خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 122
    1. Top | #106
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها
      خيلى ممنون از اين تاپيك خوووب
      يعنى واقعا اين كتاب (جامع خيلى سبز) رو چند دور بخونيم و تستاشو مفهومى كار كنيم ميرسيم به بالاى ٧٠؟!
      درود
      تست های خیلی سطح بالایی نداره ولی برای همون 70 80 درصد بله کافیه

2. Top | #107
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من فارغ التحصيلم منبعم هم جامع تجربيه خيلى سبزه (البته جمع بنديشو ندارم اما چون گفتى تو ارديبهشت نيازه اون موقع ميخرم)
      ميخواستم ببينم با اين ترتيب اگر بخونم خوبه!؟
      اول مباحث بدون ارتباط با مثلثات : ١- تركيبات ٢- احتمال ٣- ماتريس ٤- آمار ٥- دنباله حسابى هندسى ٦- هندسه ٧- لگارتيم
      بعدم مباحث با مثلثات : ٨- مثلثات ٩- جزصحيح و قدرمطلق ١٠- تابع ١١-معادله نامعادله ١٢- حد ١٣- دنباله ١٤- مشتق و كاربرد ١٤- انتگرال ١٥- مقاطع مخروطى
      حالا باز خودت فكر ميكنى ترتيب بهترى هست بگو بي زحمت
      بعد يه سوال ديگه؛واسه همون درصد بالاى ٧٠ چقدر وقت نيازه هرروز بزارم؟ اصلا نيازه هرروز رياضى تو برنامم باشه يا يه روز درميون هم اوكيه
      و سوال آخر خودت واسه قلمچيا كه ٨٠تا١٠٠ ميزدى فقط و فقط تو اون فواصل دو هفته آزمون خيلي سبز ميخوندى؟؟؟؟ @amirhossein78

3. Top | #108
      Tia
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      فقط تخته سیاه
      عالیه واسه شروع از صفر!!
      ب عنوان رتبه چند رقمی کنکور ۹۷ میگم
      ♦ به جای ارسال پست تشکر، از کلیــد تشکــر و امتیــاز استفـاده کنیــد/.
      ♦ پسـت اسپــم ارســال نکنیـد/.
      ♦ قبـل از ایجـاد تاپیـک، جستجـو کنیـد/.
      ♦ تاپیـک ها و پسـت های خـلاف قوانیـن را گـزارش دهیـد/.
      ♦ تاپیـک ها را در انجمـن مربوطـه ایجـاد کنیـد/.

4. Top | #109
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.من ریاضیم شوته به نظرت خوبه تا دی ماه از خیر ریاضی قلمچی بگذرم و پایه خودمو قوی کنم؟البته دوازدهم باقلمچی میرم دهم یازدهم خودم بخونم....بعدش مشکلی پیش نمیاد؟مثلا اخر کار برسم اولو فراموش کنمدی ماه وقت خوبیه چون یه امتحان نیمسال اول داره محک میزنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها

5. Top | #110
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tia نمایش پست ها
      فقط تخته سیاه
      عالیه واسه شروع از صفر!!
      ب عنوان رتبه چند رقمی کنکور ۹۷ میگم
      رتبه تون چند شد شما؟ ریاضی رو چند زدین؟ منبعتون فقط تخته سیاه بود؟

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام میدونم سوالم ارتباطی به تاپیک نداره ولی چون هم مهم بود هم اینکه تاپیک مربوط بهش خیلی وقته کسی چیزی نمیفرسته مجبور شدم سوالم اینجا بپرسم.خواهش میکنم‌ ببخشید..معدل دیپلم با معدل کل دیپلم یکیه؟ بعضیا میگن معدل دیپلم یعنی معدل سال سومت و معدل کل یعنی معدلی که توی گواهینامه یکه از مدرسه دریافت کردی میشه.. خواهش میکنم راهنمایی کنید.ممنونم

7. Top | #112
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Green Aurora نمایش پست ها
      سلام میدونم سوالم ارتباطی به تاپیک نداره ولی چون هم مهم بود هم اینکه تاپیک مربوط بهش خیلی وقته کسی چیزی نمیفرسته مجبور شدم سوالم اینجا بپرسم.خواهش میکنم‌ ببخشید..معدل دیپلم با معدل کل دیپلم یکیه؟ بعضیا میگن معدل دیپلم یعنی معدل سال سومت و معدل کل یعنی معدلی که توی گواهینامه یکه از مدرسه دریافت کردی میشه.. خواهش میکنم راهنمایی کنید.ممنونم
      اگر اشتباه نکنم معدل دیپلم یعنی معدل سه سال که پایان سال تحصیلی سوم بهتون دادن و معدل کتبی هم که معدل امتحانات نهاییه (‌ معدل دیپلم برای رفتن از ایران و کار کاربرد داره در بقیه ی موارد معدل دیپلم مجاز از معدل کتبی سوم به کار برده میشه)

8. Top | #113
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      اگر اشتباه نکنم معدل دیپلم یعنی معدل سه سال که پایان سال تحصیلی سوم بهتون دادن و معدل کتبی هم که معدل امتحانات نهاییه (‌ معدل دیپلم برای رفتن از ایران و کار کاربرد داره در بقیه ی موارد معدل دیپلم مجاز از معدل کتبی سوم به کار برده میشه)
      سلام دستتون درد نکنه که جواب دادید.هان پس معدل دیپلم با معدل کل دیپلم یکیه و برای کار و رفتن به خارج کاربرد داره.بنظرتون بالای چند باشه خوبه؟

9. Top | #114
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از دوتا معدلی که سال سوم بهم دادن فقط معدل کتبی به درد میخوره و معدل دیپلم هم که مهمه معدل سه ساله.. درسته؟

10. Top | #115
      Tia
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سامی 80 نمایش پست ها
      رتبه تون چند شد شما؟ ریاضی رو چند زدین؟ منبعتون فقط تخته سیاه بود؟
      رتبه؟ طولانی بود یادم نی
      پارسال هیچی نخونده بودم
      اینو مشاورم تازه معرفی کرده
      ♦ به جای ارسال پست تشکر، از کلیــد تشکــر و امتیــاز استفـاده کنیــد/.
      ♦ پسـت اسپــم ارســال نکنیـد/.
      ♦ قبـل از ایجـاد تاپیـک، جستجـو کنیـد/.
      ♦ تاپیـک ها و پسـت های خـلاف قوانیـن را گـزارش دهیـد/.
      ♦ تاپیـک ها را در انجمـن مربوطـه ایجـاد کنیـد/.

11. Top | #116
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دستتون درد نکنه که جواب دادید.هان پس معدل دیپلم با معدل کل دیپلم یکیه و برای کار و رفتن به خارج کاربرد داره.بنظرتون بالای چند باشه خوبه؟
      بستگی به کاری که میخواهید با معدل بکنید داره مثلا اگر رشته های خاص مثل پزشکی بخواید برای خارج اقدام بکنید خب معدل بالاتری میخواد . در کل به نظر من بالای 19 خوبه ولی کمتر هم معمولا برای کسی مشکلی ایجاد نمیکنه
      از دوتا معدلی که سال سوم بهم دادن فقط معدل کتبی به درد میخوره و معدل دیپلم هم که مهمه معدل سه ساله.. درسته؟
      بله معدل کتبی برای تاثیر معدل بدردتون میخوره و معدل دیپلم هم برای خارج رفتن و کار بدرد میخوره که معدل هر ۳ سال دبیرستان هست

12. Top | #117
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بستگی به کاری که میخواهید با معدل بکنید داره مثلا اگر رشته های خاص مثل پزشکی بخواید برای خارج اقدام بکنید خب معدل بالاتری میخواد . در کل به نظر من بالای 19 خوبه ولی کمتر هم معمولا برای کسی مشکلی ایجاد نمیکنه

بله معدل کتبی برای تاثیر معدل بدردتون میخوره و معدل دیپلم هم برای خارج رفتن و کار بدرد میخوره که معدل هر ۳ سال دبیرستان هست
      من معدل دیپلمم18.36 بنظر خودم خوبه. اگه ی رشته خوب قبول بشم و بخوام برای خارج اقدام کنم فکرنکنم معدل بدی باشه هست؟

13. Top | #118
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من معدل دیپلمم18.36 بنظر خودم خوبه. اگه ی رشته خوب قبول بشم و بخوام برای خارج اقدام کنم فکرنکنم معدل بدی باشه هست؟

14. Top | #119
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما اگر الان بخواید اقدام کنید که باید برای کالج اقدام کنید و برای این کار هستن موسسه هایی که مشاوره میدن و اونا میتونن راهنمایی بکنن و اصلا اونا باید راهنمایی بکنن چون کارشونه !
      و اگر نخواید کالج برید هم که در همینجا مدرک میگیرید و بعد میرید خارج که در این صورت فکر میکنم ریزنمرات آخرین مدرک تحصیلی مهم باشه .
      در ضمن برای خارج معدل پیش دانشگاهی هم مهم هست
      و این که با معدل بالای 16 و اینا هم اقدام میکنن و سخت نیست و این که قبولی اینجا هم خیلی تاثیری برای کالج نداره
      در کل اگر مدرک زبان و پول دارید میتونید راحت برید
      ویرایش توسط Dmz.official : 17 مهر 1397 در ساعت 15:30

15. Top | #120
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما اگر الان بخواید اقدام کنید که باید برای کالج اقدام کنید و برای این کار هستن موسسه هایی که مشاوره میدن و اونا میتونن راهنمایی بکنن و اصلا اونا باید راهنمایی بکنن چون کارشونه !
      و اگر نخواید کالج برید هم که در همینجا مدرک میگیرید و بعد میرید خارج که در این صورت فکر میکنم ریزنمرات آخرین مدرک تحصیلی مهم باشه .
      در ضمن برای خارج معدل پیش دانشگاهی هم مهم هست
      و این که با معدل بالای 16 و اینا هم اقدام میکنن و سخت نیست و این که قبولی اینجا هم خیلی تاثیری برای کالج نداره
      در کل اگر مدرک زبان و پول دارید میتونید راحت برید
      درست.. ممنونم که راهنمایی کردید

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن