خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

نحوه تست زدن ایکیو!

سلام دوستان،با توجه به اینکه ایکیو تستاش اموزشی هست،شما چطوری تستاشو میزنید؟مثلا دهتا تست می زنید و بعدش بررسیشون می کنید یا بعد از زدن هر تست اون رو بررسی می کنید؟یعنی تک تک،بعد اززدن تستاشو بررسی می کنید؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام خیر به هیچ وجه تک تک تست نزنید برای زیست !

اگر تازه کار هستید با کتاب ، اول 10 تا تست یا یک صفحه تست بزنید، تو برگه جداگانه بنویسید گزینه هارو سپس تحلیل کنید.
      اگر هم حرفی برای گفتن دارید دو صفحه تست بزنید یا مبحثی بزنید و بعد بررسی کنید . موفق باشید
      Be patient . The results will speak for themselves

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عجب سوالی بود، کلا این تست زدن زیست از خوندنش سخت تره -___-
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      عجب سوالی بود، کلا این تست زدن زیست از خوندنش سخت تره -___-
      به خصوص این کتاب ایکیو که هر تستش شامل ده تست میشهتحلیل هر تستش گاها بیشتر از ده مینم می خواد

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad_am78 نمایش پست ها
      سلام خیر به هیچ وجه تک تک تست نزنید برای زیست !

اگر تازه کار هستید با کتاب ، اول 10 تا تست یا یک صفحه تست بزنید، تو برگه جداگانه بنویسید گزینه هارو سپس تحلیل کنید.
      اگر هم حرفی برای گفتن دارید دو صفحه تست بزنید یا مبحثی بزنید و بعد بررسی کنید . موفق باشید
      مرسی رفیق،من خودم صفحه به صفحه می زنم.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasinsh نمایش پست ها
      به خصوص این کتاب ایکیو که هر تستش شامل ده تست میشه������تحلیل هر تستش گاها بیشتر از ده مینم می خواد������
      والا من چندتا تست میزنم یه ساعت طول میکشه نمیدونم بقیه چطور ۲۰۰-۳۰۰ تا میزنن
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها.من اموزش کنکور خریدم از سایت 118file.
      خیلی خوب اموزش میده پیشنهاد میکنم شماهم بگیرین.
      اینم ادرسش: 118File.Com | آرشیوی از فایلهای مورد نیاز شما | 118 فایل

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان،با توجه به اینکه ایکیو تستاش اموزشی هست،شما چطوری تستاشو میزنید؟مثلا دهتا تست می زنید و بعدش بررسیشون می کنید یا بعد از زدن هر تست اون رو بررسی می کنید؟یعنی تک تک،بعد اززدن تستاشو بررسی می کنید؟
      سلام
      ببین اول میخوای ۱۰ بزنی میای. یه جا تو یه کاغذ برا ۱۰ تا اماده میکنی جوابش رو جلوش مینویسی اگه جواب برات واضح بود که هیچ اگه مبهم بود یا شک داشتی دور اون سوال تو کاغذ خط بکش که وقتی ت
      همه رو جواب دادی پاسخ نامه رو بخونی اگه بین چن گزینه کمی شکی داشتی جلو جوابی که تو کاغذ میکشس فلش بکش بعد اون گزینه ها که شک داری تا وقتی که تموم شدن اون گزینه ها رو از رو پاسخ نامه بخونی اگه همون گزینه ای که میدونی درسته مبهمه برات دور اون گزینه که جواب دادی تو کاغذ خط بکش که وقتی تموم شدن تستا علت درست بودن گزینه رو بخونی زمانم نگیر دور غلطاتم کامل از رو کتاب بخون نشاندارشونم کن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط misagh.s نمایش پست ها
      سلام بچه ها.من اموزش کنکور خریدم از سایت 118file.
      خیلی خوب اموزش میده پیشنهاد میکنم شماهم بگیرین.
      اینم ادرسش: 118File.Com | آرشیوی از فایلهای مورد نیاز شما | 118 فایل

اصلا هم مشخص نیست داری تبلیغ میکنی
      ویرایش توسط ali_rashidi : 07 آبان 1396 در ساعت 14:01

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.a.barca نمایش پست ها
      سلام
      ببین اول میخوای ۱۰ بزنی میای. یه جا تو یه کاغذ برا ۱۰ تا اماده میکنی جوابش رو جلوش مینویسی اگه جواب برات واضح بود که هیچ اگه مبهم بود یا شک داشتی دور اون سوال تو کاغذ خط بکش که وقتی ت
      همه رو جواب دادی پاسخ نامه رو بخونی اگه بین چن گزینه کمی شکی داشتی جلو جوابی که تو کاغذ میکشس فلش بکش بعد اون گزینه ها که شک داری تا وقتی که تموم شدن اون گزینه ها رو از رو پاسخ نامه بخونی اگه همون گزینه ای که میدونی درسته مبهمه برات دور اون گزینه که جواب دادی تو کاغذ خط بکش که وقتی تموم شدن تستا علت درست بودن گزینه رو بخونی زمانم نگیر دور غلطاتم کامل از رو کتاب بخون نشاندارشونم کن
      خیلی خیلی ممنونم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام . من دونه دونه میزنم .
      یعنی اول سوال رو میخونم خودم گزینه هارو بررسی میکنم که کدوما غلطن کدوما درست مثلا یه سوال چهار گزینه داده میگه کدوم درسته ... گزینه اول رو میخونم اما نمیدونم دقیقا درسته یا غلط چون یا به اون قسمت از کتاب توجه نکرده بودم یا شک دارم بعد تو چرک نویس یه دایره میکشم براش دومی و سومی و چهارمی رو با توجه به چیزایی که از متن کتاب خوندم جواب میدم بعد بلافاصله میرم سراغ پاسخنامه برام مهم نیست که کلید تست چی بوده ، درست گفته بودم یا غلط . میرم دونه دونه تست هارو میخونم حتی اونایی که مطمعنم درست تشخیص دادم .حالا اگه نکته داشت تو دفتر مینویسم و میرم سوال بعد . دیگه هم سراغ اون تستا نمیرم یعنی همون بار اول هرچی نکته داره رو تو یه دفتر مینویسم.
      نمیدونم بقیه چجوری میخونن ولی من هر ده تا تستش یه نیم ساعت طول میکشه.

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      سلام . من دونه دونه میزنم .
      یعنی اول سوال رو میخونم خودم گزینه هارو بررسی میکنم که کدوما غلطن کدوما درست مثلا یه سوال چهار گزینه داده میگه کدوم درسته ... گزینه اول رو میخونم اما نمیدونم دقیقا درسته یا غلط چون یا به اون قسمت از کتاب توجه نکرده بودم یا شک دارم بعد تو چرک نویس یه دایره میکشم براش دومی و سومی و چهارمی رو با توجه به چیزایی که از متن کتاب خوندم جواب میدم بعد بلافاصله میرم سراغ پاسخنامه برام مهم نیست که کلید تست چی بوده ، درست گفته بودم یا غلط . میرم دونه دونه تست هارو میخونم حتی اونایی که مطمعنم درست تشخیص دادم .حالا اگه نکته داشت تو دفتر مینویسم و میرم سوال بعد . دیگه هم سراغ اون تستا نمیرم یعنی همون بار اول هرچی نکته داره رو تو یه دفتر مینویسم.
      نمیدونم بقیه چجوری میخونن ولی من هر ده تا تستش یه نیم ساعت طول میکشه.
      من معمولا هر صفحه رو جواب میدم،بعدش تک تک گزینه هارو می خونم و نکته هاشو یادداشت می کنم،هایلایتم می کنم تستارو،برا منم ده تستش همون نیم ساعت رو طول می کشه.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من معمولا هر صفحه رو جواب میدم،بعدش تک تک گزینه هارو می خونم و نکته هاشو یادداشت می کنم،هایلایتم می کنم تستارو،برا منم ده تستش همون نیم ساعت رو طول می کشه.
      من اگه چندتا چندتا حل کنم یادم میره مثلا تست اول دقیقا کجاش گیر کردم کدوم گزینه کدوم کلمش ابهام اور یا شک اور بود برا همین یدونه یدونه میزنم .
      حالا فرقی نداره مهم اینه تستو یاد بگیری حالا چه از پایین به بالا بخونی چه از بالا به پایین .

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      من اگه چندتا چندتا حل کنم یادم میره مثلا تست اول دقیقا کجاش گیر کردم کدوم گزینه کدوم کلمش ابهام اور یا شک اور بود برا همین یدونه یدونه میزنم .
      حالا فرقی نداره مهم اینه تستو یاد بگیری حالا چه از پایین به بالا بخونی چه از بالا به پایین .
      خب من تستارو موقع زدن وقتی شکدار میزنم،بغلش علامت میذارم و مشخص می کنم. بعد حالا ایکیو جوریه که تستایی که درستم زدیمو باید تک تک گزینه هاشو بررسی کنیم،همش نکتس!!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یک از رتبه های اینجا تو مصاحبش میگفت : بعد از هر تست جواب بررسی کنید شاید یه نکته ای توش باشه وبلد نباشی و توسوالای بعد همون دوباره تکرار شده و ممکنه بازم اشتباه بزنی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن