خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34

موضوع: معتاد شدم !

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آهنگ گوش کردن یه کاری هست که بدون هیچ هزینه ای به آدم لذت و هیجان میده ، پس طبیعی هست به خصوص وقتی این قدر دم دست باشه معتادش بشین...
      شما حالتی رو در نظر بگیر که روی میز هم کتاب هست هم گوشی ، احتمالا ذهن شما گوشی و آهنگ گوش کردن رو انتخاب میکنه ، چرا چون خیلی سریع به یه مزیت خواهد رسید.
      بهترین روش اینه که عوامل اغوا کننده رو از دم دست دور کنید ، با یه کار های خیلی ساده مثل گوشیتون رو در جایی دور تر بزارید که مجبور باشید برای برداشتن گوشی ده بیست متر رو طی کنید! اینطوری میلتون بهش کم تر میشه...
      مثلا یه قانون بزارید ، اگر بخوام آهنگ گوش کنم باید گوشی رو بردارم و به مکان خاصی برم و یک آهنگ گوش کنم... و اینکه نمیشه دوتا آهنگ پشت سر هم گوش کنم و برای گوش کردن دومین آهنگ باید گوشی رو بزارم سر جاش و دوباره همین مراحل رو طی کنم تا اجازه شنیدن یه آهنگ دیگه داشته باشم پس اگر ذهنتون دلش آهنگ خواست بگید باشه! اما باید این مراحل رو بری...
      یا راهکار های مشابه این!
      اینطوری مراحل آهنگ گوش کردن سخت تر میشه و ذهنتون تمایلش کمتر...

واقعا این تسهیل یا عمدا سخت کردن عادت ها خیلی تاثیر زیادی داره ، ضمن اینکه شما اگر کتابا یا خلاصه نویسی هاتون رو دم دست بزارین ساعت مطالعه شما بعد مدتی بیشتر خواهد شد.

توی یه کتاب روانشناسی میخوندم که یه نفر که به صورت نامرتب به باشگاه ورزشی میرفت با دم دست قرار دادن لباس های ورزشی آمار شرکت کردن در برنامه های باشگاه رو افزایش داده بود. خیلی منطقی هست که اگر لباس های باشگاهش در دورترین نقطه ممکن باشه ذهنش دچار سخت پنداری میشه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      البته در نهایت همه روش ها تسهیل کننده هستن و اراده و خواست شما مهمترین چیزه...
      همین که فهمیدین یه مشکله و میخواین حلش کنید نشانه خوبیه و انشاءا... موفق میشین
      من میشناسم افراد زیادی رو که اینو مشکل نمیدونن واین اعتیاد اینقدر در اونها ریشه کرده که دائما توجیه میکنن خودشون رو....

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم آهنگ زیاد داشتم و عادت داشتم گوش بدم ولی نه مثل شما که سر درد بگیرم کاری که کردم آهنگارو ریختم تو ی جای دیگه و تو گوشی فقط چنتارو که دوسشون داشتم نگه داشتم ، فقط ی نکته اینکه آهنگ هایی که تو گوشیت نگه میداری این ویژگی ها رو نباید داشته باشن، 1.قر دار نباشه 2.احساسی نباشه و یاد چیزی نندازت مثلا آهنگای دیس لاو 3.ترجیحا رپ نباشه 4.عصبیت نکنه...به عنوان مثال من اینارو تو گوشیم دارم فقط

مطرب و سرمست از شاهین رشیدی

فو از ش ن

زلف از محسن نامجو

چنتایی آهنگ کلاسیک

Take a picture از بریتنی اسپرز

این با تو بهتره از نیکیتا هم جدیدا اضافش کردم به مجموعه ی فاخرم

آهنگای خودمم گفتم که دستت بیاد چه تیپ آهنگی خوبه که تمرکزتو نگیره...موفق باشی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      منم آهنگ زیاد داشتم و عادت داشتم گوش بدم ولی نه مثل شما که سر درد بگیرم کاری که کردم آهنگارو ریختم تو ی جای دیگه و تو گوشی فقط چنتارو که دوسشون داشتم نگه داشتم ، فقط ی نکته اینکه آهنگ هایی که تو گوشیت نگه میداری این ویژگی ها رو نباید داشته باشن، 1.قر دار نباشه 2.احساسی نباشه و یاد چیزی نندازت مثلا آهنگای دیس لاو 3.ترجیحا رپ نباشه 4.عصبیت نکنه...به عنوان مثال من اینارو تو گوشیم دارم فقط

مطرب و سرمست از شاهین رشیدی

فو از ش ن

زلف از محسن نامجو

چنتایی آهنگ کلاسیک

Take a picture از بریتنی اسپرز

این با تو بهتره از نیکیتا هم جدیدا اضافش کردم به مجموعه ی فاخرم

آهنگای خودمم گفتم که دستت بیاد چه تیپ آهنگی خوبه که تمرکزتو نگیره...موفق باشی
      الان مثلا فو از شاهین نجفی چه مشکلی داشت که ش.ن گذاشتی اینا بابک زنجانی هم دیگه ب.ز نمیگن بعد شما میگی ش.ن

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      الان مثلا فو از شاهین نجفی چه مشکلی داشت که ش.ن گذاشتی اینا بابک زنجانی هم دیگه ب.ز نمیگن بعد شما میگی ش.ن

گفتم شاید مخالفای ایشون خوششون نیاد و گیر بدن، مخصوصا ایام محرم هم هست، چون واقعا حوصله اینجور بحثارو ندارم الان که هنوز 48 ساعت نگذشته از فوت پدربزرگم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      فقط به خودت بگو من دیگه اهنگ گوش نمیدم
      ضرر نداره اهنگ ، من خودم موقعی که پای سیستمم و تو این انجمنم اهنگ گوش میدم
      ولی نه زیاد

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوشبحالت که حداقل آهنگ گوش میدی
      من که دیگه هیچی گوش نمیدم
      الانم افسردگی مطلق گرفتم
      از زندگیم هم سیر شدم

خودت رو اذیت نکن
      سرنوشت از قبل نوشته شده
      اهنگ گوش بدی یا ندی
      تلاش کنی یا نکنی
      سفر بری یا نری
      اگه بخت و اقبال بلند داشته باشی به همه چی تو زندگیت میرسی
      اگرم نه که به هیچی نمیرسی

من انقدر این راهو رفتم و جون کندم که دیگه حتی حوصله ی اثبات حرفامم به بقیه ندارم

موفق باشی
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ashil نمایش پست ها
      سلام
      یه مشکلی هست که خیلی داره اعصابمو بهم میریزه من اگرچه نت دارم ولی اصلا مزاحمم نیست نه فکرمو درگیر میکنه نه باعث شده هی بیام اینجا سر بزنم یا سایتای دیگه ...
      اما
      اما
      اما بدجوری معتاد اهنگم دیگه نمیدونم چه کنم اگه دوساعت گوش ندم حس میکنم سرم درد میگیره بدجوری معتاد شدم
      کسی هست اینجوری باشه ؟
      اگه تو با روزی دوساعت معتادی من با روزی حداقل 5 ساعت چیم پس؟
      اونم رپ مفهومی که فکر و ذهن رو شدیدا درگیر میکنه
      ولی با این حال ... باعث درس نخوندن نشده برا من
      مهم نیست که به چی اعتقاد داری
      مهم نیست که به کی اعتماد داری

یا با فکر باز بساز زندگیتو
      یا دهـنـتـو ببند زندگـی کن

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      گفتم شاید مخالفای ایشون خوششون نیاد و گیر بدن، مخصوصا ایام محرم هم هست، چون واقعا حوصله اینجور بحثارو ندارم الان که هنوز 48 ساعت نگذشته از فوت پدربزرگم
      خدابیامرزتش

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jaany نمایش پست ها
      اگه تو با روزی دوساعت معتادی من با روزی حداقل 5 ساعت چیم پس؟
      اونم رپ مفهومی که فکر و ذهن رو شدیدا درگیر میکنه
      ولی با این حال ... باعث درس نخوندن نشده برا من
      خودشن بهرام

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      خودشن بهرام
      زنده باد اشتباه خوب تو
      مهم نیست که به چی اعتقاد داری
      مهم نیست که به کی اعتماد داری

یا با فکر باز بساز زندگیتو
      یا دهـنـتـو ببند زندگـی کن

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اهنگ خودش علاقس....لزومی نداره اهنگ که میخوای گوش کنی حتما دارای پیش زمینه باشه...فک کنم سبکایی که گوش میدین اصلا مجذوب کننده نیستن...والا من که اهنگ گوش میدم خودمو جمع نکنم میرم تو یکی دوساعت...خصوصا اهنگای همایون شجریان....

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه این کارو کنی نتیجه میگیری.....100%تضمینی..... همه آهنگاتو یهویی حذف کن. ,مرگ یه بار شیون یه بار ....!

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا میذارید درستون به اهنگتون لطمه بزنه؟
      دور از شوخی، چندتا اهنگ که واقعا انرژی ( هرچند کاذب! ) میده رو تو گوشیت بزار، اخر شب مثلا یک ساعت قبل خواب گوش کن ( حالا مثلا من موقع کن
      کور شبی نیم ساعت قبل خواب گوش میدادم و میخوابیدم! ) گوش کن. از بعد عید دیگه استرس درسا انقد زیادن که خود به خود درست میشه این مشکلات مال الان تا عید هست.
      اگه هیپ هاپی هستی مثلا اهنگ "از اول - شایع" که میگه "حالا پایه‌ای یبار دیگه بریم از اولش، حاضری دیگه نپرسیم کی بهتر ازمنه؟" یا آهنگ "ساز - بهرام نورایی" که میگه "فکرشم نمی‌کردم که یه روزی روزگاری بعدا زل بزنم تو چشم مشکلاتمو و بهشون بگم که خوشبختم من" بمب انرژی خودم بود.
      سورنا هم که از کسایی هست نمیشه کنارش گذاشت، هرچند نا امیدی مطلق باشه تو بعضی اهنگاش و امید مطلق تو بقیشون!
      موفق باشی
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      واقعا میذارید درستون به اهنگتون لطمه بزنه؟
      دور از شوخی، چندتا اهنگ که واقعا انرژی ( هرچند کاذب! ) میده رو تو گوشیت بزار، اخر شب مثلا یک ساعت قبل خواب گوش کن ( حالا مثلا من موقع کن
      کور شبی نیم ساعت قبل خواب گوش میدادم و میخوابیدم! ) گوش کن. از بعد عید دیگه استرس درسا انقد زیادن که خود به خود درست میشه این مشکلات مال الان تا عید هست.
      اگه هیپ هاپی هستی مثلا اهنگ "از اول - شایع" که میگه "حالا پایه‌ای یبار دیگه بریم از اولش، حاضری دیگه نپرسیم کی بهتر ازمنه؟" یا آهنگ "ساز - بهرام نورایی" که میگه "فکرشم نمی‌کردم که یه روزی روزگاری بعدا زل بزنم تو چشم مشکلاتمو و بهشون بگم که خوشبختم من" بمب انرژی خودم بود.
      سورنا هم که از کسایی هست نمیشه کنارش گذاشت، هرچند نا امیدی مطلق باشه تو بعضی اهنگاش و امید مطلق تو بقیشون!
      موفق باشی
      معمولا اهنگ که گوش میدم مخصوصا اینایی که گفتی اصلا کاریش نمیتونم بکنم تا یه هفته نصف تکتس تو مخمه یه مدت کنارگذاشتمش که پیش بینیم اینه البوم جدید سورنا گند بزنه به این مدتی که گوش نداده بودم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن