خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question یک سوال در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد

سلام و وقت بخیر

میخواستم بدونم امسال انتخاب رشته دانشگاه آزاد مثل سراسریه ؟
      یعنی اولویت رو اونی قرار بدم که میدونم احتمالش کمتره قبول شم ؟
      مثلا :
      1. پزشکی تهران
      2.پزشکی شهید
      3. پزشکی مشهد

اگر اینطوری درسته . سوال دومم رو مطرح میکنم
      اگر که اولیت 2 قبول شدم . دیگه سومی رو نمیتونم برم درسته ؟

لطفا جواب دو سوالمو به تفکیک بدید
      ممنونم از همتون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      این سوال منم هست،پیشنهاد میکنم خودتون یه سری به سایت دانشگاه آزاد بزنید و همونجا سوالتونو مطرح کنید.
      منم چند دقیقه پیش سوالمو فرستادم،یه کد میده که نهایتا تا 48 ساعت بعد با استفاده از همون کده میشه جوابشو دید.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elham_T نمایش پست ها
      سلام
      این سوال منم هست،پیشنهاد میکنم خودتون یه سری به سایت دانشگاه آزاد بزنید و همونجا سوالتونو مطرح کنید.
      منم چند دقیقه پیش سوالمو فرستادم،یه کد میده که نهایتا تا 48 ساعت بعد با استفاده از همون کده میشه جوابشو دید.
      راستش من خیلی عجله دارم . نه برای انتخاب رشته . برای اینکه نحوه ی انتخاب رشته رو بدونم و بعد برم تصمیم بگیرم
      شما اگر جوابتون رو گرفتید اینجا بزارید ممنون میشم

منتظر نظر دیگر دوستان هستم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به منم خبر بدید

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      از روال انتخاب رشته سراسری باخبری؟امسال آزاد دقیقا مث سراسری شده..یعنی اولویت هات رو بر اساس علاقت بچین..

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی خبری پیدا نکرد ؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      يعني مثل سالهاي قبل نيست كه ميگفتن شانس قبولي توي انتخاب اول بيشتره؟مثلا اگه من توي انتخاب 1تا 19 قبول نشم و شانس قبولي توي انتخاب 20 داشته باشم پذيرش ميشم؟؟اميدارم منظورمو رسونده باشم...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

انتخاب 20 رشته / محل در آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

هر داوطلب در انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي مي تواند بر اساس علاقه 20 رشته/محل را انتخاب كند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، دكتر ناصر اقبالي با اعلام اين خبر گفت: هر داوطلب در انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي مي تواند بر اساس علاقه 20 رشته/محل را از يك مجموعه امتحاني انتخاب و در سايت ثبت کند. اقبالي درخصوص نحوه گزينش افزود: نحوه گزينش علمي داوطلبان صرفاً براساس نمره كل در زير گروه متناسب با رشته انتخابي سنجيده مي شود، لذا انتخاب اول مزيت رقابتي براي داوطلبان ايجاد نخواهد كرد.
      رئيس مركز آزمون خاطرنشان كرد: 20 انتخاب هر داوطلب به طور همزمان مورد بررسي و ارزشيابي قرار مي گيرد و لذا براي انتخاب رشته امسال، رشته هاي ستاره دار وجود ندارد.

لینک اصلی :
      انتخاب 20 رشته / محل در آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم اين مطلبو خوندم اما اين جمله كه هر 20 انتخاب به طور همزمان مورد بررسي قرار ميگيرد برام نامفهوم بود...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب الان متوجه شدید؟!

یعنی همون حرفی که خودتون زدید اگر اون 19 تا را شانس نداشته باشید و انتخاب 20 ام شانس داشته باشه قبولید هر 20 انتخاب به طور همزمان بررسی میشه دیگه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسي...حالا چندتا سوال ديگه...
      منم رتبه زيرگروه يكم توي منطقه سه1567ونمره كلمتوي همين زيرگروه9200.رتبه كشوريم هم 9002.به نظرتون با توجه به اين كه امسال 5شهر دندان آزاد دارن قبول ميشم دندان پزشكي؟؟؟پزشكي چطور؟؟؟
      و اينكه دندان و پزشكي كيش كه انتخاب رشتش با آزاده شهريش طبق مصوبه آزاد يا دولتي؟ممنون ميشم جواب بدين...خيييييلي نگرانم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیست انتخاب هم زمانه عزیزان - یعنی هر بیست تا رو از اول تا آخر مورد ارزیابی قرار میده ...

قبلا اینطور بود که انتخاب اول همه رو مورد ارز یابی قرار میداد اگه قبول میشدی انتخاب اول رو که قبول بودی اگه نه انتخاب های بعدیتون ممکن بوده انتخاب اول خیلی های دیگه بوده باشه و اینطوری ظرفیتشون زود پر میشد و به شما نمیرسید ...

این انتخاب رشته جدید مزیت داره بدی هم دار:

خوبیش: اینکه بدون ریسک میتونی کلی رشته زیر هم بزاری و شانس داشته باشی
      بدیش: اینکه شانس قبولی میاد پایین چون قبلا با انتخاب اول اشتباه خیلی ها از دور رقابت خارج میشدن و قبولی راحت میشد برا کسانی که عاقلانه تصمیم گرفتن

در هر صورت میشه گفت اینطوری بهتره چون ممکنه خیلی ها اطلاعاتشون اینقد بالا نباشه...
      Long Live the walls we crashed through

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن