خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منابع برای جمع بندی دروس برای آزمون ها

درود بر شما. یه مشکل اساسی که دارم (و فکر میکنم اکثر شما هم داشته باشین) اینه که تست میزنیم اما تمام اشتباها برای اینه که دوره مناسبی برای دروس نداریم.
      مثلا من از سینماتیک 720تا تست زدم، تستایی هم که برای مرور انتخاب کردم بیشتر از 200 تا میشه که اصلا وقت نمیکنم ببینمشون چه برسه تحلیل کنم.
      برای درس شیمی از موج استفاده کردم و به نظرم خیلی جمع بندی و پوشش خوبی داشت و اشکالاتتون رو خوب معلوم میکنه.
      اما توی درسی مثل همین فیزیک، تحلیلی یا گسسته هم دنبال یه منبع جمع و جور برای مرور هستم(تستای خود کتابا زیادن برای مرور).
      خواستم نظر شما رو راجع به این دروس بدونم، اکثر اشتباهاتم توی آزمونا برای اینه که به صورت کلی ارزیابی نکردم یا نرسیدم مبحثای قبلیو مرور کنم ولی توی مبحث های تکی موفق بودم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      واسه درسی مثله فیزیک که تست های خیلی زیادی داره والبته تنوع تستی باید شما حل تست پوششی انجام بدید هر بار که درسنامه جدید میخونید درسنامه ی قبلی رو باید حل تست انجام بدید که اینکار باید به تسلط رسیدن وشناخت تیپ تست ها میشه ولی به مرور باید انجام بشه و اینکه تست هایی که هر چند تا که غلط میزنید نکاتش رو یادداشت کنید و مرور و حل تست انجام بدید امیدوارم مفید باشه واستون .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pHysicist نمایش پست ها
      ؟؟
      واسه شیمی موج ازمون خوبه در کنارش تست های سراسری رو باید بلد باشی
      موفق باشین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa dr نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      واسه درسی مثله فیزیک که تست های خیلی زیادی داره والبته تنوع تستی باید شما حل تست پوششی انجام بدید هر بار که درسنامه جدید میخونید درسنامه ی قبلی رو باید حل تست انجام بدید که اینکار باید به تسلط رسیدن وشناخت تیپ تست ها میشه ولی به مرور باید انجام بشه و اینکه تست هایی که هر چند تا که غلط میزنید نکاتش رو یادداشت کنید و مرور و حل تست انجام بدید امیدوارم مفید باشه واستون .
      ممنون از راهنماییتون. راجع به ارزیابی و جمع بندی پرسیدم، تستای نکته دار به قدری هستن که برای مرور آزمون نشه زدشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa dr نمایش پست ها
      واسه شیمی موج ازمون خوبه در کنارش تست های سراسری رو باید بلد باشی
      موفق باشین
      موج رو بیشتر برای مرور میزنم که هم جمع بندی باشه هم اشکالاتم معلوم شه، منبع اصلیم خیلی سبزه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      برا زیست شناسی کتاب زیر ذره بین خانه زیست شناسی خوبه؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک جامع خیلی سبز رو کسی امتحان کرده؟ تستای هر فصلش به قدری هست که توی 2 روز جمع بشه؟ موج آزمون چطور؟

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فیزیک جامع خیلی سبز رو کسی امتحان کرده؟ تستای هر فصلش به قدری هست که توی 2 روز جمع بشه؟ موج آزمون چطور؟
      زیادی طولش داده:/ خیلی هم تستاش زیادهحتی از گاج بیشتر..والا نمیدونم مشکل منم دقیقا مثله توهه...میخونم اما نمیدونم چجوری مرور کنم..ولی فکر میکنم برای مرور موج ازمون خوب باشه به گفته ی نفر

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme8878 نمایش پست ها
      زیادی طولش داده:/ خیلی هم تستاش زیادهحتی از گاج بیشتر..والا نمیدونم مشکل منم دقیقا مثله توهه...میخونم اما نمیدونم چجوری مرور کنم..ولی فکر میکنم برای مرور موج ازمون خوب باشه به گفته ی نفر
      جامع خیلی سبز 2200 تا زیاده؟؟ چهار جلدیش بالای 6000 داره ، سرویس میکنه منو (2فصل اول پیش حداقل1300 تست داشت)
      از مرور هم به این نتیجه رسیدم که نترس مگر اینکه از مطلبی که خوندی حداقل 1 ماه گذشته باشه. مثلا این آزمون ترمودینامیک بد زد زمین منو چون ته نشین شده بود و وقت برای مرورش نداشتم در صورتی که الکتریسیته ساکن و خازن رو بد ندادم.
      منم یحتمل برای جمع بندی پایه موقع بهمن موج رو بگیرم. نمیدونم چجوریه ولی پیشاپیش اگر سخت باشه ناامید نمیشم.

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      جامع خیلی سبز 2200 تا زیاده؟؟ چهار جلدیش بالای 6000 داره ، سرویس میکنه منو (2فصل اول پیش حداقل1300 تست داشت)
      از مرور هم به این نتیجه رسیدم که نترس مگر اینکه از مطلبی که خوندی حداقل 1 ماه گذشته باشه. مثلا این آزمون ترمودینامیک بد زد زمین منو چون ته نشین شده بود و وقت برای مرورش نداشتم در صورتی که الکتریسیته ساکن و خازن رو بد ندادم.
      منم یحتمل برای جمع بندی پایه موقع بهمن موج رو بگیرم. نمیدونم چجوریه ولی پیشاپیش اگر سخت باشه ناامید نمیشم.
      اع فکر کنم من جامع ش رو با چهار جلدیش قاطی کردم
      قلم چی ترمودینامیکو منم حس میکنم همینجوریم...(تو قلم چی یکم زده به جاده خاکی حس میکنم)
      ویرایش توسط fateme8878 : 04 آذر 1396 در ساعت 02:09

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اع فکر کنم من جامع ش رو با چهار جلدیش قاطی کردم
      قلم چی ترمودینامیکو منم حس میکنم همینجوریم...(تو قلم چی یکم زده به جاده خاکی حس میکنم)
      نه. سطحش همونی بود که باید باشه، ما زدیم جاده خاکی ولش کردیم. آزمون بعدی جریانه خیلی خوبه لامصب مفت درصد و تراز میده راحت میشه بالای 7500 شد. حرکت دایره ای رو هم فراموش نکن. تراز بالا توی فیزیک برای آزمون بعدی فقط احتیاط و خونسردی میخواد، کار عجیب غریب نکن.
      جدای از اینا هم خیلی مواظب باش؛ میانگین سطح سوالات قلمچی (چه پیش چه پایه) از کنکور ساده تره شاید دست کم بگیری کنکورو، آزمون قبلی باز حرفی برای گفتن داشت. سوالات سینماتیکش خوب بود.

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نه. سطحش همونی بود که باید باشه، ما زدیم جاده خاکی ولش کردیم. آزمون بعدی جریانه خیلی خوبه لامصب مفت درصد و تراز میده راحت میشه بالای 7500 شد. حرکت دایره ای رو هم فراموش نکن. تراز بالا توی فیزیک برای آزمون بعدی فقط احتیاط و خونسردی میخواد، کار عجیب غریب نکن.
      جدای از اینا هم خیلی مواظب باش؛ میانگین سطح سوالات قلمچی (چه پیش چه پایه) از کنکور ساده تره شاید دست کم بگیری کنکورو، آزمون قبلی باز حرفی برای گفتن داشت. سوالات سینماتیکش خوب بود.
      کلا من مدلم همینه ..هل میشم ی خورده...کلا از درسای پایه راحتتر میشه تراز اورد ,ولی تاثیر پیش بیشترهاینم حرفیهه الان ایندفعه که ازمون ندادم...سوالاش خوب بود؟هنوز ندیدم...ترازت چند میشه حدودا؟البته اصراری نیست اگه دوست داری بگو
      ویرایش توسط fateme8878 : 04 آذر 1396 در ساعت 15:16

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلا من مدلم همینه ..هل میشم ی خورده...کلا از درسای پایه راحتتر میشه تراز اورد ,ولی تاثیر پیش بیشترهاینم حرفیهه الان ایندفعه که ازمون ندادم...سوالاش خوب بود؟هنوز ندیدم...ترازت چند میشه حدودا؟البته اصراری نیست اگه دوست داری بگو
      سوالاش خوب بود. هم پیش هم پایه 60زدم. اما جالب اینه پایه 7200داد پیش 6600، کل7100 !!
      پایه و پیش فرقی ندارن، تراز درس کلی حساب میشه، مثلا میان میبینن کلا از 40سوال چنتارو زدی، اونو به عنوان درصد خود درس حساب میکنن و تراز میدن.
      سوالای این آزمونو مخصوصا پیش رو حل کن، همه مباحث دینامیک رو تا تونستن گنجوندن توش.
      ویرایش توسط pHysicist : 04 آذر 1396 در ساعت 19:00

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سوالاش خوب بود. هم پیش هم پایه 60زدم. اما جالب اینه پایه 7200داد پیش 6600، کل7100 !!
      پایه و پیش فرقی ندارن، تراز درس کلی حساب میشه، مثلا میان میبینن کلا از 40سوال چنتارو زدی، اونو به عنوان درصد خود درس حساب میکنن و تراز میدن.
      سوالای این آزمونو مخصوصا پیش رو حل کن، همه مباحث دینامیک رو تا تونستن گنجوندن توش.
      احتمالا تراز پیشتون واسه دیفرانسیل پایینتره اره حواسم باشه ..ممنون از لطفتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن