خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا بیخیال شید....جامعه ما هنوز پذیرش اینجور حرفا رو نداره.اگه یه پسر بچه رو تو خیابون ببینیم که داره حرف های بدی میزنه هیچوقت با خودمون نمیگمی مگه چی داره میگه!؟تو آمریکا هم این چیزارو میگن....به خودمون میگیم چه بچه بیتربیتی

2. Top | #32
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mandi96 نمایش پست ها
      سلام
      بابا من دیگه نمیدونم باید با داداشم یا بهتره بگم با بچه های مدرسه داداشم چکار بکنم؟؟!!!
      از اول سال تاحالا هر روز یه برنامه ای دارن
      هر روز یه اصطلاح جدید
      هر روز یه حرف زشت و زشت تر
      یه حرفایی میزنن ک آدم شاخ درمیاره!! حرفایی ک شاید اگ تو جمع پسرای دبیرستانی رد و بدل بشه زیاد جای تعجب نداشته باشه هرچند بازم درشان یه آدم نیست ک بخواد وقت و زمان خودش رو صرف این مسائل بکنه
      چه برسه به اینکه اونارو به شکل طنز هم دربیاره!! -__-
      وقتی داداشم اینارو برام تعریف میکنه واقعا نمیدونم باید چه عکس العملی نشون بدم
      نمیدونم بی تفاوت باشم ؟! یا اینکه دعواش کنم؟!
      میگم اگ بی تفاوت باشم شاید چون هنوز درست نمیفهممه ،این حرفارو جایی هم از دهنش دربیاد -_-
      اگ هم عکس العمل نشون بدم ممکنه تو ذهنش بمونه ک مگ اینا چیه ک انقد خواهرم بهشون حساسیت نشون میده-_-
      بچه هایی ک داداش کوچیک تر دارن لطفا کمک برسونن
      با سلام من یه نظر کلی میدم و اونم اینه که به نظر من بچه تا کلاس پنجم برای ماست و از کلاس ششم و دوره راهنمایی و دبیرستان دیگه تحت تأثیر شدید گروه همسالان خودشه و همچنین تحت تأثیر حرفها و رفتارهاییکه از اونا می شنوه یا می یبینه شما هر چقدر هم خوب تربیتش کنید ولی نا خواسته در محیط مدرسه و بیرون چیزهایی رو می شنوه و می بینه
      n.malekipoor@gmail.com
      نیما ملکی پور
      http://nima-malekipoor.blogfa.com

نیما ملکی پور مدرس عربی پایه تا دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه تدریس در 5 استان - گروهی - خصوصی - مبتکر روش نوین تدریس به روش چشمی - تدریس کنکور بین 5 تا 10 جلسه به روش چشمی
      09196588244 - آیدی تلگرام Mnima5@

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima malekipoor نمایش پست ها
      با سلام من یه نظر کلی میدم و اونم اینه که به نظر من بچه تا کلاس پنجم برای ماست و از کلاس ششم و دوره راهنمایی و دبیرستان دیگه تحت تأثیر شدید گروه همسالان خودشه و همچنین تحت تأثیر حرفها و رفتارهاییکه از اونا می شنوه یا می یبینه شما هر چقدر هم خوب تربیتش کنید ولی نا خواسته در محیط مدرسه و بیرون چیزهایی رو می شنوه و می بینه
      ممنون بابت تودیع معارفه جدید کوششی.ت !!
      با اومدن این افراد ،هم انجمنت از بچه بازی و سوسول بازی در میاد، و هم اینکه معدل عقل و سن کاربرا انجمن بیشتر میشه ..

پیوست :
      خوش اومدین اقای ملکی پور..

سعی کنید صرفا وقتتون رو صرف سوالات عربیکنید ، جاده انجمن خیلی لغزنده.س...
      بزرگو کوچیک نمیشناسه..
      من الله توفیق

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکم خشن برخورد کن ک بفهمه اون حرف چقد زشت بوده ک باهام همچین رفتاری کرده
      بعد میره مدرسه دگ سمت اون حرفام نمیره البت اگ حرف حساب شنو باشه غیر این باید تو تربیتش پایه ای کار کرد-__-
      عادی برخورد کنی ک دوروز دیگ دبیرستانی میشه چار برابرشو یاد میگیره باو

در نهایت جواب نداد دیگ بفهمونی بهش ک جای هر حرفی هرجایی نیست اینقد این حرفارو واس مردم تعریف نکنه هم ممکنه کفایت کنه-_-

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اروم ببرش تو یه اتاق و توضیح بده که این حرفا بده.با دعوا چیزی حل نمیشه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بی خیال بابا این ویژگی همه ی بچه های جدیده...داداش یکی از دوستای منم همینه وقتی میبینیش کلی چیز جدید یاد میگری ازش

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن