خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ساعت مطالعه م زیاد متغیره چه کنم؟

سلام من یه دارم اینه که نمیتونم ساعت مطالعمو جمع و جور کنم
      یعنی چی؟؟
      یعنی هنوزم که هنوزه یکی دو ماه گذشته از شنبه تا سه شنبه که مدرسه میریم یه روز سه ساعت یه روز شیش ساعت یه روز دو ساعت میخونم یعنی خیلی متغیره و متعادل نیس و روزای تعطیل هم تقریبا هفت هشت ساعت میخونم
      من مصاحبه رتبه برتر ها یا حتی همه کنکوریا شنیدم و میگن از کم شروع کنین تا زیاد شه ولی واسه من بازم متغیره چیکار کنم وقتم تلف نشه ؟؟!
      ویرایش توسط Tia : 14 آبان 1396 در ساعت 00:40 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اول ببین اون کلاس رفتنات واجبه ... واست استفاده خوب و کافی داره یا نه .... ::: اگه نه کمش کنی بهتره .....
      .......
      بعدشم وقتایی که خونه هستی رو حساب کن، ببین به جز درس کجاها خرج میشه ...... تی وی .... لب تاب ..... گوشی ... تل .... اینس ...... بحث و گپ و گفت خانواده ....... بازی ..... پلی و ایکس ........ یا چرت میزنی و میری تو عالم هپلوت و فکر و خیال و .....
      .......
      یا بیرون رفتنات کجاها خرج میشه ... به جز درس و کلاس و مشق و مدرسه ...... ددر دودور پارک و سینما و کوه و دشت و برزن و جنگل و بیابون و دریا هم میری .................. دخمل بازی چی ............ یا چمدونم از این بساطای دودوری (این دودور متفاوت از اون دودوره .... اون دودور از جنس همون ددره ..... این دودور از جنس دود و دمه )
      ..........
      دیگه یه تایم خاب حداقل 8 ساعت هم حتمن داری که دیگه کلش همیناست ... !
      ....................

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      اول ببین اون کلاس رفتنات واجبه ... واست استفاده خوب و کافی داره یا نه .... ::: اگه نه کمش کنی بهتره .....
      .......
      بعدشم وقتایی که خونه هستی رو حساب کن، ببین به جز درس کجاها خرج میشه ...... تی وی .... لب تاب ..... گوشی ... تل .... اینس ...... بحث و گپ و گفت خانواده ....... بازی ..... پلی و ایکس ........ یا چرت میزنی و میری تو عالم هپلوت و فکر و خیال و .....
      .......
      یا بیرون رفتنات کجاها خرج میشه ... به جز درس و کلاس و مشق و مدرسه ...... ددر دودور پارک و سینما و کوه و دشت و برزن و جنگل و بیابون و دریا هم میری .................. دخمل بازی چی ............ یا چمدونم از این بساطای دودوری (این دودور متفاوت از اون دودوره .... اون دودور از جنس همون ددره ..... این دودور از جنس دود و دمه )
      ..........
      دیگه یه تایم خاب حداقل 8 ساعت هم حتمن داری که دیگه کلش همیناست ... !
      ....................
      اولش اینکه کلاس نمیرم دوم اینکه تل و مل اینستا رو حذف کردم اهل این چیزا هم زیاد نیستم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خب تو ک دیگ هیچ برنامه ای نداری.
      مثلا درس نمیخونی بجاش چی میکنی؟
      درودیوار نگا میکنی
      I'm coming

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط halsey نمایش پست ها
      خب تو ک دیگ هیچ برنامه ای نداری.
      مثلا درس نمیخونی بجاش چی میکنی؟
      درودیوار نگا میکنی
      نه تا بیام ناهار بخورم و یه استراحتی بکنم ساعت میشه 2
      این وسطا یه دو ساعت برا شام و مسایل دیگه بره و اینجور چیزا شبا هم حدودا تا نه و نیم میخونم میشه حدودا پنج ساعت اینا
      فقط یه چیز دیگه اینکه در به در منتظرم یه گوشی ساده گیر بیارم تا دیگه راحت راحت شم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ب نظر من مشكل از نداشتن يه برنامه زيريه دقيقه
      بهتره صبح زود يا شب قبل به برنامه براي روزت مشخص كني تا باعث حركتت بشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.ak1378 نمایش پست ها
      ب نظر من مشكل از نداشتن يه برنامه زيريه دقيقه
      بهتره صبح زود يا شب قبل به برنامه براي روزت مشخص كني تا باعث حركتت بشه
      یعنی دقیقا چجوری
      اینکه امروز چهار تا درس بخونم از اینجا تا اینجا؟؟؟!
      میشه یه ذره دقیق تر برنام ریزی رو توضیح بدین
      من خودم چند بار ریخنم ولی خوب نبود راستشو بگم
      الانم بی برنامه درس میخونم مثلا هر روز درسای روز بعد رو میخونم اول بعدش یه دو سه تا درس از پایه هرکدوم شد میخونم!!!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aseydreza نمایش پست ها
      یعنی دقیقا چجوری
      اینکه امروز چهار تا درس بخونم از اینجا تا اینجا؟؟؟!
      میشه یه ذره دقیق تر برنام ریزی رو توضیح بدین
      من خودم چند بار ریخنم ولی خوب نبود راستشو بگم
      الانم بی برنامه درس میخونم مثلا هر روز درسای روز بعد رو میخونم اول بعدش یه دو سه تا درس از پایه هرکدوم شد میخونم!!!
      صبح از نيم ساعت زود تر از خواب بيدار شو به برگه بزار جلو خودت
      بگو مثلا تا ساعت فلان مدرسه ام اين هيچي
      از فلان تا فلان استراحت ميكنم از مثلا ٥ شروع ميكنم ميخام مثلا ربع مبحث حد رو بخونم بعد ميگي خب حالا اين چيزي كه ميخام بخونم حدود ١ ساعت زمان براي مطالعش ميبره ميخام ٣٠ تا تست هم ازش بزنم و بررسي كنم حدود ١ ساعتو نيم هم براي اين موضوع زمان ميبره جمعا ميشه ٢ ساعت و نيم از ٥ ميخواي شروع كني بجاي ٧ و نيم تموم كني ميگي اين درسو توي بازه ي زماني ٥ تا ٨ بايد انجام بدم اون نيم ساعت هم برا اينكه كه هرجا احساس خستگي كردم بينش استراحت كنم به همين روش تا اخر شب رو پيش بيني و برنامه ريزي كن كم كم راه مي افتي كه چيكار كني كه ساعت مطالعت تنظيم شه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آقا منم همینجوری ام یه روز 8ساعت میخونم روز بعدش 2ساعت مثلا،،، خیلی بده :/ نمیدونم چیکار کنم
      I Never give up ∞

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aseydreza نمایش پست ها

سلام من یه دارم اینه که نمیتونم ساعت مطالعمو جمع و جور کنم
      یعنی چی؟؟
      یعنی هنوزم که هنوزه یکی دو ماه گذشته از شنبه تا سه شنبه که مدرسه میریم یه روز سه ساعت یه روز شیش ساعت یه روز دو ساعت میخونم یعنی خیلی متغیره و متعادل نیس و روزای تعطیل هم تقریبا هفت هشت ساعت میخونم
      من مصاحبه رتبه برتر ها یا حتی همه کنکوریا شنیدم و میگن از کم شروع کنین تا زیاد شه ولی واسه من بازم متغیره چیکار کنم وقتم تلف نشه ؟؟!
      اینکه میگن از کم شروع کنین یه چیزی که افتاده تو صحبت همه و یه چیز کلیشه‌ای شده.
      منی که تو خونه نشستم بیکار واسه چی باید کلا روزی ۵ ساعت مطالعم باشه !؟
      برنامه ریزی کن واسه تایمات.
      یه سری چیزا مشخصه مثل تایم کلاس و خواب و بیداری و مدرسه.
      خب این ساعتارو کم کن . بعد طبق مطالبی که تو آزمون میاد بشین قسمت بندی کن و بین روزای آزمون پخش کن... کسی که برنامه ریزی نداشته باشه واسه ساعتای بیکاریش نمیتونه به مطالب برسه و واسه همین ساعتاش افت و خیز داره.
      نحوه برنامه ریزی هم که علیرضا آروین خیلی دقیق گفته و من فکر نمیکنم از این بهتر پیدا بشه واقعا.

http://forum.konkur.in/thread45915.html

بهتره از الان همه کاراتو مرتب کنی و تا قبل عید آزمایش و خطاهاتو انجام بدی.
      به جز برنامه ریزی ، باید عمل هم بکنی.
      ماها اکثرا بهترین برنامه‌ریزی‌ها رو انجام میدیم ، و همچنین اکثرا بهترین خراب‌کاریارو میکنیم روی برنامه ریزی. چون عمل نداریم...

برنامه بدون عمل ، مثل رابطه‌ی یه طرفست ؛ خودش خوبه ، اما تهش چیزی برات نمیماسه.

خلاصه اینکه تا وقتی ۱ هفته به کنکور نرسه ، نمیتونیم عظمت کنکور رو درک کنیم.
      موفق باشین
      ویرایش توسط Hossein.A : 17 آبان 1396 در ساعت 00:53

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن