خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 23 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 341
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      جناب میشه بدونم مجلس کی همچین حرفی زد؟؟
      من خودم اخبار روپیگیری میکنم .اما شورای عالی انقلاب فرهنگی گفته که سهمیه ها چیزی بوده که به تصویب مجلس رسیده و وبابتش رای گیری شده پس حذف نمیشه .ادغام هم عمرا بشه!!!پس کلا اوضاع تغییری نخواهدیافت .فقط شاید وزیربهداشت بیاد و5درصداضافه کندبرظرفیت ها ....وگرنه درسهمیه ها تغییری اتفاق نمی افتد !!!
      شما سهمیه ۲۵ درصدی دارین ؟؟ من حدس میزنم سهمیه ۲۵ درصدی دارین

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      اخباری پیگیری نمی کنی نظر نده
      مجلس گفته می خواییم سهمیه ها رو تغییر بدیم
      شورای عالی انقلاب طرح بده تا ما تصویب کنیم
      که احتمالا هر طرحی بدن نماینده ها دکمه بله رو بزنن
      QUOTE=Amir h;1242214]]جلسه شورا هنوز برگذار نشده شما چه جوری میگی تو اون جلسه گفته شده؟؟؟؟؟/
      [/QUOTE]

چن وقت پیش یه خبرایی در مورد برگزاریش و محتواش پخش شد که یکی از کاربرا هم چن پست بعد شما بهش پرداخته. حالا صحت یا سقمشو زیاد مطمئن نیستم.
      بهرحال واسه من اهمیتی نداره این موضوع چون به چیزی که میخواستم، رسیدم.
      stay focused and never give up

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها ، میشه راجع به تکمیل ظرفیت توضیح بدین ؟ شما انتخاب رشته کردین؟ یا همون آبان که گفته باید انتخاب رشته کرد؟

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها
      برای جبران اشتباه در پذیرش سهمیه ۵درصدی ایثارگران؛
      ۴۰۰ دانشجوی جدید در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش میشوند
      — — — — — — — — — —
      به گزارش کانال خبری پزشکان، حمید اکبری قائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت گفت: در کنکور سراسری امسال اعمال سهمیه 5 درصدی خانواده ایثارگران تا حدی بر قبولی داوطلبان تاثیرگذار بود و باعث شده عده‌ای از داوطلبان رتبه خود را با وضعیت سال قبل مقایسه کنند و متوجه شوند که سال گذشته می‌توانستند جای بهتری قبول شوند.

وی گفت: پیشنهادی که مطرح شد این بود که این پنج درصد به ظرفیتهای پذیرش اضافه شود تا این مسئله جبران شود و تعدادی از داوطلبان آزاد که نمره لب مرز دارند و نتوانستند قبول شوند، بتوانند وارد دانشگاه شوند.

قائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت افزود: مسئله مهمی که کار را برای ایجاد پنج درصد ظرفیت جدید مشکلتر میکند این است که سازمان سنجش 20 درصد بیشتر از ظرفیت اعلام شده دانشگاه‌های علوم پزشکی قبولی اعلام کرده است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا سازمان سنجش 20 درصد بیشتر از ظرفیت دانشگاه‌های علوم پزشکی دانشجو معرفی میکند، توضیح داد: این معمولا روالی است که سازمان سنجش کشور بر اساس محاسبات و آنالیزی که برای خودش دارد، اعلام می کند و ما هم در وزارت بهداشت در هر صورت می‌پذیریم.

وی گفت: این مسئله که بین 20 تا 40 درصد بیش از ظرفیت اعلامی دانشگاه‌های علوم پزشکی که در دفترچه کنکور اعلام شده، از طریق سازمان سنجش دانشجو معرفی می‌شود، مسئله‌ای است که وجود دارد و دانشگاه‌ها نیز اغلب برای پذیرش و مدیریت آموزشی این تعداد دانشجو دچار مشکل هستند.

اکبری گفت: در طول چهار سال گذشته برای اجرای قانون عدالت آموزشی در دانشگاه‌های علوم پزشکی افزایش ظرفیت داشتیم، چون 30 درصد ظرفیت پذیرش دانشجو به مناطق محروم داده شد و باعث شد که 30 درصد از ظرفیت داوطلبان آزاد کم شود و برای اینکه داوطلبان آزاد خیلی ضرر نکنند در طول چهار سال گذشته حداقل 30 درصد به ظرفیتهای پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی اضافه شد.

وی گفت: البته این مسئله مشکلاتی در دانشگاه‌های علوم پزشکی ایجاد کرده چون با وجود افزایش بیش از 30 درصدی تعداد دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی، امکانات زیرساختی در دانشگاه ها توسعه پیدا نکرده است و با توجه به تورم و افزایش هزینه‌ها و به خصوص با توجه به اینکه اعتبارات آموزشی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در این مدت تغییر چندانی نداشت، مشکلاتی در حوزه آموزش پزشکی ایجاد شده است.

قائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت افزود: با وجود این مشکلات، امسال با مصوبه مجلس، پنج درصد ظرفیت جدید نیز برای خانواده های ایثارگران اضافه شد که در کنکور سراسری اعمال شد و باعث شد باز هم شانس قبولی داوطلبان آزاد کم شود به همین علت به دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام کردیم، اگر ظرفیت خالی دارید، اعلام کنید تا در مرحله تکمیل ظرفیت، تعدادی از داوطلبان آزاد که به همین علت از ادامه تحصیل باز مانده‌اند، پذیرش شوند.

وی گفت: از این طریق توانستیم حدود 400 نفر ظرفیت خالی ایجاد کنیم که بیشتر در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی است، البته تعدادی از این ظرفیتها در رشته‌های کارشناسی مانند پرستاری هم هست که به زودی به عنوان مرحله تکمیل ظرفیت اعلام می‌شود.
      ماکبری افزود: خیلی از افرادی که رد شدند، نمره لب مرز دارند و امیدوارم با ایجاد این ظرفیت جدید بتوانیم تعدادی از این داوطلبان را وارد دانشگاه کنیم. تلاش وزارت بهداشت این است که تا پایان همین هفته و حداکثر تا 14 آبان ظرفیتهای جدید را به سازمان سنجش اعلام کنیم و احتمالا سازمان سنجش نیز این ظرفیتهای جدید را تا آخر ابان اعلام می‌کند.
      من دیشب اینو خوندم باور شدم الان تو اینترنت یه سرچی کردم هیچ سایتی این خبر رو کار نکرده حتی سایت ایرنا هم فهمیدهشایعه تلگرامی بودهپاکش کرده.دوستان دلتون رو صابون نزنید بخونید واسه 97

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من دیشب اینو خوندم باور شدم الان تو اینترنت یه سرچی کردم هیچ سایتی این خبر رو کار نکرده حتی سایت ایرنا هم فهمیدهشایعه تلگرامی بودهپاکش کرده.دوستان دلتون رو صابون نزنید بخونید واسه 97
      شک نکن تو جلسه شورا سهمیه ها رو تغییر میدن
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      شک نکن تو جلسه شورا سهمیه ها رو تغییر میدن
      چه تغییراتی منظورتونه؟؟؟ اصلا این جلسه کی برگذار میشه؟؟

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آیدا خانم نمایش پست ها
      چه تغییراتی منظورتونه؟؟؟ اصلا این جلسه کی برگذار میشه؟؟
      اینو که کی برگذار میشه نمیدونم ولی طبق شنیده هایی که داشتم شاید شاید بخوان تو جلسه شورا فرزندان زیر 25% رو ببرن تو سهمیه بالا 25% که 5% بمونه واسه فرزندان رزمنده یا اینکه 70% تراز رو بیشتر کنن که مازاد بیشتری بمونه بازم میگم اینا فقط حدسه و هیچی معلوم نیست شایدم هیچ اتفاقی نیفته البته بحث در مورد مازاد بالا 25% هم هست باید صبر کرد
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما مگه نرفتی پزشکی ارتش؟
      فعلا مصاحبه دعوت شدم

نیرو انتظامی به خاطر ژنوواریوم 5 cm ی زانوم و فلت فوت چپ رد شدم ...

حالا ارتش رو هم میریم

من از بهمن انشالله پزشکی دانشگاه آزاد...
      I will live in my dream soon

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه روزانه قبول شدی نمیتونی بری تکمیل ظرفیت واسه روزانه انتخاب رشته کنی
      نه بابا ؟ جدا؟؟؟؟
      .... حدس زده بودم....
      خوب اونجوری ک خیلیییییی بد میشه ...:-(((((

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خبر تو ایرنا هست و حذف نشده.
      stay focused and never give up

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه روزانه قبول شدی نمیتونی بری تکمیل ظرفیت واسه روزانه انتخاب رشته کنی
      من تو نت سرچ کردم از یه مشاورم پرسیدم... همه جا نوشته تنها شرط اینکه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی اینکه سر جلسه کنکور حاضر بوده باشی! چه قبول شده باشی چه قبول نشده باشی.

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم، با فرض قبولی، ایا قبولی قبلیمون اتوماتیک لغو میشه و حتما باید رشته ی جدید ثبت نام کنیم یا حق انتخاب داریم که کدومشو بریم؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neutrophil نمایش پست ها
      اگه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم، با فرض قبولی، ایا قبولی قبلیمون اتوماتیک لغو میشه و حتما باید رشته ی جدید ثبت نام کنیم یا حق انتخاب داریم که کدومشو بریم؟
      اگه در تکمیل ظرفیت قبول شی ،قبولی قبلی کان لم یکن تلقی میشه یعنی اتوماتیک لغو میشه حالا چه رشته ی بهتری قبول شی چه رشته ی بدتری ...یعنی باید طوری انتخاب رشته کرد که از همه ی لحاظ از رشته ی قبلیت بهتر باشه

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      شما سهمیه ۲۵ درصدی دارین ؟؟ من حدس میزنم سهمیه ۲۵ درصدی دارین
      خیییییییییییر .من سهمیه 5درصدی داشتم که احتمالا امسال همونم نزنم .
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تکمیل ظرفیت چیه دقیقا؟ مثل ظرفیت مازاد پولیه یا مثل روزانه میشه ؟

صفحه 3 از 23 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن