خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عدم صدور معافیت تحصیلی

با سلام به دوستان عزیز.مشکلی برام پیش اومده گفتم بپرسم .
      من فارغ التحصیل کارشناسی هستم. و تاریخ فارغ التحصیلیم 95.12.15 است .من از سنوات ارفاقی استفاده کردم. و دانشگاه با دو ترم موافقت کرد . من رفتم پلیس +10 و تا تاریخ 95.11.30 برام معافیت صادر کرد(برای یک ترم).یعنی تاریخ فارغ التحصیلیم بعد از معافیت (15 روز).الان که رفتم برای مقطع ارشد معافیت بگیرم .معافیت نمیدن. و پیام غیر مجاز فارغ التحصیل در مهات معرفی یا پس از آن میزنه .کیخاستم ببینم ایا مشکلم رفع میشه؟چیکار باید بکنم؟؟برا 15 روز آیندم خراب نشه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WIKI نمایش پست ها
      من فارغ التحصیل کارشناسی هستم. و تاریخ فارغ التحصیلیم 95.12.15 است .من از سنوات ارفاقی استفاده کردم. و دانشگاه با دو ترم موافقت کرد . من رفتم پلیس +10 و تا تاریخ 95.11.30 برام معافیت صادر کرد(برای یک ترم).یعنی تاریخ فارغ التحصیلیم بعد از معافیت (15 روز).الان که رفتم برای مقطع ارشد معافیت بگیرم .معافیت نمیدن. و پیام غیر مجاز فارغ التحصیل در مهات معرفی یا پس از آن میزنه .کیخاستم ببینم ایا مشکلم رفع میشه؟چیکار باید بکنم؟؟برا 15 روز آیندم خراب نشه
      سوالت یکم تخصصی ..به قسمت وظیفه عمومی نیروی انتظامی شهرت مراجعه کن و از کارشناس اونجا بپرس ..کارشناسای پلیس +۱۰ هیچی نمیدونن
      ان شاا.. کارت راه بیفته

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WIKI نمایش پست ها
      درود
      امکانش هست درست بشه
      یه همچین موردی رو خودم دیدم البته اون مشکل در فارغ التحصیلی از پیش بود یعنی یه مقطع پایین تر از شما و برای کارشناسی ب مشکل میخورد
      یه نامه توجیهی پلیس +10 برای نظام وظیفه نوشت تا کارشو درست کنه
      پیگیری کن ایشالا درست میشه
      خوشا دیدار ما در خواب ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن