک سطح حقوق پرستار و پزشک تفاوت کمتری نسبت به ایران داره ولی با حقوق پرستاری میتونی زندگی خوبی داشته باشی
      پس اگه اهل مهاجرتی و سختی بسیار زیادی تو غربت پذیرایی پس بسم الله! البته اینو اونجا نگو وگرنه می‌گیرنت فکر میکنن بمب گذاری:D
      ولی اگه از ایران داغون خودمون نمیتونی دل بکنی یا باید طمع پول و پرستیژ در خودت بکشی و شغل شریف پرستاری انتخاب کنی و یا یه سال از همه چیت بزنی و پزشکی بیاری
      تمااام

3. Top | #3
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگر وضع مالی خوبه به نظر من برو
      ولی بعید بدونم برای پزشکی عمومی بورسیه کنن !
      کانادا هم ک حرف نداره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      کسی که بخواد بره کانادا انقد باید وضعش خوب باشه که درامد از رشته پزشکی براش اونقدراام مهم نباشه ،هزینه زندگی شدیدا بالاس اونجا،شهریه دانشگاه و... پزشکی عمومی بورسیه نمیکنن فک نکنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خیلی روی قضیه مهاجرت به کانادا مطالعه داشتم... نظر من اینه شما همین رشته رو بخون زود تموم کن،بعدشم که باید طرحت رو بگذرونی، طرحت جز سابقه کاری حساب میشه...بعدشم راااااحت میتونی درخواست اقامت بدی واسه کانادا، سطح درآمد پرستاران کانادا بسیار خوب،رفاه عالی، موقعیت اجتماعی عالی، و درکل همچیز بر وفق مراده اونجا، البته کبک ک بخای بری باید فرانسه بلد باشی اما استانهای دیگه مث بریتیش کلمبیا انگلیسی باید بلد باشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin6566 نمایش پست ها
      من خیلی روی قضیه مهاجرت به کانادا مطالعه داشتم... نظر من اینه شما همین رشته رو بخون زود تموم کن،بعدشم که باید طرحت رو بگذرونی، طرحت جز سابقه کاری حساب میشه...بعدشم راااااحت میتونی درخواست اقامت بدی واسه کانادا، سطح درآمد پرستاران کانادا بسیار خوب،رفاه عالی، موقعیت اجتماعی عالی، و درکل همچیز بر وفق مراده اونجا، البته کبک ک بخای بری باید فرانسه بلد باشی اما استانهای دیگه مث بریتیش کلمبیا انگلیسی باید بلد باشی
      با چقد هزینه میشه رفت؟؟؟

فرستاده شده از SM-J710Fِ من با Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام .میدونم سوالم ربطی به موضوع این دوستمون نداره اما ایا کسی که 30سالش باشه نمیتونه واسه پرستاری استخدام دولت بشه؟؟وبایدصرفا درمراکزخصوصی کارکنه؟؟
      پ.ن:اینو پسرعمه ام ازم پرسید منم نمیدونستم
      ممنون ازدوستانی که راهنمایی میکنن
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      سلام .میدونم سوالم ربطی به موضوع این دوستمون نداره اما ایا کسی که 30سالش باشه نمیتونه واسه پرستاری استخدام دولت بشه؟؟وبایدصرفا درمراکزخصوصی کارکنه؟؟
      پ.ن:اینو پسرعمه ام ازم پرسید منم نمیدونستم
      ممنون ازدوستانی که راهنمایی میکنن
      استخدامی فک کنم تا۳۰ساله .ارشدبگیری تا۳۴سال

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mastaneh نمایش پست ها
      با چقد هزینه میشه رفت؟؟؟

فرستاده شده از SM-J710Fِ من با Tapatalk
      ببینید هرکی بخاد بره باید خرج یکسال زندگیشو ببره همراش و دولت کانادا هم اینو چک میکنه که شما پول داشته باشین تا یکسال خرج کنین واسه خودتون، آخه تا امتحان رجیستری بدین و کار پیدا کنین اونجا حدودا 6ماه تا یکسال طول میکشه، هزینه های زندگی هم بستگی داره کدوم استان و شهر بخاهین زندگی کنین

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از کمکاتون دوستان.فعلا تصمیم بر همون ادامه پرستاری گرفته شد

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      لگر واقعا شرایط مهاجرت و دریافتاقامت کانادا رو دارید اقدام کنید. خواهر من در حای تحصیل رشته پرستاری و این شغل در انادا واقعا جای پیشرفت و موقعیت عالی داره.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)