خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فوری : ترکیب منابع شیمی مناسب یا غلط ؟

دوستان من ویدئو های دکتر بابایی رو تهیه کردم، میخواستم بدونم اگر اونا رو ببینم بعد درسنامه موج آزمون رو نگاه بندازم بعد تستاشو بزنم کافیه ؟ نیازی به خوندن درسنامه های مبتکران و یا تست هاش هم هست ؟
      برای پایه هم ویدئو های مهندس آقاجانی رو میبینم، برای اون هم همون موج آزمون کفایت میکنه یا مبتکران هم لازمه ؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      شما همه منابع رو گفتی به جز کتاب درسی! من مدرس و مولف کنکور بودم بیش از 10 سال... دوست من شما تستهای سنوات گذشته (مثلا 10 سال پیش) و بخونی ریاضی و تجربی و مسلط بشی عالیه. اما یک کتاب کافیه عزیزان ما در ویدئوهاشون چیزی بیشتر از اون چیزی که شما هم می دونی عنوان نمی کنن.
      انشالله موفق باشی
      اگر سوال یا مشکلی با شیمی کنکور داشتی خوشحال می شم بتونم کمکت بکنم.
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسنامه موج آزمون که جنبه مروری داره بیشتر بعد اتمام کامل درس مورد نظر بخونین بهتره
      همون دی وی دی با کتاب درسی به عنوان منبع درسی و مطالعاتی خیلی خوبن تستم که زیاده همه منابع هم تست های خوبی دارن
      درکل برای تست موج آزمون تنهایی کافی نیست برای تست یه منبع مثل خیلی سبز و مبتکران کار کنین بهتره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iranchembook2 نمایش پست ها
      سلام
      شما همه منابع رو گفتی به جز کتاب درسی! من مدرس و مولف کنکور بودم بیش از 10 سال... دوست من شما تستهای سنوات گذشته (مثلا 10 سال پیش) و بخونی ریاضی و تجربی و مسلط بشی عالیه. اما یک کتاب کافیه عزیزان ما در ویدئوهاشون چیزی بیشتر از اون چیزی که شما هم می دونی عنوان نمی کنن.
      انشالله موفق باشی
      اگر سوال یا مشکلی با شیمی کنکور داشتی خوشحال می شم بتونم کمکت بکنم.
      س
      سلام
      این مولف کنکور که فرمودید دقیقا یعنی چه؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتما باید کتاب درسی رو خوند ؟ من اصلا با لحن بیانش نمی‌تونم کنار بیام ! ( البته منظورم فقط کتاب درسی شیمیه )

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ray_KM نمایش پست ها
      حتما باید کتاب درسی رو خوند ؟ من اصلا با لحن بیانش نمی‌تونم کنار بیام ! ( البته منظورم فقط کتاب درسی شیمیه )
      نه یه جزوه ای هس من دارمش اونو میتونی 2روزه تموم کنی و درصد شیمیت بالای 90 بشه
      .
      .
      .پ.ن:واسه خوندن بهونه نیارین وگرنه ضررشو میبینین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن