خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-nursing نمایش پست ها
      مگه دانشجو نیستی؟!!! باید کارت دانشجویی هم داشته باشی قاعدتا! درضمن گواهی اشتغال به تحصیل تاریخ انقضا داره فکر کنم نهایتا یک ماهه باشه پس تاریخشو چک کن. گرفتن گواهی اشتغال به تحصیل کمتر از 5 دقیقه زمان میبره ولی کارت دانشجویی هم فکر کنم لازم باشه.
      بازم بپرس
      هستم ولی مرخصی‌گرفتم دیگه واسه کارت اقداک نکردم. گواهی اشتغالم تا بهمن اعتبار داره

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      هستم ولی مرخصی‌گرفتم دیگه واسه کارت اقداک نکردم. گواهی اشتغالم تا بهمن اعتبار داره
      برای احتیاط بیشتر با امور دانشجویی دانشگاهتون هماهنگ کن و ازش بپرس
      اشالا که کارت ردیف میشه

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عجب سیاست کثیفی! ولی من پرسیدم گفت اینطوری نیست ولی بعیده بخان گرو کشی بکنن. البته در مورد مدرک لیسانس همینطوره که شما گفتید یعنی تا سربازی نری مدرک رو تحویل نمی دن.
      اره واسه پسرا تا کارت پایان خدمت نباشه مدرک پیش دانشگاهی رو نمیدن...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      شما مگه واسه اپلای سوال نداری؟واسه مدارک منظور؟

خب چرا از گروه های اپلای سوال نمیکنی؟مثل اپلای کافه

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

مدرسه مدارک اصل پیش دانشگاهی و دیپلم را برای ثبت نام در دانشگاه نمیدهد

دوستان برادر من میخواهد برای سومین بار در کنکور شرکت کند متاسفانه در انتخاب رشته مرداد ماه شرکت نکرد و قراره در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور ثبت نام کند منتها مدرسه اش میگوید کارت پایان خدمت یا کارت دانشجویی نداشته باشی مدارک را تحویل نمیدهد با توجه به این که کارت دانشجویی را مدت ها بعد از ثبت نام داده میشه با این اوصاف چه راه حلی وجود دارد که مدارکش را از دانشگاه بگیرد اقا پسر هایی که در دانشگاه ثبت نام کرده اند ترجیحا پیام نور لطفا نظر دهند

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مگه پسرا میتونن سه بار کنکور بدن؟

طبق چیزی که من میدونم الان نمیتونن برادرتون برن دانشگاه. تاریخ تولد برادرتون کی هست؟

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها

طبق چیزی که من میدونم الان نمیتونن برادرتون برن دانشگاه. تاریخ تولد برادرتون کی هست؟
      ششم فروردین 1377

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها

بله می تونن ، بیشتر هم می تونن
      اگر غیرروزانه ثبت نام کنن

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      دوستان برادر من میخواهد برای سومین بار در کنکور شرکت کند متاسفانه در انتخاب رشته مرداد ماه شرکت نکرد و قراره در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور ثبت نام کند منتها مدرسه اش میگوید کارت پایان خدمت یا کارت دانشجویی نداشته باشی مدارک را تحویل نمیدهد با توجه به این که کارت دانشجویی را مدت ها بعد از ثبت نام داده میشه با این اوصاف چه راه حلی وجود دارد که مدارکش را از دانشگاه بگیرد اقا پسر هایی که در دانشگاه ثبت نام کرده اند ترجیحا پیام نور لطفا نظر دهند
      اصل مدرک رو به پسری که معافیت نداره نمیدن ،
      ولی یه مدرک بدلی میدن که باهاش میشه دانشگاه ثبت نام کرد ، به نظرم اسم این مدرک گواهی موقت یا یه همچین چیزی هست

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا کمک کنید

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      برادر شما باید بره مدرسه و گواهی‌موقت دیپلم و پیش دانشگاهی رو بگیره و با اون ثبت نام کنه. ولی اگه خواستید ثبت نام کنید بگید تاریخ نامه ای که میدن ببرید پلیس +۱۰ برای استعلام رو واسه شهریور بزنن چون اگه تاریخ روز بزنن برادر شما مشمول حساب میشه و نمیتونه معافیت تحصیلی بگیره و باید سرباز برن

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عجب سیاست کثیفی! ولی من پرسیدم گفت اینطوری نیست ولی بعیده بخان گرو کشی بکنن. البته در مورد مدرک لیسانس همینطوره که شما گفتید یعنی تا سربازی نری مدرک رو تحویل نمی دن.
      در مورد مدرک لیسانس شما هر راهی به ذهنت برسه اونها براش راه حل دارن !
      من دختر بودم و اصلا مشکل وظیفه نداشتم . مدرکم در دوره ارشد دست دانشگاه بود و براشون یه جور ضمانت بود که من اگه بخوام انصراف بدم حتما هزینه انصراف رو ازم میگیرن . در این حد بدون که برای جابهجا کردن مدرک موقت که بتونم مدرک اصلی رو به جاش ببرم بهم گفتن باید شناسنامه یا کارت ملی رو در دانشگاه گرو بزاری تا موقت رو بهت تحویل بدیم !

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      در مورد مدرک لیسانس شما هر راهی به ذهنت برسه اونها براش راه حل دارن !
      من دختر بودم و اصلا مشکل وظیفه نداشتم . مدرکم در دوره ارشد دست دانشگاه بود و براشون یه جور ضمانت بود که من اگه بخوام انصراف بدم حتما هزینه انصراف رو ازم میگیرن . در این حد بدون که برای جابهجا کردن مدرک موقت که بتونم مدرک اصلی رو به جاش ببرم بهم گفتن باید شناسنامه یا کارت ملی رو در دانشگاه گرو بزاری تا موقت رو بهت تحویل بدیم !
      درست میفرمایید از قسمت آموزش هم که پرسیدم همینو گفتن البته یه جور دیگه ولی منظورشون همین بود.
      ولی کاش مدرک رو به خودمون تحویل می دادن.
      بايد باورش كنى تا بدستش بياری...!️

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 6 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن