خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چقد شما خواهرای خوبی هستین
      من میگم مامان ببین اینم نتیجه تربیت عزیز دردونه ات

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چک (سیلی) اول خیلی مهمه
      گاها تا 1 تومن هم میره #شوخی
      خب خواهر من همین که بچه جنم داره جلو خواهرش حرفایی که بچه دبیرستانی ها میزنن رو میگه خیلی خوبه
      به ناسزا (اوفففففف ناسزا عجب کلاسیک) گفتنش توجه نکن تهش اینه همینا رو 4 سال دیگه باس بگه
      بعدش هم شما میگی مدرسه
      سوالی که من دارم اینه::::: تو خیابون،، مردم، اشعار سعدی و حافظ زمزمه میکنن؟؟؟؟
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر باران نمایش پست ها
      چقد شما خواهرای خوبی هستین
      من میگم مامان ببین اینم نتیجه تربیت عزیز دردونه ات
      منم همینو بهشون میگم
      یدونه پسره دیگه
      از قدیم گفتن یکی ی دونه .خل و دیوونه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabay نمایش پست ها
      چک (سیلی) اول خیلی مهمه
      گاها تا 1 تومن هم میره #شوخی
      خب خواهر من همین که بچه جنم داره جلو خواهرش حرفایی که بچه دبیرستانی ها میزنن رو میگه خیلی خوبه
      به ناسزا (اوفففففف ناسزا عجب کلاسیک) گفتنش توجه نکن تهش اینه همینا رو 4 سال دیگه باس بگه
      بعدش هم شما میگی مدرسه
      سوالی که من دارم اینه::::: تو خیابون،، مردم، اشعار سعدی و حافظ زمزمه میکنن؟؟؟؟

خب چون هرچی نعریف میکنه از تو مدرسه ست

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mandi96 نمایش پست ها

خب چون هرچی نعریف میکنه از تو مدرسه ست
      سلام..

دوست عزیز شما بجای اینکه مشکلتو تو گروه های مرتبط روانشناسی مطرح کنی اینجا میگی؟؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

سلام..

دوست عزیز شما بجای اینکه مشکلتو تو گروه های مرتبط روانشناسی مطرح کنی اینجا میگی؟؟
      سلام
      ببخشید مگ تو انجمن داریم اینو؟؟

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چقد خوبه که ادم خواهر داشته باشه !! ما که نداشتیم شما ها که دارین قدرش رو بدونید خیلی با ارزشه !!
      خب خواهرم من فک کنم باید یبار یجوری واسش توضیح بدی که قبول کنه کارش درست نبود حالا نه با زور ولی این دیگه به قدرت بیان تو بر میگرده که چجوری توضیح بدی
      موفق باشید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      چقد خوبه که ادم خواهر داشته باشه !! ما که نداشتیم شما ها که دارین قدرش رو بدونید خیلی با ارزشه !!
      خب خواهرم من فک کنم باید یبار یجوری واسش توضیح بدی که قبول کنه کارش درست نبود حالا نه با زور ولی این دیگه به قدرت بیان تو بر میگرده که چجوری توضیح بدی
      موفق باشید
      والا من هیچ وقت سعی نکردم ک بازور بهش بفهمونم ک اینایی ک تو مدرسه بهش یاد میدن خوب نیستن و...
      همیشه سعی کردم با نرمی باهاش صحبت کنم
      هر سوالی هم ک داشته باشه در هر زمینه ای سعی میکنم تاجایی ک بهش مربوط میشه رو کامل توضیح بدم
      کوچیکتر ک بود خیلی سوال راجع عملکرد بدن بدن انسان سوال میکرد منم کل کتاب زیست دوم رو براش توضیح میدادم البته جوری ک تقریبا براش قابل فهم باشه
      خب اگ هی بهش بگم تو نمیدونی بعدا میخونی یا ...بیشتر سوال میپرسه و گیر میده
      مثلا بخش قلب رو یادمه تاحدودی براش ب زبان ساده گفته بودم
      جالب اینجاست ک خیلیاش حفظ میکرد و میرفت برای بابایینا هم تعریف میکرد
      ولی حالا در مورد این موضوع میخواستم بدونم ک بهترین روش چیه ؟
      آقایSkinner@
      گفتن چرا تو گروه روانشناسی نپرسیدم سوالم رو ولی نمیدونم منظورشون با کجا بود؟!

ویرایش توسط Mandi96 : 10 آبان 1396 در ساعت 10:58

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

والا من هیچ وقت سعی نکردم ک بازور بهش بفهمونم ک اینایی ک تو مدرسه بهش یاد میدن خوب نیستن و...
      همیشه سعی کردم با نرمی باهاش صحبت کنم
      هر سوالی هم ک داشته باشه در هر زمینه ای سعی میکنم تاجایی ک بهش مربوط میشه رو کامل توضیح بدم
      کوچیکتر ک بود خیلی سوال راجع عملکرد بدن بدن انسان سوال میکرد منم کل کتاب زیست دوم رو براش توضیح میدادم البته جوری ک تقریبا براش قابل فهم باشه
      خب اگ هی بهش بگم تو نمیدونی بعدا میخونی یا ...بیشتر سوال میپرسه و گیر میده
      مثلا بخش قلب رو یادمه تاحدودی براش ب زبان ساده گفته بودم
      جالب اینجاست ک خیلیاش حفظ میکرد و میرفت برای بابایینا هم تعریف میکرد
      ولی حالا در مورد این موضوع میخواستم بدونم ک بهترین روش چیه ؟
      آقایSkinner@
      گفتن چرا تو گروه روانشناسی نپرسیدم سوالم رو ولی نمیدونم منظورشون با کجا بود؟!

به هر حال بچه ها رفته رفته هورمون هاشون ترشح میشه و بیشتر کنجکاو میشن
      سعی کنید نزدیک شین بهش و ساده توضیح بدین و قانعش کنین
      واقعا کار سختیه خودمم قبول دارم ولی به هر حال به عنوان خواهر بزرگ باید این کار رو بکنید
      اگه نکنید به هر حال جامعه این کار رو به شکل نادرست انجام میده
      موفق باشید

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

سلام
      ببخشید مگ تو انجمن داریم اینو؟؟
      اینجا انجمن تخصصی کنکوره..نه انجمن یا گروه روانشناسی و مشاوره در حوزه خانواده و کودک و نوجوان

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بابا من دیگه نمیدونم باید با داداشم یا بهتره بگم با بچه های مدرسه داداشم چکار بکنم؟؟!!!
      از اول سال تاحالا هر روز یه برنامه ای دارن
      هر روز یه اصطلاح جدید
      هر روز یه حرف زشت و زشت تر
      یه حرفایی میزنن ک آدم شاخ درمیاره!! حرفایی ک شاید اگ تو جمع پسرای دبیرستانی رد و بدل بشه زیاد جای تعجب نداشته باشه هرچند بازم درشان یه آدم نیست ک بخواد وقت و زمان خودش رو صرف این مسائل بکنه
      چه برسه به اینکه اونارو به شکل طنز هم دربیاره!! -__-
      وقتی داداشم اینارو برام تعریف میکنه واقعا نمیدونم باید چه عکس العملی نشون بدم
      نمیدونم بی تفاوت باشم ؟! یا اینکه دعواش کنم؟!
      میگم اگ بی تفاوت باشم شاید چون هنوز درست نمیفهممه ،این حرفارو جایی هم از دهنش دربیاد -_-
      اگ هم عکس العمل نشون بدم ممکنه تو ذهنش بمونه ک مگ اینا چیه ک انقد خواهرم بهشون حساسیت نشون میده-_-
      بچه هایی ک داداش کوچیک تر دارن لطفا کمک برسونن
      جالبه که بچه ها حواسشون خیلی از ماها جمع تره.یه دفعه که بهش بگی این حرف ها حرف های خوبی نیست و زمانی که بین دوستاش این بحث ها پیش میاد ازشون فاصله بگیره دیگه حساب کار دستش میاد و میدونه چیکار کنه.
      به شخصیت داداشت خیلی بستگی داره.بعضی پسر ها خیلی لجباز و شر هستن حرف تو گوش شون نمیره.اگه اینطوریه که دیگه نمیدونم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

اینجا انجمن تخصصی کنکوره..نه انجمن یا گروه روانشناسی و مشاوره در حوزه خانواده و کودک و نوجوان
      خیلی خیلی ببخشید منم تو قسمت بحث آزاد و ... این تاپیک و باز کردم!
      ولی خب همونطور ک گفتید رفتم توی بخش روانشناس ها هم این تاپیک رو باز کردم اما از هیچکس خبری نیست!!
      گویا داشنجویان گرامی سال به سال فقط نگاهی گدرا به این انجمن میندازن

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

خیلی خیلی ببخشید منم تو قسمت بحث آزاد و ... این تاپیک و باز کردم!
      ولی خب همونطور ک گفتید رفتم توی بخش روانشناس ها هم این تاپیک رو باز کردم اما از هیچکس خبری نیست!!
      گویا داشنجویان گرامی سال به سال فقط نگاهی گدرا به این انجمن میندازن
      منظور من هم این بود اینجا اولا کارشناس متخصص نیست چون انجمن کنکوره نه گروه پرسش پاسخ روانشناسی...بحث ازاد که جای خود دارد...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جوری میگین انگار خودتون از راه مدرسه تا خونه رو ذکر میگفتین و نماز مسحبی میخوندین.

ربطی به هوشمندتر شدن و... نداره مگه تو یه دهه چقدر میخواد مغز انسان تکامل پیدا کنه. به خاطر تغییر فرهنگ و کم شدن محدودیت (عرفی) برای اندیشه و بیان آزادتره. فحش متاسفانه چه جنسی چه غیرجنسی توی ایران و چه کشور های دیگه مسئله عادی تبدیل شده.

مثلا توی خودآمریکا تا چهل سال روابط خارج از ازدواج یه تابو بود که طی انقلاب جنسی همه چی دگرگون شد.

حالا در نظر خودم حرف رکیک اگه به صورت فحش نباشه ایرادی نداره. چرا از به زبون اومدن آلت تناسلی وحشت داریم؟(خودشو بنویسم سانسور میشه) . خیلی راحت از قتل و مرگ و هزارتا چیز کثافت تر حرف میزنیم و شیرین تر از عسل بیانش میکنیم اما تا به این چیز به ظاهر کوچک ولی واقعا بزرگ میرسیم قیافه ها عوض میشه. در صورتی که چه زن چه مرد صبح تا شب در حال فکر به این چیز کوچک هستیم اما به زبون اوردنش رو مخالف عفت و حیا میدونیم. اگه زشته پس اول مغزتم کثیفه .اگه نیست سانسور نکن و راحت به زبون بیار

راستی ،یعنی چی کنترل؟ مگه صاحابشی که میخوای فرمونشو بگیری دستت. به نظرم فعلا خود شما به روانشناس مراجعه کن این نیاز به سلطه گری و رهبری دیگران میتونه کار دستت بده.
      ویرایش توسط mobin7 : 11 آبان 1396 در ساعت 15:24

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin7 نمایش پست ها
      جوری میگین انگار خودتون از راه مدرسه تا خونه رو ذکر میگفتین و نماز مسحبی میخوندین.

ربطی به هوشمندتر شدن و... نداره مگه تو یه دهه چقدر میخواد مغز انسان تکامل پیدا کنه. به خاطر تغییر فرهنگ و کم شدن محدودیت (عرفی) برای اندیشه و بیان آزادتره. فحش چه جنسی چه غیرجنسی توی ایران و چه کشور های دیگه مسئله عادی تبدیل شده.

مثلا توی خودآمریکا تا چهل سال روابط خارج از ازدواج یه تابو بود که طی انقلاب جنسی همه چی دگرگون شد.

حالا در نظر خودم حرف رکیک اگه به صورت فحش نباشه ایرادی نداره. چرا از به زبون اومدن آلت تناسلی وحشت داریم؟(خودشو بنویسم سانسور میشه) . خیلی راحت از قتل و مرگ و هزارتا چیز کثافت تر حرف میزنیم و شیرین تر از عسل بیانش میکنیم اما تا به این چیز به ظاهر کوچک ولی واقعا بزرگ میرسیم قیافه ها عوض میشه. در صورتی که چه زن چه مرد صبح تا شب در حال فکر به این چیز کوچک هستیم اما به زبون اوردنش رو مخالف عفت و حیا میدونیم. اگه زشته پس اول مغزتم کثیفه .اگه نیست سانسور نکن و راحت به زبون بیار

راستی ،یعنی چی کنترل؟ مگه صاحابشی که میخوای فرمونشو بگیری دستت. به نظرم فعلا خود شما به روانشناس مراجعه کن این نیاز به سلطه گری و رهبری دیگران میتونه کار دستت بده.
      خیلی ببخشیدا خود ما تو توراه مدرسه ذکر نمیگفتیم ولی فحشم نمیدادیم-_-
      بعدشم کسی قصد سلطه گری رو نداره
      اون لحظه چیز مناسبی برای عنوان ب نظرم نرسید
      میشد بجای کنترل از هدایت هم استفاده کرد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن