خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 69
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      من همه عمومیا رو خ سبز گرفتم .عربی میکرو به نظرم باید سال بعد جامعشو گرفت (البته واسه من دوسال بعد)
      باید منتظر نبرد سخت عربی سفید گاج و عربی خیلی سبز غزال موسوی باشیم ..چی بشه
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      باید منتظر نبرد سخت عربی سفید گاج و عربی خیلی سبز غزال موسوی باشیم ..چی بشه
      از عربی غزال موسوی که خبری نیست، نمی دونی کی میاد؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      از عربی غزال موسوی که خبری نیست، نمی دونی کی میاد؟
      ن... حالا این دوتا کتابا مهم نیستن بالاخره یکیشون چاپ میشه دیگه...فقط خدا کنه ناصح زاده فیلم بده بیرون
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      0027434-.jpg
      سلام دوستان کسی از شما این کتابو خریده؟ به خوبی گاج موضوعی هست؟

5. Top | #35
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرتون تابستون کتابای جامع میان؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرتون تابستون کتابای جامع میان؟
      باسه ریاضی رو فقط میتونم مطمعن بگم میاد مهمترینش هم همینه فقط امیدوارم کتابایه درسی رو زودتر چاپ کنن که انتشاراتا هم سریع تر چاپ کنن
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

7. Top | #37
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      باسه ریاضی رو فقط میتونم مطمعن بگم میاد مهمترینش هم همینه فقط امیدوارم کتابایه درسی رو زودتر چاپ کنن که انتشاراتا هم سریع تر چاپ کنن
      به نظرت کتابای ریاضی جامع نظام قدیم واسه ما کاربرد داره؟یه پایه یازدهمی تو مدرسمون ریاضی جامع داشت .انتشاراتشو نمیدونم ولی.همچنین کتاب زبان اقای اناری و ادبیات موضوعی اقای نظری که تو فروم هست ؟گفتن چاپ آخرشه میخوام ببینم بخرم یا نه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

به نظرت کتابای ریاضی جامع نظام قدیم واسه ما کاربرد داره؟یه پایه یازدهمی تو مدرسمون ریاضی جامع داشت .انتشاراتشو نمیدونم ولی.همچنین کتاب زبان اقای اناری و ادبیات موضوعی اقای نظری که تو فروم هست ؟گفتن چاپ آخرشه میخوام ببینم بخرم یا نه
      والا اینجور بهت بگم که کتاب ریاضی حداقل تا یازدهم تغییری با نظام قدیم نداره و فقط تنها چیزی که شاید یکم اذیتت کنه اینه که ممکنه نظمش فرق داشته باشه که اگه اصل هدفت یادگیریت باشه خیلی هم کمکت میکنه اما اگه باسه ازمونا میخوای فکر میکنم یکم نطمش فرق داشته باشه همچنین که یکی از رفیقایه خوده بنده که ترازش وحشتناک بالاس و ریاضیش هم وحشتناک تر بالا میزنه جامع هم استفاده میکنه منتها این یه مورد یکم فرق داره چون هم باباش معلم ریاضی هم خواهر رتبه دو رقمی بوده و کمکش میکنه هم که خودشم باهوشه اینجور که من میدونم نشر الگو و ای کیو گاج استفاده میکنه (باسه یازدهمش)دیگه نمیدونم چجوری از جامع استفاده میکنه درمورد زبان که اره درک مطلب اناری و کیاسالار بدردت میخوره خیلی هم مفیده و خوبه اگه از همین الان شروع کنی اما گرامرو لغتش نه چون ماله ما خیلی کمتر شده ادبیات هم نشرالگو یدونه موضوعی داره باسه هم عالیه من که پارسال باهاش حال کردم امسال دونه درس به درس دارم که همینجوری البختکی حلش میکنم و راضی هم نیستم باسه ارایه هم یدونه ارایه نشرالگو دارم کوچیک ابعادش ولی قطرش زیاده خیلی هم خوبه البته ماله خیلی سبز هم دیدم بنظرم اون بهتر توضیح داده باقیه مبحثا مثل لغت زبان فارسیشو همچنین تقریبا قرابتش بدردمون نمیخوره باسه ارایه سایت الا فیلمایه هامون سبطی هم توصیه میکنم امسال من فقط قرابت از خیلی سبز درس به درس میخونمو تستاشو میزنم ارایه هم هرچی دم دستم بود میزنم البته این نشرالگو ارایه رو تقریبا تموم کردم نتیجه هم گرفتم باهاش الان چند وقتیه که ادبیاتم زیر 70 نمیاد دوتا ازمون اخر هم 90 و95 زدم تنها چیزی که فکر کنم بتون توش راهنمییت کنم همینه بنظرم اگه مشکلی داری تو ادب اینکارارو انجام بده زیاد سخت نگیر باهاش حال کن
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان گاج میکرو شیمی برای دهم و یازدهم کسی استفاده کرده ؟
      راضی بودید ؟
      مزایا ومعایب؟

تستاش غلط اینا زیاد داشت؟
      با تچکر از پاسخگویی

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kimia_prsk نمایش پست ها
      سلام
      راضی بودید ؟
      مزایا ومعایب؟

با تچکر از پاسخگویی
      سلام دوست عزیز من خودم امسال واسه شیمی این کتابو خریدم....
      ولی بستگه داره ...
      تستاش یکم سطحش بالاتره و درسنامه هاش حاشیه نرفته در حد دو سه تستی غلط املایی داشته !!!
      در کل عالیه ولی خودت بری از یه کتابفروشی چنتا کتاب کمک درسی شیمی رو نگاه کنی بهتره !!!!
      نه اینکه یکی دیگه بیاد براساس دیدگاه خودش نظر بده!!!!
      مثلا ببین کدوم مبحث شیمی رو خوب حالی نمیشی ... اون مبحثو به عنوان معیار انتخاب کن و بعد کتابای بازار رو بررسی کن ببین کدوم یکی بهتر اون مبحثو واست جا میندازه و به قول معروف باهاش حال میکنی اونو انتخاب کن!!!
      موفق باشی❤

11. Top | #41
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_rashidi نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 0027434--.jpg
مشاهده: 121
حجم: 78.7 کیلو بایت
      سلام دوستان کسی از شما این کتابو خریده؟ به خوبی گاج موضوعی هست؟
      وای من چقدر منتظر این کتاب بودم ولی چون گاج رو برای مدتی دنبال نکردم متوجه نشدم
      نویسنده ها که همون ها هستند پس کیفیت باز کتاب های قبلیشون پایین تر نیست کم کمش به اندازه اون هاست

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

12. Top | #42
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      راضی بودید ؟
      مزایا ومعایب؟

با تچکر از پاسخگویی
      من هم دهم و هم یازدهم رو داشتم . کتاب های خوبین ولی بستگی به سطح شیمیت داره .
      این کتاب ها اینجوری نوشته شدن که 0 تا 100 شیمی پایه رو چه در قالب تست و چه درسنامه آوردن و باید حافظه خوبی داشته باشی چون مدام باهاشون سر و کار داری .مولفین این کتاب ها هم توی طرح تست ها سختگیری کردن و همه جوره سوالی آوردن تا به قول خودشون قافل گیر نشی .
      اما ؛
      نکته ای که وجود داره اینه که این کتاب با این سطح بالا ، نیاز داره که درسنامه هاش رو به خوبی بخونی و بتونی با چیزایی که قبلا خوندی خوب ترکیبیشون کنی و به موقع ازشون استفاده کنی . ( اینطوری نیست که هر درسنامه ای خوندی توقع داشته باشی همه تستاشو بزنی ) چون نکته دارن و هدف بیشتر تستا اینه که یه چیزی یاد بگیری تا اینکه مهارتت رو نشون بدی!

13. Top | #43
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      راضی بودید ؟
      مزایا ومعایب؟

با تچکر از پاسخگویی
      این کتاب ها اینجوری نوشته شدن که 0 تا 100 شیمی پایه رو چه در قالب تست و چه درسنامه آوردن و باید حافظه خوبی داشته باشی چون مدام باهاشون سر و کار داری .مولفین این کتاب ها هم توی طرح تست ها سختگیری کردن و همه جوره سوالی آوردن تا به قول خودشون قافل گیر نشی .
      اما ؛
      نکته ای که وجود داره اینه که این کتاب با این سطح بالا ، نیاز داره که درسنامه هاش رو به خوبی بخونی و بتونی با چیزایی که قبلا خوندی خوب ترکیبیشون کنی و به موقع ازشون استفاده کنی . ( اینطوری نیست که هر درسنامه ای خوندی توقع داشته باشی همه تستاشو بزنی ) چون نکته دارن و هدف بیشتر تستا اینه که یه چیزی یاد بگیری تا اینکه مهارتت رو نشون بدی!

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1030 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من خودم امسال واسه شیمی این کتابو خریدم....
      ولی بستگه داره ...
      تستاش یکم سطحش بالاتره و درسنامه هاش حاشیه نرفته در حد دو سه تستی غلط املایی داشته !!!
      در کل عالیه ولی خودت بری از یه کتابفروشی چنتا کتاب کمک درسی شیمی رو نگاه کنی بهتره !!!!
      نه اینکه یکی دیگه بیاد براساس دیدگاه خودش نظر بده!!!!
      مثلا ببین کدوم مبحث شیمی رو خوب حالی نمیشی ... اون مبحثو به عنوان معیار انتخاب کن و بعد کتابای بازار رو بررسی کن ببین کدوم یکی بهتر اون مبحثو واست جا میندازه و به قول معروف باهاش حال میکنی اونو انتخاب کن!!!
      موفق باشی❤
      من پارسال وامسال خیلی سبزو الگو زدم ولی باز تو ازمونای قلمچی یه سری مباحث گیرمیکنم درصدم نوسانیه
      میخوام این شیمی پایه ی میکرو رو بگیرم شاید درست شد
      ممنون از راهنمایی

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      اما ؛
      مرسییی)))

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن