خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23

موضوع: شیمی3

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شیمی3

سلام ازشیمی 3متنفرم امسال که کنکوردادم اصلن نتونستم بخونمش چکار کنم بتونم بخونمش

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      با توجه به وابستگی شدید بخش استوکیومتری که مهمترین بخش محاسباتی در شیمی کنکور هست احتمال می ره که شما از ریاضیات هم بدتون بیاد، در کل پیشنهاد می کنم کتاب مبتکران رو بخونید که طنزش ترغیبتون کنه، رو محلول ها هم وقت بیشتری بگذارین.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فقط شیمی مبتکرانوقبول دارم باهمه تنفرم ازشیمی ولی فصل استوکیومتری روکتاب مبتکران کامل خوندم همه تستاشم زدم ازش راضی بودم ولی به فصل 2که رسیدم دیگه نتونستم تحملش کنم وکامل گذاشتمش کنار حتی فصل 1روهم مرورنکردم ازریاضیم خوشم میاد رشتم ریاضیه شما کنکوردادید قبول شدید

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      اگه جمله آخریتون سوالی بود بله کنکور دادم. امسال. رتبه ی دو رقمی هم هستم تو گروه ریاضی. ضمناً اگه تو استوکیومتری مشکلی ندارید یکم حوصله به خرج بدید و بقیه رو هم بخونید ضرر نمی کنید.

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بیات نمایش پست ها
      من فقط شیمی مبتکرانوقبول دارم باهمه تنفرم ازشیمی ولی فصل استوکیومتری روکتاب مبتکران کامل خوندم همه تستاشم زدم ازش راضی بودم ولی به فصل 2که رسیدم دیگه نتونستم تحملش کنم وکامل گذاشتمش کنار حتی فصل 1روهم مرورنکردم ازریاضیم خوشم میاد رشتم ریاضیه شما کنکوردادید قبول شدید
      مسائل استوکیومتری اساس شیمی 3 است و خیلی با ریاضی مرتبط نیست سعی کنید مفاهیم رو درک کنید بعد شروع کنید به حل مسئله این طور نیست که واسه هر مسئله یک روشی رو یاد بگیرد سعی کنید راه حل ها رو تحلیل کنید. در ضمن تو شیمی پیش هم این تحلیل های استوکیومتری به دردتون می خوره از همون ابتدا با روش تناسب یاد گرفتن شاید هم سخت باشه سعی کنید اول روش خطی رو یاد بگیرید.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رتبت دقیقا چندشد شیمی روچند زدی چه رشته ودانشگاهی رومیخای

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      شما مشکل خودت یادت رفت؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه مگه قراربود یادم بره فقط خواستم بدونم اونیکه جواب سوالامومیده ادم معتبریه سوادش چقدره فقط همین اگه دوس تداریدجواب ندید

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      با سواد که نیستم زیاد.
      رتبه ی کشوریم هم زیر 30 هست دقیقش رو فعلاً نمیگم.
      رشته ی اولم مهندسی برق دانشگاه شریف هست.
      شیمی هم ضعیف ترین درصدم بود 86.7 زدم فکر کنم.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه داری جدی میگی سوادبالایی داری الان دیگه بایدماهاروراهنمایی کنی منطقه 3 هستم مهندسی پزشکی میخام بایدشیمیموچقدبزنم کمکم کن استرس نداشته باشم وبتونم شیمی3 روبخونم البته شیمی 2روخیلی دوس دارم ومیتونم بزنم منتظرجوابتم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      در مورد این که چه درصدایی برای پزشکی بایدد بخوای و اینا .. من اطلاع دقیقی ندارم.
      اگه خیلی دونستنش برات مهمه 2 راه داری اول اینه که تو گزینه 2 آزمون بدی که امکان تخمین رتبه رو بهت بده و راه دوم که رایگان هم هست اینه که بری به سایت قلمچی یعنی اینجا و "یادگار ماندگار" رو دانلود کنی تا درصدای لازم برای قبولی تو رشته دلخواهت رو ببینی.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یادگارماندگارکه درصدای رشته هارونزده

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      چرا دیگه، اون چند از ده یعنی حدود درصد ها دیگه، مثلاً 8 از 10 یعنی میانگین 80 بوده

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      اینم گزارش تصویری!
      درصد ها به صورت میانگین اینجوری مطرح هستند:

موفق باشید

15. Top | #15
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بیات نمایش پست ها
      اگه داری جدی میگی سوادبالایی داری الان دیگه بایدماهاروراهنمایی کنی منطقه 3 هستم مهندسی پزشکی میخام بایدشیمیموچقدبزنم کمکم کن استرس نداشته باشم وبتونم شیمی3 روبخونم البته شیمی 2روخیلی دوس دارم ومیتونم بزنم منتظرجوابتم
      ببینید اینکه یک درس و چند بزنم قبول بشم به دو دلیل جواب مناسبی ندارد 1- اینکه سایر درس ها هم تو رتبه تون تاثیر داره پس بهتره بگین میانگین کل درصدم چقدر باشه خوبه 2- سطح کنکور هر سال با هم فرق می کند پس بهتر بگین میانگین ترازم چقدر باشد خوبه
      تو کنکور امسال میانگین 55 درصد مهندسی پزشکی قبول میشد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن