خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سینوسی درس خوندن

سلام دوستان . مشکل من این هست که چند روز خیلی خوب درس میخونم با انگیزه و حتی اجازه نمیدم یک دیقه از زمانم حدر بره ولی بعد از چند روز کلا اهدافم به هم میریزه و اراده ام سست میشه بعد یه مدت دوباره ساعت مطالعه میره بالا . این مدل بودن کلافم میکنه از یه طرف نمیزاره اون جور که باید برای هدفم تلاش کنم . اگر کسی راه حلی داره ممنون میشم راهنمایم کنه
      ویرایش توسط اوا 2 : 06 آبان 1396 در ساعت 15:01

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم این هفته دچارش شدم
      چارشنبه و پنجشنبه الکی گذشت ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      زدنگی های همه همینه ، درس خوندنم امسال بخشی از زندگیه
      من هم درس خوندنم سینویسه ولی باید سعی کنی همیشه توی نوک قله سینوس باشی ، تاپیک های انگیزشی رو بخون و هدفت رو دقیق مشخص کن و سعی کن برای خودت یه دل خوشی یا انگیزه ایجاد کنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم دقیقا همینطورم...
      غم انگیزترین قسمت مهربون بودن اونجاست که هیچکس قدر بودنت رو نمیدونه ولی تو بازهم مهربانانه میمونی...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . توی روانشناسی به این میگن دو قطبی { پیشنهاد میکنم تو اینترنت سرچ کنی } پیشنهادی ک میکنم اینه ک یک جارو واسه خودت برای درس خوندن انتخاب کنی {کتابخونه نری} دوم اینکه در روز دو ساعت تفریح کن مثلا باشگاه رفتن باشه {ن اینکه دو ساعت خونه فیلم نگاه کنم و...} و سوم اینکه ساعات مطاله ای ک خوب بوده رو به کسی نگی .

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم همینجوری بودم، روزی بود که 15 ساعت میخوندم و روزی هم بود که هیچی نمیخوندم...تنها راهش ی برنامه ریزی خیلی خیلی دقیقه، تک تک ساعتارو خیلی دقیق بنویس و خیلی دقیق برنامه ریزی کن(چه همه خیلی خیلی دقیق گفتم )

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اوا 2 نمایش پست ها
      سلام دوستان . مشکل من این هست که چند روز خیلی خوب درس میخونم با انگیزه و حتی اجازه نمیدم یک دیقه از زمانم حدر بره ولی بعد از چند روز کلا اهدافم به هم میریزه و اراده ام سست میشه بعد یه مدت دوباره ساعت مطالعه میره بالا . این مدل بودن کلافم میکنه از یه طرف نمیزاره اون جور که باید برای هدفم تلاش کنم . اگر کسی راه حلی داره ممنون میشم راهنمایم کنه
      یکی از دلایلش بی برنامگی شماست...
      یه برنامه درست و حسابی در نظر بگیرید... به قول خسرو خیلی دقیق.

اگه برنامه دارید و درس نمیخونید. که دیگه بر میگرده به نداشتن علاقه و بی انگیزگی.
      که در اون صورت اوضاع وخیم تره...

هربار که به فکر درس افتادی همون لحظه ( دقت کن همون لحظه ) برو کتاباتو بگیر دستتو بخون.
      معمولا شروعش سخته.
      همین که شروع کنی دیگه تا خود شب ادامه میدی.

منظورم از شروع. شروع به درس خوندن نیس.
      شروع درس خوندن توی هر روزو میگم...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazlfarjudi نمایش پست ها
      سلام . توی روانشناسی به این میگن دو قطبی { پیشنهاد میکنم تو اینترنت سرچ کنی } پیشنهادی ک میکنم اینه ک یک جارو واسه خودت برای درس خوندن انتخاب کنی {کتابخونه نری} دوم اینکه در روز دو ساعت تفریح کن مثلا باشگاه رفتن باشه {ن اینکه دو ساعت خونه فیلم نگاه کنم و...} و سوم اینکه ساعات مطاله ای ک خوب بوده رو به کسی نگی .
      ممنون از راهنمایتون . حتما استفاده میکنم از توصیه هاتون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      منم همینجوری بودم، روزی بود که 15 ساعت میخوندم و روزی هم بود که هیچی نمیخوندم...تنها راهش ی برنامه ریزی خیلی خیلی دقیقه، تک تک ساعتارو خیلی دقیق بنویس و خیلی دقیق برنامه ریزی کن(چه همه خیلی خیلی دقیق گفتم )
      برنامه ریزی هم کردم ولی جواب نداد. به نظرم بهتره چند روز برم.کتاب خونه فکر کنم فضای خونه خستم کرده . قبلا میرفتم بعد یه مدت نرفتم به نظرم از یک نواختی زندگی بیرون میام

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلیا این طور هستن...
      برنامه بنده: خودم روزای اول که حسّ درس هست نصف تستای هر درس رو میزنم....(اوایل هفته اول ازمون)
      بعد حس درس ی مدت میره (اواخر هفته اول)
      وقتی 2 باره اومد (اوایل هفته دوم) نیمه دوم تستا رو میزنم یا ازمون میزنم....
      بعد 2 باره حس درس میره(اواخر هفته دوم)
      5شنبه اگه حال داشتم غیر حضوری میزنم (البته هیچ وقت حال نداستم)
      این جوری تا تراز 6900 کانون میتونی برسی (البته بستگی به توانایی های خودت داره و هم چنین ترازی ک گفتم تقریبی بود...بیشتر از اینم دیدم با سینوسی خوندن)
      به مِی دور کن در دلت گر غمی است .... دمی در نِیَم دم که عالم دمی است

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اوا 2 نمایش پست ها
      برنامه ریزی هم کردم ولی جواب نداد. به نظرم بهتره چند روز برم.کتاب خونه فکر کنم فضای خونه خستم کرده . قبلا میرفتم بعد یه مدت نرفتم به نظرم از یک نواختی زندگی بیرون میام
      آره بهترین فکره...فضای کتابخونه جو درس میده، البته به شرطی که با دوستات نری، با دوستات بری هیچی نمیخونی، دیدم که میگمااا ، تازه ی نفرم نه چند نفرو دیدم
      ویرایش توسط .khosro. : 06 آبان 1396 در ساعت 20:22

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      آره بهترین فکره...فضای کتابخونه جو درس میده، البته به شرطی که با دوستات نری، با دوستات بری هیچی نمیخونی، دیدم که میگمااا ، تازه ی نفرم نه چند نفرو دیدم
      اره بابا کلا دور دوستام رو یه خط قرمز کشیدم البته کسانی که باعث میشدن به درسم صدرمه. بخوره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن