خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34

موضوع: معتاد شدم !

1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

معتاد شدم !

سلام
      یه مشکلی هست که خیلی داره اعصابمو بهم میریزه من اگرچه نت دارم ولی اصلا مزاحمم نیست نه فکرمو درگیر میکنه نه باعث شده هی بیام اینجا سر بزنم یا سایتای دیگه ...
      اما
      اما
      اما بدجوری معتاد اهنگم دیگه نمیدونم چه کنم اگه دوساعت گوش ندم حس میکنم سرم درد میگیره بدجوری معتاد شدم
      کسی هست اینجوری باشه ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم اينطوريم
      تو گوشيت چند تا اهنگ كه خيلي خوشت نمياد داشته باش وقتي دلت اهنگ خواس فقط خودتو مجبور كن اونا رو گوش كني
      رفته رفته درس ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پارسال همین موضوع منو نابود کرد ، راحت میتونم بگم اصلی ترین دلیلی که الان پشت کنکورم آهنگ بوده ! درس میخوندم ولی وسطش وقت استراحت آهنگ گوش میدادم نمیدونم چه تاثیری داشت که تمرکزم از درس به شدت کم میشد . یعنی کلا گیراییم پایین میومد بعد از آهنگ ... حالا امسال آخر شبا فقط یه ساعت گوش میدم و سعی میکنم تو طول روز اصلا سراغش نرم. شما هم سعی کن همین روش رو داشته باشی .البته یکی دو هفته اولش خیلی سخته ولی بعد عادت میکنی.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.akbari نمایش پست ها
      منم اينطوريم
      تو گوشيت چند تا اهنگ كه خيلي خوشت نمياد داشته باش وقتي دلت اهنگ خواس فقط خودتو مجبور كن اونا رو گوش كني
      رفته رفته درس ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
      امتحان کردی ؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      پارسال همین موضوع منو نابود کرد ، راحت میتونم بگم اصلی ترین دلیلی که الان پشت کنکورم آهنگ بوده ! درس میخوندم ولی وسطش وقت استراحت آهنگ گوش میدادم نمیدونم چه تاثیری داشت که تمرکزم از درس به شدت کم میشد . یعنی کلا گیراییم پایین میومد بعد از آهنگ ... حالا امسال آخر شبا فقط یه ساعت گوش میدم و سعی میکنم تو طول روز اصلا سراغش نرم. شما هم سعی کن همین روش رو داشته باشی .البته یکی دو هفته اولش خیلی سخته ولی بعد عادت میکنی.
      سعیمو میکنم
      میگم که اگه دوساعت گوش ندم انگار سردرد میگیرم :/

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ashil نمایش پست ها
      سعیمو میکنم
      میگم که اگه دوساعت گوش ندم انگار سردرد میگیرم :/
      یک تایپیک فاخر خوانندگی زده بودن تو فروم
      بگرد پیداش کن شماره 5-6اش چند بار گوش بده کلا میشوره میبره هرچی اعتیادرو
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقدر جالب.من اصلا اهنگ گوش نمیدم.مگر یه اهنگ خاص یا ویژه ای باشه که گوش بدم.ببخشید که میگم اما احتمالا شما یه مقدار درگیر علاقه و اینا هستین وگرنه اهنگ بدون پیش زمینه تا این حد آدم رو جذب نمیکنه.به هر حال اینا همه از عادته اگه اهنگ های چرتوپرت گوش بدی کم کم زده میشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برو خدارو شکر کن مث من سیگار نمیکشی ... من نکشم نمیتونم درس بخونم
      یجوری گفتی معتاد شدم من فک کردم ترا میزنی بالا
      ولی 2 ساعت واسه اهنگ زیاده مطمینی پای پسر مسر وسط نیست
      میتونی یه چنتا اهنگ انتخاب کنی بعد اونقد پلیشون کنی که حالت بهم بخوره از اهنگ
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم معتاد اهنگ هستم و بین درس ها اهنگ گوش میدم اهنگ گوش دادن بد نیست اما بستگی داره چه نوع اهنگی گوش میدی به نظرم اگر میخوای بازم اهنگ گوش بدی اما تمرکزتم از دست ندی اهنگای لایت و کلاسیک گوش بده

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم دقیقا مثل شما
      حتما قبل شروع درس و وسط درس یه ربع اهنگ گوش میدم بیشتر انریک.. اگه گوش ندم سردرد میگیرم.
      NEVER...GIVE...UP

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      چقدر جالب.من اصلا اهنگ گوش نمیدم.مگر یه اهنگ خاص یا ویژه ای باشه که گوش بدم.ببخشید که میگم اما احتمالا شما یه مقدار درگیر علاقه و اینا هستین وگرنه اهنگ بدون پیش زمینه تا این حد آدم رو جذب نمیکنه.به هر حال اینا همه از عادته اگه اهنگ های چرتوپرت گوش بدی کم کم زده میشی
      بعضي از اساتيد هستن مثل علي سورنا،بهرام،ياس،شاهين،صاد ق ك بدون پيش زمينه ك چه عرض كنم اگ يكي از پشت كوه هم اومده باشه وحشتناك درگير خودشون ميكننش!!

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      بعضي از اساتيد هستن مثل علي سورنا،بهرام،ياس،شاهين،صاد ق ك بدون پيش زمينه ك چه عرض كنم اگ يكي از پشت كوه هم اومده باشه وحشتناك درگير خودشون ميكننش!!
      دقیقا

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هه دقیقا اتفاقا یه مدت کلا تو ذهنم تکسته بهرامو سورنا و شاهینو ... میچرخید بنظرم حتی شبا هم گوش ندین کلا بزاریدش کنار واقعا تاثیر داره کلا تو ذهنته

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ashil نمایش پست ها
      سلام
      یه مشکلی هست که خیلی داره اعصابمو بهم میریزه من اگرچه نت دارم ولی اصلا مزاحمم نیست نه فکرمو درگیر میکنه نه باعث شده هی بیام اینجا سر بزنم یا سایتای دیگه ...
      اما
      اما
      اما بدجوری معتاد اهنگم دیگه نمیدونم چه کنم اگه دوساعت گوش ندم حس میکنم سرم درد میگیره بدجوری معتاد شدم
      کسی هست اینجوری باشه ؟
      همیشه موقع درس خوندن آهنگ گوش میکنم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ما که نشدیم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن