خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز سلام
      من مدرس و مولف شیمی بودم 12 سال درس دادم اما الان کار صنعتی میکنم. من یه جای دیگه هم نوشته ام که این آزمون ها اصولا به درد نمی خوره فقط نمیدونم چرا بچه ها فکر میکنن از توی این آزمون ها چیزی در میاد که به درد کنکورشون بخوره.
      عزیزان من همین الان هم که بنده حدود 5-6 سال هست که تدریس نمی کنم همین موسسه قلم چی باهام تماس میگیره و میگه برای فلان مبحث مثلا 4 تا سوال بدید، می گم خب بعدش چی حق الزحمه نداره؟ می گه به نام خودتون چاپ می شه من هم بهش میگم اخه عزیز من، من که تازه کار نیستم عشق این و داشته باشم که اسمم روی دفترچه شما باشه یا نباشه، من به اندازه کافی کتاب تالیف کردم.
      این ماجرا را براتون گفتم که بدونید سوالات ازمون هاشون و چه جور اماده می کنن
      هیچ پشتوانه علمی کافی و دید طراحی به صورت حرفه ای ندارن به خدا
      بقیه موسسات هم همین طوری هستن
      دوستان من فقط سوالات سنوات گذشته کنکور رو بخونید، کتاب های درسی و حالا کتابهایی که نکات خوبی داشته باشن.
      انشالله که همگی موفق باشید
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پیش ما هیچی اجباری نیست از اولین آزمون 720
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو شهر ما خيلي محترمانه گفت داداش كتاب ميخواي گفتم نه گفت خيليم عالي
      كلنم شد 600
      تو شهراي بزرگ و پرنفر خود كانون مركزي نظارت بيشتري داره ولي متاسفانه تو شهراي كوچيك اصلا درست كار نميكنن
      تقصير كاظمم نيس متاسفانه خيل عظيمي از افراد عوضي و حروم خوار مملكتمونو فرا گرفتن

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iranchembook2 نمایش پست ها
      من مدرس و مولف شیمی بودم
      میشه لطفا خودتونو معرفی بفرمایین؟!
      مگه میشه یه نفر فقط به خاطر اسم و رسم بیاد طراح سوال بشه؟
      (منظورم طراح همیشگیه)

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      خب اول اینکه چقد کم ازتون گرفتن
      من یک ودویست ازم گرفتن۱٬۲۰۰٬۰۰۰(ملیون)
      بدون هیچ کتابی
      حتی کتاب برنامه ریزی هم ندادن
      تازه بهشون گفتم پشتیبان نمیخام وهیچکدوم از جلساتشو نیستم ..
      چ قد جاهایی دیگه ارزونه:/
      اول از بحث خودم خارج ميشم:
      نمايندگي هاي كمي پيدا ميشن اضافه نگيرن!
      چرا نبايد 1قيمت ثابت داشته باشن؟تفاوت قيمت50-100تومن بين شهراي بزرگ و كوچيك به خاطر امكانات قابل هضمه ولي بيشتر يعني1جايي ميلنگه ديگه!
      يا چرا وقتي با بازرس صحبت ميكنيم ميگيم هزينه چقدره ميگن شما بگو چن بهت گفتن تا من بگم درست گفتن يا نه؟اين سوال هدايت كننده نهايتا چيزي جز زد و خورد و باند بازي نداره!
      جز تضييع حقوق دانش آموز چيزي نداره!
      فروش كليد سوالا قبل آزمون ريشه در همين چيزا داره ديگه!
      وقتي اينقدر فساد زياده
      وقتي از اون مسئول تهران گرفته تا اينجا به فكر چاپيدن هستن چه انتظاري ميشه داشت؟
      حالا بحث خودم:
      كم و زيادش رو كاري ندارم بحث اينه كه به وفور دزدي صورت ميگيره
      ايشون اول گفتن 910 بدون كتاب
      بعد گفتم 910 با كتاب(اونم اجباري)
      1تيكه شو من خلاصه كردم و داخل پست اول نگفتم يه جا گفتن
      910با دي وي دي لوح ازمون و كتاب(لوح آزمون ها كاملا رايگانه!!!)
      چرا گفته ها انقدر متضاد هس؟
      اصلن بگن10 ميليون ولي1كلمه بدون پس و پيش(حالا يكي داره! ميره ثبت نام!!! نداره نميره!!! ولي وقتي دارن حقتو ضايع ميكنن!شاسكول فرضت ميكنن پول اضاف بگيرن و به اندازه ش خدمات ندن! اينه كه آدمو به ستوه مياره!)
      بگن 10تومنه
      بدون من و من
      بدون پيچوندن
      بدون قايم موشك بازي!(يعني چي تلفني نميتونيم بگيم حضوري بيايد!)

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شهر ما هم چه از تابستون چه از الآن (!) میگه قیمت با کتاب 1 میلیون و دویست ؛ بدون کتاب 1 میلیون و هشتاد !
      اوایل مهر که میخواستم ثبت نام کنم ... تماس گرفتم تهران قیمت رو پرسیدم گفتن از کدوم شهری و کدوم استان و کلی اطلاعات گرفتن، بعدش گفتن قیمت میشه 724 با کتاب ... (صداشو ضبط کردم) رفتم نمایندگی شهرمون براشون پخش کردم صداشو ... گفتن نه ! چیزه ...... خودشون دستور دادن قیمت اینقدر باشه یعنی چیزی حدود 400 تومن اضافه !
      باز تماس گرفتم تهران گفتم که جریان از چی قراره ... اونا هم گفتن باشه شکایتت رو ثبت میکنیم و از این حرفا ...
      بعد 2 هفته باز تماس گرفتم گفتم که شکایت ما چی شد ... گفتن که در صفِ ... چند مدت طول میکشه تا بررسی شه ! خودمون تماس میگیریم !!! هنوز که هنوزه خبری نیست که نیست ...
      #فساد_گسترده_قلمچی
      ...

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      متاسفانه تو بوق و کرنا کرده اند که ما مدرسه ساختیم در مناطق محروم ریاکاری از این واضح تر حتما باید در تلویزیون کار خیرشان پخش شود

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      خب تقصیر خودتونه از ماست که بر ماست چرا وقت خودتون رو با شکایت تلف کنید بروید و در ازمون های سنجش ثبت نام کنید و بعد کنکور حال قلمچی رو بگیرید

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سنجش و گزینه دو خیلی بهترن از کلک چی سوالاتشونم لو نمیره
      کتاباشونم مفتش گرونه
      مشاروه و برنامه ریزی شون دراین حده که میگن هر روز دو اختصاصی و دو عمومی بخون همین !
      NEVER...GIVE...UP

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      اصلا دلم نميخواست اين سال كنكوري واسه خودم و بقيه حاشيه بسازم ولي 10-12روزي ميشه كه شديدا اين دست اون دست ميكنم كه عايا اينارو بگم يا نه
      به هر حال اومدم بنويسم تا شايد ذهنم خالي بشه و فارغ از دغدغه ي آزمون بتونم به مطالعه م برسم

ماجرا از اونجا شروع ميشه كه تماس گرفتم با قلم چي شهرمون گفتم هزينه ثبت نام آزمون چهارم تجربي از19ابان به بعد چقدره؟
      گفتن نميتونيم هزينه رو تلفني بگيم تشريف بياريد كانون!
      ديگه تشريف بردم بي پس و پيش تاگفتم ثبت نام جواب سلامش رو خورد و پشت كاغذ ثبت نام نوشتم 910 تومن كه300واريز اوليه مابقيش هم نصف كن و 2تا چك به تاريخ5آذر و دي بيار
      پرسيدم چه خبره؟چرا انقد گرون!كتابي چيزي اضافه شده؟!گفت نه فقط مشاوره آزمون برنامه ريزي(چقدرم كه اين خدمات رو به عينه ميبينيم!)
      خلاصه از اونجايي كه قبلا هم اين نمايندگي تخلف داشت و تخفيف روز دانش آموز رو كامل ارائه نميداد و من با تماس با بازرسي استان مسئله رو حل كردم
      فوري گوشي رو در آوردم و در حالي كه داشتم بر ميگشتم با بازرس صحبت كردم و ماجرا رو گفتم
      گفتن تهران910تومن با كتاب هس!
      گفتم خدا پدرتو بيامرزه منم همينو ميگم اولا كه ما تو1داهاتي زندگي ميكنيم و امكانات تهران رو نداريم ثانيا كه كتاب رو مستقيما گفتن نداره!
      گفتن پيگيري ميكنيم و تماس ميگيريم خدمتتون
      تماس كه نگرفتن ولي خودم تماس گرفتم گفتم خب؟گفتن الان بريد ثبت نام كنيد كتاب هم رو پكيج هس!
      گفتم كتاب نميخوام
      گفت اجباريه
      من گفتم چطور يه ربع پيش اصلاكتاب نبود الان اجباري شد
      اين دفه با فرياد جناب من الان با نمايندگي صحبت كردم هزينه اينقد با كتاب هس
      گفتم ببينيد جناب
      من اوايل مهر هم با اينجا تماس گرفتم تا هزينه رو بدونم نشون به اين نشون كه داخلي استان فارس اون موقع 122و128بود ولي الان شديد شما كه 190هستين درسته؟
      گفت خب!
      گفتم من با خانومي كه قبلا بازرس استان فارس بودن صحبت كردم گفتن بسته به شهر متفاوت 50تومن متفاوت هس ولي هزينه مشاوره آزمون برنامه ريزي بين750تا800هس
      با احتساب اينكه هر آزمون38هزار تومن هس و هزينه هم همون800در نظر بگيريم الان هزينه ميشه724تومن نه 910تومن
      گفتن امسال كتاب اجباريه!
      گفتم باز اومدين سر خونه ي اول كه!اصلا من براي شكايت جز شما با كي ميتونم حرف بزنم كه گوشي رو كوبيد رو تلفن
      اعصابمو به هم ريخته بود ديگه رسيده بودم خونه كه تلفن برداشتم واسه مركز پيام كه بازرس كل اونجا هس تلفني برام شكايت ثبت كردن و گفتن پيگيري ميكنيم
      ضمن اينكه خودشون هم با زبون بي زبوني گفتن كتاب اجبار نيست بلكه 1چيز لازم هس
      گفتم فرق اجبار و لازم چيه؟
      عرض كردن شما براي موفقت لازم داريد از كتاب استفاده كنيد ولي اجباري نيست كه از كتاب هاي ما استفاده كنيد
      گفتم ولي نمايندگي اينو نميگه ميگه اجباريه!گفت با بازرس استانتون صحبت كنيد گفتم صحبت كردم ايشونم همينو ميگن
      گفتن حتما مركز شما اينطوري هس
      گفتم الان شما حرف خودتون رو نقض كرديد كه
      گفتن بذاريدهمكاران پيگيري كنن بهتون اطلاع ميديم
      خلاصه اين گذشت تا من ديگه صبرم سر اومد و بعد3-4روز تماس گرفتم و خود بازرس باز اومد گفت امسال كتاب اجباري شده!
      گفتن اگه كتاب و دي وي دي از قبل داريد ببريد هزينه رو كسر كنن
      گفتم ميدونم نميكنن
      گفتم شما بريد! شما همينجور تو خونه نشستيد تلفن دستتونه هي اينجا زنگ ميزنيد هي اونجا
      گفتم نمايندگي ما هزينه روتلفني نميگه پس قطعا حضوري رفتم و اينكه شرمنده كه نميتونم حضورا بيام تهران خدمت شما
      گفتن شما ببريد كانون گفتم باشه و خداحافظي كردم
      تماس گرفتم نمايندگي اينبار با گوشي صدا رو ضبط كردم:
      گفتم اومدم خدمتتون گفتيد هزينه910تومن هس خواستم بدونم چقدش بابت كتاب هس؟
      گفتن ما كه كتاب نداريم
      من و من كردن بعدش اسمم رو پرسيدن و بهشون گفتم(اسممو ميدونن چون توي ثبت شكايت بهشون ميگن)گفتن اجازه بديد با همكارم صحبت كنيد
      همكارشون بعد از هماهنگي 3دقيقه اي با مدير و ساير همكار ها گفتن100هزينه دي وي دي هس 80 هزينه كتاب
      گفتم من با بازرس صحبت كردم گفتن اگه دي وي دي و كتاب بيارم هزينه ش رو كسر ميكنيد
      گفت نه اين هزينه بسته شده س و كسر نميشه
      گفتم ممنون خداحافظ
      حالا زنگ زدم بازرس اين دفعه گفتم صداشون ضبط كردم بذارم گوش ميديد گفتن بفرماييد
      گوش كرد و باز گفت بذاريد يكي دو روز آينده بهتون اطلاع ميديم
      الان 5روز گذشته و خبري نيست
      هر وقتم زنگ ميزنم يا ميگن جلسه هستن يا وصل ميكنن و كسي بر نميداره
      چندين بار ديگه مجدد از كارشناساي مركز پيام پرسيدم كه كتاب اجباريه و بازم گفتن نه!
      _________
      حالا شما بگيد ايشون ميخواد چيو پيگيري كنه دقيق!؟
      عاقا خلاف كه محرض شده تذكري پيگيري اي حكمي چيزي بده خو
      اعصاب منو گ و ه زديد بهش2هفته س
      كاظم شده رابين هود نمايي كه فقط بلده پول بگيره و يه سري ديگه رو بورسيه كنه
      كاش اون پولايي رو كه ميگرفت از آدمش ميگرفت نه از همه
      رابين هود تر و خشك رو با هم نميسوزوند كه!

اوووووو
      واقعا فک کردی اتفاق خاصی میوفته با این زنگها؟
      جز اینکه فکرتو مشغول کردی و وقتت رو داری صرف میکنی؟
      همیشه همین بوده این قلمدون...
      من پارسال که ثبت میخواستم کنم.. گفتن کتاب اجباریه...!!
      هشتصد و خورده ای بود هزینه اش!!
      منم گفتم یه عالمه کتاب دارم...کتاب نمیخوام
      صد تومن هزینه کتابو کم کردن
      پشتیان هاشم که همه میدونیم چین
      طی سال هم کتابهای سه سطحی و زرد و کوفت و اینا میارن باز میگن اجباریه
      پارسال همین کتاب زرد ها رو پشتیبان به زور داشت میداد بهم
      بهش گفتم من پول ندارم بدم...بعدا هم نمیارم..
      اگه انقدر زوریه...بده ببرم..پولشم نمیدم
      گفت باشه..نمیخواد بخری
      +
      در پایان بگم...ا
      این ماها هستیم که جیب اونا رو روز به روز پرتر میکنیم..
      درموردشون اینهمه میشنویم...
      ولی بازم کانون ثبت نام میکنیم
      عقل که نباشد...جان در عذاب است!!
      شما هم بیخیالش شو

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اصلا دلم نميخواست اين سال كنكوري واسه خودم و بقيه حاشيه بسازم ولي 10-12روزي ميشه كه شديدا اين دست اون دست ميكنم كه عايا اينارو بگم يا نه
      به هر حال اومدم بنويسم تا شايد ذهنم خالي بشه و فارغ از دغدغه ي آزمون بتونم به مطالعه م برسم

ماجرا از اونجا شروع ميشه كه تماس گرفتم با قلم چي شهرمون گفتم هزينه ثبت نام آزمون چهارم تجربي از19ابان به بعد چقدره؟
      گفتن نميتونيم هزينه رو تلفني بگيم تشريف بياريد كانون!
      ديگه تشريف بردم بي پس و پيش تاگفتم ثبت نام جواب سلامش رو خورد و پشت كاغذ ثبت نام نوشتم 910 تومن كه300واريز اوليه مابقيش هم نصف كن و 2تا چك به تاريخ5آذر و دي بيار
      پرسيدم چه خبره؟چرا انقد گرون!كتابي چيزي اضافه شده؟!گفت نه فقط مشاوره آزمون برنامه ريزي(چقدرم كه اين خدمات رو به عينه ميبينيم!)
      خلاصه از اونجايي كه قبلا هم اين نمايندگي تخلف داشت و تخفيف روز دانش آموز رو كامل ارائه نميداد و من با تماس با بازرسي استان مسئله رو حل كردم
      فوري گوشي رو در آوردم و در حالي كه داشتم بر ميگشتم با بازرس صحبت كردم و ماجرا رو گفتم
      گفتن تهران910تومن با كتاب هس!
      گفتم خدا پدرتو بيامرزه منم همينو ميگم اولا كه ما تو1داهاتي زندگي ميكنيم و امكانات تهران رو نداريم ثانيا كه كتاب رو مستقيما گفتن نداره!
      گفتن پيگيري ميكنيم و تماس ميگيريم خدمتتون
      تماس كه نگرفتن ولي خودم تماس گرفتم گفتم خب؟گفتن الان بريد ثبت نام كنيد كتاب هم رو پكيج هس!
      گفتم كتاب نميخوام
      گفت اجباريه
      من گفتم چطور يه ربع پيش اصلاكتاب نبود الان اجباري شد
      اين دفه با فرياد جناب من الان با نمايندگي صحبت كردم هزينه اينقد با كتاب هس
      گفتم ببينيد جناب
      من اوايل مهر هم با اينجا تماس گرفتم تا هزينه رو بدونم نشون به اين نشون كه داخلي استان فارس اون موقع 122و128بود ولي الان شديد شما كه 190هستين درسته؟
      گفت خب!
      گفتم من با خانومي كه قبلا بازرس استان فارس بودن صحبت كردم گفتن بسته به شهر متفاوت 50تومن متفاوت هس ولي هزينه مشاوره آزمون برنامه ريزي بين750تا800هس
      با احتساب اينكه هر آزمون38هزار تومن هس و هزينه هم همون800در نظر بگيريم الان هزينه ميشه724تومن نه 910تومن
      گفتن امسال كتاب اجباريه!
      گفتم باز اومدين سر خونه ي اول كه!اصلا من براي شكايت جز شما با كي ميتونم حرف بزنم كه گوشي رو كوبيد رو تلفن
      اعصابمو به هم ريخته بود ديگه رسيده بودم خونه كه تلفن برداشتم واسه مركز پيام كه بازرس كل اونجا هس تلفني برام شكايت ثبت كردن و گفتن پيگيري ميكنيم
      ضمن اينكه خودشون هم با زبون بي زبوني گفتن كتاب اجبار نيست بلكه 1چيز لازم هس
      گفتم فرق اجبار و لازم چيه؟
      عرض كردن شما براي موفقت لازم داريد از كتاب استفاده كنيد ولي اجباري نيست كه از كتاب هاي ما استفاده كنيد
      گفتم ولي نمايندگي اينو نميگه ميگه اجباريه!گفت با بازرس استانتون صحبت كنيد گفتم صحبت كردم ايشونم همينو ميگن
      گفتن حتما مركز شما اينطوري هس
      گفتم الان شما حرف خودتون رو نقض كرديد كه
      گفتن بذاريدهمكاران پيگيري كنن بهتون اطلاع ميديم
      خلاصه اين گذشت تا من ديگه صبرم سر اومد و بعد3-4روز تماس گرفتم و خود بازرس باز اومد گفت امسال كتاب اجباري شده!
      گفتن اگه كتاب و دي وي دي از قبل داريد ببريد هزينه رو كسر كنن
      گفتم ميدونم نميكنن
      گفتم شما بريد! شما همينجور تو خونه نشستيد تلفن دستتونه هي اينجا زنگ ميزنيد هي اونجا
      گفتم نمايندگي ما هزينه روتلفني نميگه پس قطعا حضوري رفتم و اينكه شرمنده كه نميتونم حضورا بيام تهران خدمت شما
      گفتن شما ببريد كانون گفتم باشه و خداحافظي كردم
      تماس گرفتم نمايندگي اينبار با گوشي صدا رو ضبط كردم:
      گفتم اومدم خدمتتون گفتيد هزينه910تومن هس خواستم بدونم چقدش بابت كتاب هس؟
      گفتن ما كه كتاب نداريم
      من و من كردن بعدش اسمم رو پرسيدن و بهشون گفتم(اسممو ميدونن چون توي ثبت شكايت بهشون ميگن)گفتن اجازه بديد با همكارم صحبت كنيد
      همكارشون بعد از هماهنگي 3دقيقه اي با مدير و ساير همكار ها گفتن100هزينه دي وي دي هس 80 هزينه كتاب
      گفتم من با بازرس صحبت كردم گفتن اگه دي وي دي و كتاب بيارم هزينه ش رو كسر ميكنيد
      گفت نه اين هزينه بسته شده س و كسر نميشه
      گفتم ممنون خداحافظ
      حالا زنگ زدم بازرس اين دفعه گفتم صداشون ضبط كردم بذارم گوش ميديد گفتن بفرماييد
      گوش كرد و باز گفت بذاريد يكي دو روز آينده بهتون اطلاع ميديم
      الان 5روز گذشته و خبري نيست
      هر وقتم زنگ ميزنم يا ميگن جلسه هستن يا وصل ميكنن و كسي بر نميداره
      چندين بار ديگه مجدد از كارشناساي مركز پيام پرسيدم كه كتاب اجباريه و بازم گفتن نه!
      _________
      حالا شما بگيد ايشون ميخواد چيو پيگيري كنه دقيق!؟
      عاقا خلاف كه محرض شده تذكري پيگيري اي حكمي چيزي بده خو
      اعصاب منو گ و ه زديد بهش2هفته س
      كاظم شده رابين هود نمايي كه فقط بلده پول بگيره و يه سري ديگه رو بورسيه كنه
      كاش اون پولايي رو كه ميگرفت از آدمش ميگرفت نه از همه
      رابين هود تر و خشك رو با هم نميسوزوند كه!

خب اشتباه زدی داداچ !!

اولا اینکه به کدوم بازرسی زنگ زدید ؟ 6463 ؟ ثانیا اینکه تا اسم کتاب اوردن باید میگفتید "قبلا ازتون کتاب گرفتم" !اینو میگفتید دیگه 300 تومن هزینه اضافه رو به کتاب ربط نمیدادن .

ثالثا باید با بازرس جوری صحبت کنید انگار اون شعبه شهرتون داره سر قلمچی کلاه میذاره ! من سر این قیمت که اینجا یک میلیون و 400 بود زنگ زدم همون اول گفتم فلان شعبه داره کنار ثبت نام ازمون محصولات خودش رو زوری میفروشه و هر کسی از اون اموزشگاه مشاور و کتاب و ... نگیره نمیذارن ثبت نام کنه ! گفتم خیلیا اومدن برای ثبت نام و ب خاطر این قیمت نجومی پشیمون شدن رفتن !

خلاصه برای من قضیه به اونجا رسید که رفتم شعبه گفتن 750 هزینه ثبت نام ولی فقط میاید ازمون میدید میرید خونه . نه مشاوری دارید نه هیچی ! (یجور با اخم اینو گف احساس کردم با حوری سر جلسه از بقیه پذیرایی میکنن)

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 16 آبان 1396 در ساعت 12:35

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها

اوووووو
      واقعا فک کردی اتفاق خاصی میوفته با این زنگها؟
      جز اینکه فکرتو مشغول کردی و وقتت رو داری صرف میکنی؟
      همیشه همین بوده این قلمدون...
      من پارسال که ثبت میخواستم کنم.. گفتن کتاب اجباریه...!!
      هشتصد و خورده ای بود هزینه اش!!
      منم گفتم یه عالمه کتاب دارم...کتاب نمیخوام
      صد تومن هزینه کتابو کم کردن
      پشتیان هاشم که همه میدونیم چین
      طی سال هم کتابهای سه سطحی و زرد و کوفت و اینا میارن باز میگن اجباریه
      پارسال همین کتاب زرد ها رو پشتیبان به زور داشت میداد بهم
      بهش گفتم من پول ندارم بدم...بعدا هم نمیارم..
      اگه انقدر زوریه...بده ببرم..پولشم نمیدم
      گفت باشه..نمیخواد بخری
      +
      در پایان بگم...ا
      این ماها هستیم که جیب اونا رو روز به روز پرتر میکنیم..
      درموردشون اینهمه میشنویم...
      ولی بازم کانون ثبت نام میکنیم
      عقل که نباشد...جان در عذاب است!!
      شما هم بیخیالش شو
      تير، تيرِ آخره
      نشد ميرم1جاي ديگه!درسته قلم چي هنوز بهترين(در مقام مقايسه) هس با وجود تمام مشكلاتش ولي نه به هر قيمتي!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

خب اشتباه زدی داداچ !!

اولا اینکه به کدوم بازرسی زنگ زدید ؟ 6463 ؟ ثانیا اینکه تا اسم کتاب اوردن باید میگفتید "قبلا ازتون کتاب گرفتم" !اینو میگفتید دیگه 300 تومن هزینه اضافه رو به کتاب ربط نمیدادن .

ثالثا باید با بازرس جوری صحبت کنید انگار اون شعبه شهرتون داره سر قلمچی کلاه میذاره ! من سر این قیمت که اینجا یک میلیون و 400 بود زنگ زدم همون اول گفتم فلان شعبه داره کنار ثبت نام ازمون محصولات خودش رو زوری میفروشه و هر کسی از اون اموزشگاه مشاور و کتاب و ... نگیره نمیذارن ثبت نام کنه ! گفتم خیلیا اومدن برای ثبت نام و ب خاطر این قیمت نجومی پشیمون شدن رفتن !

خلاصه برای من قضیه به اونجا رسید که رفتم شعبه گفتن 750 هزینه ثبت نام ولی فقط میاید ازمون میدید میرید خونه . نه مشاوری دارید نه هیچی ! (یجور با اخم اینو گف احساس کردم با حوری سر جلسه از بقیه پذیرایی میکنن)

اول6463
      بعد8451
      وقتي ميگه كتاب نداريم و بعدش كه داشته چيزش در ميومده گفته داريم من چجوري از همون اول بگم دارم!!!!!
      امروز مجددا باهام تماس گرفته ميگه هزينه850 امروز هم آخرين روزِ ثبت نام آزمون اين جمعه هس 30 تومن هم مربوط به كتابِ
      اگر كتاب داريد ،كتاباي برنامه اي كه در حد30هزار تومن هس رو بياريد ازش كم ميشه
      منم گفتم شما خودتون دفه قبل گفتين 100دي وي دي 80 كتاب الان داريد باز ميزنيد زير حرفاتون!گفتم من ترجيح ميدم با همون خانوم....(بازرس)صحبت كنم تا با شما!
      خدافظ!
      داره 1اتفاقايي ميفته ولي هنوزم صد صد و خورده اي داره ميخوره كه نميذارم بره پايين!
      پ ن:
      از اينجا كه سوالا و كليدا لو ميره معلومه بعضي نمايندگيا كلاه سر موسسه ميذارن نيازي به گفتن من نيست!خودشون بايد عاقل باشن!!!

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اول6463
      بعد8451
      وقتي ميگه كتاب نداريم و بعدش كه داشته چيزش در ميومده گفته داريم من چجوري از همون اول بگم دارم!!!!!
      امروز مجددا باهام تماس گرفته ميگه هزينه850 امروز هم آخرين روزِ ثبت نام آزمون اين جمعه هس 30 تومن هم مربوط به كتابِ
      اگر كتاب داريد ،كتاباي برنامه اي كه در حد30هزار تومن هس رو بياريد ازش كم ميشه
      منم گفتم شما خودتون دفه قبل گفتين 100دي وي دي 80 كتاب الان داريد باز ميزنيد زير حرفاتون!گفتم من ترجيح ميدم با همون خانوم....(بازرس)صحبت كنم تا با شما!
      خدافظ!
      داره 1اتفاقايي ميفته ولي هنوزم صد صد و خورده اي داره ميخوره كه نميذارم بره پايين!
      پ ن:
      از اينجا كه سوالا و كليدا لو ميره معلومه بعضي نمايندگيا كلاه سر موسسه ميذارن نيازي به گفتن من نيست!خودشون بايد عاقل باشن!!!
      البته قیمت پایه ثبت نام که الان 650 تومنه ولی به نظر من اگه میخای به آزمون این هفته برسی فعلا قسطی ثبت نام کن بعدا خرت که از پل گذشت دوباره زنگ بزن 6463 شکایت ثبت کن (8451 تقریبا هیچ غلطی نمیکنه! اصل کاری همون خانمه هست ک بازرس دفتر مرکزی قلمچیه)

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نمیدونم از چی سیر میشن اینا
      .اینجام ک میگن 750 ولی کتاب اجباری نی.
      دی .ازمون انلاینشو 19 تاش چیزی حدود 530 بود

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      داداش شما فقط اندازه پول کتابا تلفن زدید ول کن این قلم چی رو به خدا این چیزا اصلا به موفقیت ربطی نداره.بابا پولی که واسه آزمون به کانون میدید فقط واسه اینه که یه رتبه و تراز بعده هر آزمون به شما بده وگرنه هم برنامش و هم آزموناش رو میتونید دانلود کنید.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن