خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 69
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

Cool 11_(تجربی )_ منبع و مشکلات و...

با سلام

به همه #یازدهم_تجربی ها
      دیدم تجربی ها اینجا جایی برای اظهار نظر و مشکلات ندارند گفتم یه جا بزنم همه جمع شیم
      اول چراغ این تاپیکو خودم روشن می کنم با گفتن منبع زیست شناسی 2
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست %D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C.png  

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

زیست:
      الگو+ای کیو..............برای کتای خوانان مناسب تر است
      خیلی سبز+ازمون پلاس...........برای کسانی که تقریبا با کتاب مشکل دارند
      میکرو +ای کیو...........ترکیب قدرتمند ولی سخت
      الگو.......درسنامشو بزاریم کنار خوبه 90
      میکرو.......دوستان میگن تستاش راحته ولی به نظر من با ای کیو ترکیب خوبی میشه 80
      خیلی سبز......تستاش یکمی کمتر از اون دو تاس ولی با ازمون پلاس حله 80
      فیزیک:
      الگو.......جون دار و قوی 90
      خیلی سبز.... به نظر من عالیه 85
      میکرو.....خوبه 75
      برا ترکیب ای کیو و مهرو ماه خوبن{منبع دوم اگر میخواین}
      شیمی:
      الگو.......بد نیست 70
      خ سبز......من خودم دارم باهاش حال میکنم و درسنامرو هم از روش میخونم{بدون کتاب.توصیه نمیشه بدون کتاب بخونید} 85
      مبتکران(بازرگان)......اینم خوبه برا ازمون 80
      میکرو......رقیب گردن به گردن خ سبز 85
      برا ترکیب ازمونای از مایشی موسسات
      ریاضی:
      خ سبز......عالی 90
      میکرو.........رقیب یقه به یقه خ سبز 85
      الگو ومهرو ماه برای ترکیب منبع دوم
      .تمام.

// life moto
      }if(sad()===true)
      sad().stop;
      beAwesome;
      }
      [
      ویرایش توسط . MV . : 20 تیر 1397 در ساعت 23:05

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما گفتی گروه یک جزوه نمیخوانند بعد پایین ترش میگی کسی که تست نمیزنه ؟؟

چه ربطی داره واقعا ؟
      من خودم از اونام که جزوه نمیخونم.
      دبیر مدرسمون جزوه میده نمیخونمش!! جزوه عمارلو هم بهم بدن نمیخونم!!
      فقط کتاب درسی + نکات اضافه ی توی درسنامه
      نتیجه عالی هم ازش میگیرم...

میکرو گاج هنوز نیومده که!!
      شما چجوری مقایسش میکنید ؟؟

من با شناختی که از زیست گاج دارم... به نظرم یکی از بهترین منابع زیست یازدم همین گاجه...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با تشکر ازت.. ولی فک میکنم یه نسخه پیچیدن واسه همه کار درستی نیست... مثلا کتابای سیر تا پیاز بدرد همه میخوره چه ضعیف چه قوی
      با عرض معذرت یکم تحلیلتون ضعیف بود
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واینکه بخشهایی از میکرو گاج منتشر شده و من مقایسه کردم و من الکی هم ننوشتم واز همه جا اطلاعات جمع و کردم و این چکیده اون اطلاعات نه فقط استدلال من

// life moto
      }if(sad()===true)
      sad().stop;
      beAwesome;
      }
      [
      ویرایش توسط . MV . : 22 تیر 1397 در ساعت 21:18

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله درسته ولی خودم هم مشکلو داشتم ولی روش وقت گذاشتم و کار کردن وبه این نتیجه رسیدم پس باید اینجا اینجوری بشه که از هم کمک بگیریم

خب. من از همه در مورد این مورد پرسیدم و همه این جمله تستاش مهمه رو به من گفتن و من اویزه گوشم کردن

این تحلیل از همه منابع اطلاعات جمع کرده از معلم ها و رتبه برتر ها مشاوران و سایتهای مختلف و استدلال خودم فقط نبود و اینکه خودم الان دارم از سیرتا پیاز استفاده میکنم و من. بیشتر مد نظر تستاش بود نه درسنامش چون باید کتابو به فهمی و درسنامه فقط باید نکته باشه

دوستان درمورد زیست و کتابای دیگه نظری ندارین?

// life moto
      }if(sad()===true)
      sad().stop;
      beAwesome;
      }
      [
      ویرایش توسط . MV . : 09 آبان 1396 در ساعت 20:29 دلیل: اشتباه املایی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این اشتباهه ک فکر کنیم مثلا سیر تا پیاز فقط بدرد ضعیف ها یا متوسطا میخوره...نه... تسلط چندین مرحله داره...مثلا اول با سیر تا پیاز شروع میکنی بعد میری سراغ یه منبع فقط تستی بعد از اون یه کتاب مکمل رو هم استفاده میکنی
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      این اشتباهه ک فکر کنیم مثلا سیر تا پیاز فقط بدرد ضعیف ها یا متوسطا میخوره...نه... تسلط چندین مرحله داره...مثلا اول با سیر تا پیاز شروع میکنی بعد میری سراغ یه منبع فقط تستی بعد از اون یه کتاب مکمل رو هم استفاده میکنی
      راست میگی ولی شرط اول فقط کتابه و کتاب بعدش هر منبعی که میخوای رو بزن ولی من بزرگترین اشتباهم پارسال یود بخاطر چند منبعی شدن و اینو به شما میگم که این کار رو نکنید!
      اگه وضعیت مالیتون خوبه میتونین درسنامه یکی تست اونیکی رو بزنین. راستی شما ازمون قلم چی هم شکت میکنین

// life moto
      }if(sad()===true)
      sad().stop;
      beAwesome;
      }
      [

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط . MV . نمایش پست ها
      راست میگی ولی شرط اول فقط کتابه و کتاب بعدش هر منبعی که میخوای رو بزن ولی من بزرگترین اشتباهم پارسال یود بخاطر چند منبعی شدن و اینو به شما میگم که این کار رو نکنید!
      اگه وضعیت مالیتون خوبه میتونین درسنامه یکی تست اونیکی رو بزنین. راستی شما ازمون قلم چی هم شکت میکنین
      بنظر من باید هر کی اول به خودش نگاه کنه ببینه میتونه چند منبعی یا نه..
      اگه بتونه بعد خوب جمعشون کنه ، اشکال ک نداره بلکه خوب هم هست...
      ن هنوز

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا بگذریم راستی یک سوال زیست دارم

ایا کانالای نشتی تخصصی هستن یا نه اخه تو کتاب ذرسی. هیچی نگفته(( مثل همیشع)) ولی تو بعضی از این کتابا. وگفته معلممون فهمیدم تخصص یافتن ولی یه جا نوشته بود چون منبع کتاب فیزیولوژی گایتونه پس تو گایتون نوشته نه جدا نیست خیلی زهنمو مشغول کرده

// life moto
      }if(sad()===true)
      sad().stop;
      beAwesome;
      }
      [
      ویرایش توسط . MV . : 22 تیر 1397 در ساعت 21:19

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا بگذریم راستی یک سوال زیست دارم

ایا کانالای نستی تخصصی هستن یا نه اخه تو کتاب ذرسی. هیچی نگفته(( مثل همیشع)) ولی تو بعضی از این کتابا. وگفته معلممون فهمیدم تخصص یافتن ولی یه جا نوشته بود چون منبع کتاب فیزیولوژی گایتونه پس تو گایتون نوشته نه جدا نیست خیلی زهنمو مشغول کرده

راستی در مورد منبع فیزیک نظری ندارین؟؟؟

:::بخاطر این همه غلط املایی فک کنم باید کلاس تایپ برم:::
      باید ببینی چه ماده ای میخاد عبور کنی..یعنی بستگی به مادش داره.. بعضی کانالا اختصاصی هستن بعضیا هم نه هردمبیلی!
      منبع کتاب درسیه حتی اگه غلط باشه
      فیزیک یازدهم؟من هنوز یازدهم نگرفتم... من دهم رو مبتکران و خیلی سبز گرفتم ..مبتکران فوق العاده بود.. خیلی سبز اونجوری که انتظار داشتم نبود بنظرم فقط میخاستن یه کتاب بدن بیرون که داده باشن همین... منتظر فیزیک یازدهم مبتکران فرید شهریاریم ک بیاد بیرون..احتمالا الگو ررو هم تهیه کنم.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باید ببینی چه ماده ای میخاد عبور کنی..یعنی بستگی به مادش داره.. بعضی کانالا اختصاصی هستن بعضیا هم نه هردمبیلی!
      منبع کتاب درسیه حتی اگه غلط باشه
      فیزیک یازدهم؟من هنوز یازدهم نگرفتم... من دهم رو مبتکران و خیلی سبز گرفتم ..مبتکران فوق العاده بود.. خیلی سبز اونجوری که انتظار داشتم نبود بنظرم فقط میخاستن یه کتاب بدن بیرون که داده باشن همین... منتظر فیزیک یازدهم مبتکران فرید شهریاریم ک بیاد بیرون..احتمالا الگو ررو هم تهیه کنم.
      خب باید تو امتحان معلم همون که خودش گفترو بنویسم......فیزیک فرید شهریاری اومده؟؟؟؟من دهم جلد اولشو گرفتم عالی بود گفتی مبتکران یاد شیمی افتادم بنظرت بهمن بازرگاندارزش داره بخرم یا نه خیلیذسبز

// life moto
      }if(sad()===true)
      sad().stop;
      beAwesome;
      }
      [

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب باید تو امتحان معلم همون که خودش گفترو بنویسم......فیزیک فرید شهریاری اومده؟؟؟؟من دهم جلد اولشو گرفتم عالی بود گفتی مبتکران یاد شیمی افتادم بنظرت بهمن بازرگاندارزش داره بخرم یا نه خیلیذسبز
      دیگه جلد دومشو نزدن یه جلد دادن بیرون کامل... یازدهمش به این زودیا نمیاد بیرون متاسفانه ... شاید اولای تابستون سال بعد
      شیمی من هیچکدومشو خوشم نیومد بخاطر گزافه گوییاشون... گاج نقره ای گرفتم.یازدهم گاج نقره ای هم امروز اومد بیرون ... من که دهم استفاده میکنم راضیم
      ولی اگه میخای بین اون دو تا انتخاب کنی ببین با کدومش حال میکنی چون تقریبا خیلی سبز تو شیمیاش یه جاهایی از مبتکران کپی میکنه پس این دو تا زیاد با هم فرقی نمیکنن
      خودتو سر منبع اول اذیت نکن فرقشون خیلی کمه ... ولی منابع تکمیلیتو با دقت انتخاب کن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دیگه جلد دومشو نزدن یه جلد دادن بیرون کامل... یازدهمش به این زودیا نمیاد بیرون متاسفانه ... شاید اولای تابستون سال بعد
      شیمی من هیچکدومشو خوشم نیومد بخاطر گزافه گوییاشون... گاج نقره ای گرفتم.یازدهم گاج نقره ای هم امروز اومد بیرون ... من که دهم استفاده میکنم راضیم
      ولی اگه میخای بین اون دو تا انتخاب کنی ببین با کدومش حال میکنی چون تقریبا خیلی سبز تو شیمیاش یه جاهایی از مبتکران کپی میکنه پس این دو تا زیاد با هم فرقی نمیکنن
      خودتو سر منبع اول اذیت نکن فرقشون خیلی کمه ... ولی منابع تکمیلیتو با دقت انتخاب کن
      ممنون از پاسخت

// life moto
      }if(sad()===true)
      sad().stop;
      beAwesome;
      }
      [
      ویرایش توسط . MV . : 20 تیر 1397 در ساعت 23:08

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظر من قوی ضعییف نداره همون نشرالگو رو بگیرید اموزشی تستاشو بزنید اولش سخته ولی صددرصد راه میفتین

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن