خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش من سهمیه داری نباید بیای جار بزنی ک
      همینجوری همه معترضن به این ناعدالتی بعد تو میای میگی
      تو با نصف خوندن ما میتونی رتبه بشی
      ناعدالتی نیست؟
      .
      چیزی گفتن پس ناراحت نشو

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      با اینکه دل خوشی ندارم از دوستان سهمیه ای
      ولی شما با برنامه یکی از آزمون های آزمایشی برو جلو حتی اگه آزمون شرکت نمیکنی
      به نظرم برنامه 14روزه قلمچی بهتر باشه برای شما
      حالا رشته های تاپ تهران نشد شما به (سایر) دانشگاهای تیپ1 رضایت بده
      شنیدمت که نظر می‌کنی به حال ضعیفان
      تبم گرفت و دلم
      خوش به انتظار عیادت...

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوست عزیز بهتره با برنامه قلم چی و یا سنجش پیش بری و تو ازمونای یکیش شرکت کنی،نگران نباش راحت میتونی قبول شی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان و تو این زمان هیچ کس نمی تونه اینجا به شما کمک کنه و فقط و فقط بیشتر گیج میشین ...
      حتی اگه کمکی هم به شما بشه تا بیاین برنامه و روش خودتون و پیدا کنین عملا یک ماه ، یک ماه نیم از تایمتون رفته ... تازه این در بهترین حالت ممکنشه ..!!

به نظرم الان فقط یه مشاور می تونه به شما کمک کنه ... حتما یه مشاور خوب پیدا کنید و برنامه همون رو جلو ببرین تا از همین زمان باقی مونده بتونین بهترین استفاده رو ببرین ...
      تاکید می کنم که سمت برنامه هایی مثل قلم چی و گزینه دو نرین چون الان فقط و فقط واسه شما ضرره ... بچه هایی که نه از درس فاصله گرفتن نه مشکلی زیاد تو پایه دارن به این برنامه ها نمیرسن وای به شما که می خواین از اول شروع کنین ...
      تنها چیزی که الان واقعا بهتون کمک می کنه فقط یه مشاوره خوبه که بتونه به بهترین نحو ممکن شرایط رو برای شما کنترل کنه و شما هم با برنامه اون پیش برین ...
      حتی شرکت تو آزمون هم مهم نیست و فقط گاهی با صلاح دید مشاورتون تو بعضی از آزمون ها شرکت کنین کافیه ... البته این نظر من بود
      موفق باشید ...
      We are three friends
      Me
      &
      Myself
      &
      I

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منابعتون خوبه با برنامه قلم چی پیش برید
      ایشالا مشکلی پیش نمیاد

مشاور ایناهم نگیرید
      فایل های اقای افشارو گوش بدین کافیه...

زیادم کلاس تقویتی نرین...

موفق باشید...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaniar.sna نمایش پست ها
      سلام رفقا امیدوارم حال دلتون خوب باشه
      همین امروز بااین انجمن آشنا شدم
      من 21 سالمه وسه ساله که از درس دورم امسال آزادگی پدرم ثابت شد و بنیاد شهید به من گفت امسال کنکور بدم من دیپلم تجربی دارم ولی همین طور که گفتم سه ساله از درس دورم
      بنیاد گفت برای سه رشته تاپ دانشگاه تهران باید تراز کنکورم 8200 ودرصدهامم که پرسیدم بین 50 تا60 باشه
      منابعم اینه زیست نشر الگو ...شیمی مبتکران ...ریاضی خیلی سبز ... فیزیک گاج چهارجلدی نقره ایی ...ادبیات گاج محوری وپنج گنج مهروماه ...عربی فیلم علی نژادعلی و ایادفیلی .. دین وزندگی گاج نقره ایی...زبان خارجه شهاب اناری
      میخوام هر چه زودتر شروع کنم لطفا راهنمایی کنید چطور برنامه ریزی کنمو چطور بخونم برای این درصد ها با این شرایط و وقت باقیمانده
      حفظیات قوی ومحاسبات متوسطم
      دوران تحصیل هم زباد اهل درس نبودم
      برو همون حرفه ای که داشتی توی همون بمون..

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من 21 سالمه وسه ساله که از درس دورم امسال آزادگی پدرم ثابت شد و بنیاد شهید به من گفت امسال کنکور بدم من دیپلم تجربی دارم ولی همین طور که گفتم سه ساله از درس دورم
      بنیاد گفت برای سه رشته تاپ دانشگاه تهران باید تراز کنکورم 8200 ودرصدهامم که پرسیدم بین 50 تا60 باشه
      منابعم اینه زیست نشر الگو ...شیمی مبتکران ...ریاضی خیلی سبز ... فیزیک گاج چهارجلدی نقره ایی ...ادبیات گاج محوری وپنج گنج مهروماه ...عربی فیلم علی نژادعلی و ایادفیلی .. دین وزندگی گاج نقره ایی...زبان خارجه شهاب اناری
      میخوام هر چه زودتر شروع کنم لطفا راهنمایی کنید چطور برنامه ریزی کنمو چطور بخونم برای این درصد ها با این شرایط و وقت باقیمانده

8200 50 تا 60

50 تا 60 بزنی ک بالای 9500 میشه
      ویرایش توسط Suicide : 15 آبان 1396 در ساعت 23:48

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فک کن یکی با تراز 8200 میره پزشکی دانشگاه تهران ...

یکیم با 9800 مونده پشت کنکور ...

و باز هم *** تو این ممکلت ...

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      اقا زانیار سربازی رو چکار کردید

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      خیلی راحت به دارو میرسی همه عمومی هارو 50 بزن ریضی و فیزیکو 40 زیست و زمینو شیمی 60

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن