خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Cool .::روشی جدید برای حفظ کردن تمام آیات دینی کتاب درسی::.

سلام دوستان
      همونطور که میدونین برای دین و زندگی با توجه به اینکه حدود 70% سوالا مستقیما آیه هست پس باید همه آیاتو(چه اول درس،چه داخل درس و چه داخل فعالیت ها و تمرین ها) یاد گرفت یعنی بدونی این آیه که اول یا آخرشو تو تست کنکور دادن آخرش چه مفهوم مهمی داره.

حالا بهترین و دقیق ترین راه برای این کار به نظر من حفظ کردنه

خب روش کار ساده اما خیلی نتیجه بخشه!!!

شما هر نوع گوشی که دارین(ترجیحا آندرویدی)میاین یه نرم افزار قرآن نصب میکنین بعد با یه سرچ ساده تو نرم افزار آیات کتاب رو پیدا میکنین و بوک مارک (Bookmark) میکنین .

تمامه!

حالا شما هر شب قبل خواب فقط 5 آیه میخونین و به مفهومش هم توجه میکنین.با این روش من تو سال چهارم چند دفعه کل آیاتو دور کردم.

دوستایی که آندروید دارن بهترین نرم افزار برای این کار iQuran هست از اینجا دانلود کنین: دانلود
      دوستانی که جاوا دارن از این نرم افزار استفاده کنن: دانلود
      دانلود بوک مارک ها و نکاتی که خودم نوشتم(شما میتونین نکته اضافه کنین): دانلود

راهنمای اضافه کردن بوک مارک ها(مخصوص آندروید):
      اول نرم افزار iQuran رو نصب کنین،بعد وارد نرم افزار بشین و سپس خارج بشین حالا تو مموری کارت یا حافظه داخلی گوشی پوشه iQuran ایجاد شده،حالا فایل فشرده من رو باز کنین و پوشه ها رو جایگزین کنین.تمامه...

تو این نرم افزار میتونین کل آیات بوک مارک شده رو تو یه صفحه ببینین و به ترتیب مرور کنین
      ویژگی خوبش اینه که میتونین از قسمت Add Note برای آیات مهم تر نکاتشو یادداشت کنین و با آیه مرور کنین ضمنا ترجمه فارسی و صوت هم داره....
      حال کردین؟؟؟؟

فقط بوک مارک کردن تمام آیات یکم طول میکشه،بهتره هر درسی رو که میخونین آیاتشو بوک مارک کنین و همینطوری پیش برین و مرور کنین.(خب البته الان دیگه کاری نداره چون من بوک مارک های خودمو گذاشتم....)

توجه:روش های زیادی برای یادگیری آیات هست که به نظر من با رویکرد سوالای کنکور بهترین روش،حفظ کردنه پس لطفا دوستانی که این روش رو ترجیح نمیدن پست های مخالفت ندن
      ....

ویرایش توسط Alireza : 17 مرداد 1392 در ساعت 21:00

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دست گلت درد نکنه علیرضا جون
      بنظرم روش خوب و کارآمدیه
      آی قرآن رو هم که دارم
      حتما همین امشب عملی اش میکنم
      ممنونم ازت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      علیرضاجان دمت گرم ...روش خوبیه

اگه تونستی بوک مارکاتو اپلود کن استفاده کنیم

مرسی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      یه روش بهتر هستش که دیگه همین زحمت جمع کردن ایات رو هم نمیخواد فقط کافیه کتاب پیام ایات دین و زندگی رو بخرین که 3500 تومن هستش و کتاب بسیار کوچیکی هستش و هر شب کمی از ایات رو بخونین به همین راحتی

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
      سلام دوستان

همونطور که میدونین برای دین و زندگی با توجه به اینکه حدود 70% سوالا مستقیما آیه هست پس باید همه آیاتو(چه اول درس،چه داخل درس و چه داخل فعالیت ها و تمرین ها) یاد گرفت یعنی بدونی این آیه که اول یا آخرشو تو تست کنکور دادن آخرش چه مفهوم مهمی داره.

شما هر نوع گوشی که دارین(ترجیحا آندرویدی)میاین یه نرم افزار قرآن نصب میکنین بعد با یه سرچ ساده تو نرم افزار آیات کتاب رو پیدا میکنین و بوک مارک (Bookmark) میکنین .

تمامه!

حالا شما هر شب قبل خواب فقط 5 آیه میخونین و به مفهومش هم توجه میکنین.با این روش من تو سال چهارم چند دفعه کل آیاتو دور کردم.

دوستایی که آندروید دارن بهترین نرم افزار برای این کار iQuran هست از اینجا دانلود کنین: دانلود

تو این نرم افزار میتونین کل آیات بوک مارک شده رو تو یه صفحه ببینین و به ترتیب مرور کنین
      ویژگی خوبش اینه که میتونین از قسمت Add Note برای آیات مهم تر نکاتشو یادداشت کنین و با آیه مرور کنین ضمنا ترجمه فارسی و صوت هم داره....
      حال کردین؟؟؟؟

فقط بوک مارک کردن تمام آیات یکم طول میکشه،بهتره هر درسی رو که میخونین آیاتشو بوک مارک کنین و همینطوری پیش برین و مرور کنین
      .

اگه تونستم تا فرداشب بوک مارک های خودم رو آپلود میکنم....

توجه:روش های زیادی برای یادگیری آیات هست که به نظر من با رویکرد سوالای کنکور بهترین روش،حفظ کردنه پس لطفا دوستانی که این روش رو ترجیح نمیدن پست های مخالفت ندن
      ....

سلام
      میشه جاواشو هم بزارین؟

مـــــــــــا آزمـــــــــوده ایمــــــ در این شهــــــــــــــر

بختــــــــــــــــــــ خویش

بیــــــــــــــرون بایــــــد کشیـــــــــد از این ورطــــه

رختـــــــــــــــــ خویش

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      علیرضا نمیشه بجای این روش از آیات و نکات گاج استفاده کرد؟چه تفاوتی دارن؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جقدررررر جالبببببببببببببببب.شاید همینکاو کردم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خوبی این روش نسبت به کتاب گاج و مهروماه و... اینه که به شما آخر شب اون حس اجبار برای درس خوندن رو نمیده.
      شما هموتون مطمئنا موقع خواب یکم با گوشیتون ور می رین حالا 5دقیقه میزارین میرین تو این نرم افزار.
      خودم یه زمانی گوشیمو گم کردم خواستم این آیات و نکات گاجو شبا بخونم که حتی یک شب نتونستم عملیش کنم،چون شبا بعد از اون همه درس خوندن دیگه حسش نبود.

ولی وقتی راحت تو گوشی این کارو بکنین حس درس خوندن بهتون دست نمیده و خوبیش همینه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستانی که جاوا دارن این بهترین نرم افزار قرآن جاواست.
      امتحان کنن و خبر بدن این روش رو عملی میکنه یا نه؟

دانلود

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      aziz lotfan bookmarketam bezar

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باشه بوک مارکا رو به زودی میزارم فقط چون 60 مگ هست یکم طول میکشه آپ شه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خوبی این روش نسبت به کتاب گاج و مهروماه و... اینه که به شما آخر شب اون حس اجبار برای درس خوندن رو نمیده.
      شما هموتون مطمئنا موقع خواب یکم با گوشیتون ور می رین حالا 5دقیقه میزارین میرین تو این نرم افزار.
      خودم یه زمانی گوشیمو گم کردم خواستم این آیات و نکات گاجو شبا بخونم که حتی یک شب نتونستم عملیش کنم،چون شبا بعد از اون همه درس خوندن دیگه حسش نبود.

ولی وقتی راحت تو گوشی این کارو بکنین حس درس خوندن بهتون دست نمیده و خوبیش همینه

اشتباه میکنی کسی میخواد بخونه براش فرقی نداره چه کتاب باشه چه موبایل ولی چون کتاب کاملتره این روش رو گفتم

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

تمامه!

دوستانی که جاوا دارن از این نرم افزار استفاده کنن: دانلود
      دانلود بوک مارک ها و نکاتی که خودم نوشتم(شما میتونین نکته اضافه کنین): دانلود

راهنمای اضافه کردن بوک مارک ها(مخصوص آندروید):
      اول نرم افزار iQuran رو نصب کنین،بعد وارد نرم افزار بشین و سپس خارج بشین حالا تو مموری کارت یا حافظه داخلی گوشی پوشه iQuran ایجاد شده،حالا فایل فشرده من رو باز کنین و پوشه ها رو جایگزین کنین.تمامه...

حال کردین؟؟؟؟

فقط بوک مارک کردن تمام آیات یکم طول میکشه،بهتره هر درسی رو که میخونین آیاتشو بوک مارک کنین و همینطوری پیش برین و مرور کنین.(خب البته الان دیگه کاری نداره چون من بوک مارک های خودمو گذاشتم....)

....

hamchonan montazet bookmarkim

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebi5233 نمایش پست ها
      hamchonan montazet bookmarkim
      داداش چرا منتظری؟؟؟
      من که تو تاپیک اول گذاشتم...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      اشتباه میکنی کسی میخواد بخونه براش فرقی نداره چه کتاب باشه چه موبایل ولی چون کتاب کاملتره این روش رو گفتم
      آقا من برتری رو گفتم،من کسی رو مجبور نکردم
      خودم هر دو روش رو امتحان کردم برای من اولی بهتر بود،دلایل رو هم گفتم.
      شما هم لطفا دیگه پست مخالفت نزن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن