خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

Unhappy چطوری اصل مدرک پیش دانشگاهی رو از دانشگاه پس بگیرم؟!

سلام دوستان
      من دانشجو هستم و برای ثبت نام در دانشگاه اصل مدرک پیش دانشگاهی رو ارایه کردم. اما می دونم که می تونم با یکسری روش ها ( که دقیقا از این روش ها اطلاع ندارم! ) اصل مدرک پیشم رو از دانشگاه پس بگیرم.
      سوالم اینه که کسی میدونه که چه درخواستی باید بدم و روند قانونیش چیه که بتونم اصل مدرک پیش دانشگاهیم رو از چنگال پلید دانشگاه () در بیارم؟
      از امور دانشجویی هم پرسیدم گفت همون اول میتونستی کپی برابر با اصلشو توی پرونده قرار بدی. اگر اینو از قبل میدونستم اینهمه دردسر نداشت ولی خب به هر حال من اصل مدرک رو در اختیارشون قرار دادم.
      الان چکار کنم؟
      ممنون از پاسخگوییتون .
      بايد باورش كنى تا بدستش بياری...!️
      ویرایش توسط Tia : 06 آبان 1396 در ساعت 14:34 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مدرک رو برا دکور ازتون نگرفتن که ! اینو گرو گرفتن که اگر خواستید ادامه ندید جریمه انصرافتون رو به خاطر گرفتن مدرک بدید ! الانم تنها راهش اینه که انصراف بدید و جریمه انصرافو بدید و مدرکو بگیرید یا فارغ التحصیل بشید.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا دانشگاه ما اینجوری بود که من رفتم اموزش نامه گرفتم که توی نامه تاریخی که مجاز بود مدارکو نگه دارم زده بود که مال من ۱۰ روز بود.بعد بردم دفتر معاونت آموزشی کل دانشگاه ایشون اجازشو صادر کرد.بعد رفتم قسمت بایگانی اونجا ازم تعهد گرفتند که تا فلان تاریخ پس میارم کارنامه ها و مدارکو.بعد مدارکمو تحویل دادن ولی پروفایل آموزشیمو تو سایت غیر مجاز کردن تا روزی که برگردودم مدارکو.
      خیلیییی هم سخت دادن مدارکو چون من همرو خواسته بودم.پروسه دویدن و نامه بردن اوردنش ۱ هفته اینا کشید.

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط imaginedragon نمایش پست ها
      مدرک رو برا دکور ازتون نگرفتن که ! اینو گرو گرفتن که اگر خواستید ادامه ندید جریمه انصرافتون رو به خاطر گرفتن مدرک بدید ! الانم تنها راهش اینه که انصراف بدید و جریمه انصرافو بدید و مدرکو بگیرید یا فارغ التحصیل بشید.
      اینجوری نمیشه دیگه باید برم انصراف بدم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahadibdib نمایش پست ها
      والا دانشگاه ما اینجوری بود که من رفتم اموزش نامه گرفتم که توی نامه تاریخی که مجاز بود مدارکو نگه دارم زده بود که مال من ۱۰ روز بود.بعد بردم دفتر معاونت آموزشی کل دانشگاه ایشون اجازشو صادر کرد.بعد رفتم قسمت بایگانی اونجا ازم تعهد گرفتند که تا فلان تاریخ پس میارم کارنامه ها و مدارکو.بعد مدارکمو تحویل دادن ولی پروفایل آموزشیمو تو سایت غیر مجاز کردن تا روزی که برگردودم مدارکو.
      خیلیییی هم سخت دادن مدارکو چون من همرو خواسته بودم.پروسه دویدن و نامه بردن اوردنش ۱ هفته اینا کشید.

ببخشید یه سوال ازتون داشتم ... دانشگاه اجازه میده که مدرکی رو که هنگام ارایه به بایگانی اصلشو گذاشتید اونجا با کپی برابر با اصلش عوض کنیم؟ یا باید دوباره عین خودشو پس بدیم بهشون؟ جسارتا یه سوال شخصی هم ازتون داشتم. شما برای چی مدارکتونو گرفتید که دوباره پسش بدید؟با اصل مدرکتون کاری داشتید؟
      خیلی ممنونم که پاسخ دادید.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یادم نیست دقیق ولی فکر کنم از همش یه کپی گرفت نگه داشت خانمه یا لیست چیزایی که بردمو نوشت..
      من برای ترجمه میخواستم چون دارالترجمه اصل مدارکو میخواد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یادم نیست دقیق ولی فکر کنم از همش یه کپی گرفت نگه داشت خانمه یا لیست چیزایی که بردمو نوشت..

بازم با اطلاعاتی که دادید ممنونم.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی خب مسیله ی اصلی ای که برام روشن نشد اینه که آیا می تونم اصل مدرک رو بگیرم و پیش خودم نگه دارم و کپی برابر با اصلشو بهشون بدم یا نه؟!!
      حالا بازم باید یه تحقیقی توی دانشگاه بکنم.
      از همه ممنونم.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

مونده برای چه کاری ترجمه بخواید . من خودم با گواهی موقت ترجمه کردم و برای دانشگاه خارج کشور فرستادم تا پذیرش بگیرن و مشکلی هم نبوده

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم یه همچین مشکلی دارم. من باید بهمن برای دانشگاه از کشور خارج شم و اصل مدرک دیپلم و پیش هم باید با خودم ببرم. دو روز پیش دانشگاه ثبت نام کردم ولی مدارکم فعلا مدرسست. چجوری میتونم وقت رفتن به بهانه ای یا قانونی اینارو بگیرم و با خودم ببرم ؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      منم یه همچین مشکلی دارم. من باید بهمن برای دانشگاه از کشور خارج شم و اصل مدرک دیپلم و پیش هم باید با خودم ببرم. دو روز پیش دانشگاه ثبت نام کردم ولی مدارکم فعلا مدرسست. چجوری میتونم وقت رفتن به بهانه ای یا قانونی اینارو بگیرم و با خودم ببرم ؟
      داداش برای گرفتن دیپلم که مشکلی نداری! مشکل آزاد کردن مدرک پیش دانشگاهیه! شما برای گرفتن مدرک دیپلمت خیلی راحت میتونی بری از قسمت انفورماتیک دانشگاهت یه اشتغال به تحصیل بگیری با کارت دانشجوییت ببری مدرسه ای که دیپلمتو اونجا گرفتی خیلی راحت بهت میدن. منتها مشکل گرفتن مدرک پیش دانشگاهیه که دست مدرسه نیست دست دانشگاهه!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-nursing نمایش پست ها
      داداش برای گرفتن دیپلم که مشکلی نداری! مشکل آزاد کردن مدرک پیش دانشگاهیه! شما برای گرفتن مدرک دیپلمت خیلی راحت میتونی بری از قسمت انفورماتیک دانشگاهت یه اشتغال به تحصیل بگیری با کارت دانشجوییت ببری مدرسه ای که دیپلمتو اونجا گرفتی خیلی راحت بهت میدن. منتها مشکل گرفتن مدرک پیش دانشگاهیه که دست مدرسه نیست دست دانشگاهه!
      اشتغال به تحصیل رو دارم ولی کارت رو نه اینجوری میتونم بگیرم یا کارت هم ضروریه ؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      اشتغال به تحصیل رو دارم ولی کارت رو نه اینجوری میتونم بگیرم یا کارت هم ضروریه ؟
      مگه دانشجو نیستی؟!!! باید کارت دانشجویی هم داشته باشی قاعدتا! درضمن گواهی اشتغال به تحصیل تاریخ انقضا داره فکر کنم نهایتا یک ماهه باشه پس تاریخشو چک کن. گرفتن گواهی اشتغال به تحصیل کمتر از 5 دقیقه زمان میبره ولی کارت دانشجویی هم فکر کنم لازم باشه.
      بازم بپرس

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدرک شما باید در دانشگاه باشه که اگه خواستین انصراف بدین دانشگاه بتونه هزینه انصراف رو بگیره . و در هر مقطعی مدرک مقطع قبل دست مرکز محل تحصیلتون بایه باشه .

در مورد اقایون تا سربازی نرن مدرک بهشون تحویل داده نمیشه .
      شما وقتی سربازی رفتی میتونی بری و مدارکت رو بگیری .

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      مدرک شما باید در دانشگاه باشه که اگه خواستین انصراف بدین دانشگاه بتونه هزینه انصراف رو بگیره . و در هر مقطعی مدرک مقطع قبل دست مرکز محل تحصیلتون بایه باشه .

در مورد اقایون تا سربازی نرن مدرک بهشون تحویل داده نمیشه .
      شما وقتی سربازی رفتی میتونی بری و مدارکت رو بگیری .
      عجب سیاست کثیفی! ولی من پرسیدم گفت اینطوری نیست ولی بعیده بخان گرو کشی بکنن. البته در مورد مدرک لیسانس همینطوره که شما گفتید یعنی تا سربازی نری مدرک رو تحویل نمی دن.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن