خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

فیزیک یازدهم(همان سوم)

من فیزیک پارسالو که مباحث دما و فشارو کاروانرژی رو داشتو عالی میزدم اصلا جوری که پارسال درس مورد علاقم تو کانون همین فیزیک بود منتها امسال دو تا ازمون دادیم تا حالا واقعا نمیدونم چم شده نمیدونم مشکل از سرعتمه یا ازمون دادن یادم رفته ولی انقدر سوالات الکتریسیته طولانیه که یجوری سر ازمون جرات شروع کردن سوالاتو ندارم انگار اصلا سوالارو بلد نیستم در صورتی که به توصیه بعضی از دوستام فیزیکه نشرالگو که میگن سخت تره رو گرفتم چون میگفتن پارسال فیزیکت خیلی خوب بودو با گاج امسال نمیتونی میخواستم بپرسم میشه کلا یکی هم طرز مطالعه فیزیکو بگه و هم اینکه بنظظرتون نشرالگو رو عوض کنم؟ تو خونه کل سوالاتشو حل میکنم حتی علامت دارارو چند بار میزنم لطفا یه راهنمایی بکنید تو این مبحثه الکتریسیته

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      من فیزیک پارسالو که مباحث دما و فشارو کاروانرژی رو داشتو عالی میزدم اصلا جوری که پارسال درس مورد علاقم تو کانون همین فیزیک بود منتها امسال دو تا ازمون دادیم تا حالا واقعا نمیدونم چم شده نمیدونم مشکل از سرعتمه یا ازمون دادن یادم رفته ولی انقدر سوالات الکتریسیته طولانیه که یجوری سر ازمون جرات شروع کردن سوالاتو ندارم انگار اصلا سوالارو بلد نیستم در صورتی که به توصیه بعضی از دوستام فیزیکه نشرالگو که میگن سخت تره رو گرفتم چون میگفتن پارسال فیزیکت خیلی خوب بودو با گاج امسال نمیتونی میخواستم بپرسم میشه کلا یکی هم طرز مطالعه فیزیکو بگه و هم اینکه بنظظرتون نشرالگو رو عوض کنم؟ تو خونه کل سوالاتشو حل میکنم حتی علامت دارارو چند بار میزنم لطفا یه راهنمایی بکنید تو این مبحثه الکتریسیته
      فیزیک امسال 180 درجه با پارسال فرق داره (البته یکم جلوتر به انرژی پتانسیل میرسیم)
      اینکه فیزیک پارسال رو خوب میزدی ربطی به آزمون های 11 ام نداره
      (مثلا ریاضی تقریبا دنباله ی پارسال ـه ولی فیزیک کامل مبحثش فرق میکنه)
      من خیلی سبز دارم تا الان بالا 80 رو جواب داده میخوای امتحانش کن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم فیزیک الگو دارم. ولی امروز خیلی فیزیکش سخت بود.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      فیزیک امسال 180 درجه با پارسال فرق داره (البته یکم جلوتر به انرژی پتانسیل میرسیم)
      اینکه فیزیک پارسال رو خوب میزدی ربطی به آزمون های 11 ام نداره
      (مثلا ریاضی تقریبا دنباله ی پارسال ـه ولی فیزیک کامل مبحثش فرق میکنه)
      من خیلی سبز دارم تا الان بالا 80 رو جواب داده میخوای امتحانش کن
      اره میدونم ربطی نداره ولی نسبت به این وقتی که باسش صرف میکم نتیجه نمیارم اعصابمو بهم ریخته احساس میکنم تو این فصل خیلی سرعتم پایینه تا تیپه سوالو بفهمم کلی وقت تلف میشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      شهریاری بگیر سطحشم بالاس، ولی سطح بالا مثل الگو و خوشخوان نیس که فقط سوال سخت اورده باشه و هیچی توضیح نداده باشه، تک تک سوالارو باز کرده واست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      شهریاری بگیر سطحشم بالاس، ولی سطح بالا مثل الگو و خوشخوان نیس که فقط سوال سخت اورده باشه و هیچی توضیح نداده باشه، تک تک سوالارو باز کرده واست
      شهریاری فعلا فقط برا دهم کتاب نوشته، ایشون یازدهمی هستن...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      شهریاری فعلا فقط برا دهم کتاب نوشته، ایشون یازدهمی هستن...
      ای وای خیت(خیط؟) بالا اوردم باز

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      منتظرم بیاد بگیرم ولی میترسم این انتظاره خیلی طول بکشه فک کنم برم خیلی یا گاج بگیرم بهتر باشه با این وضعیت

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تاپیک منبع نیستا لطفا تو حاشیه نرید لطف کنید بگید چجوری بخونم چجوری تستشو بزنم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      ال پیش فیزیک من هم عالی بود(بالای هشتاد) بر همین اساس امسال گاج رو گرفتم اما نه نتیجه نداشته (البته درسنامه توپی داره ولی کافی نیست)حالا موندم واسه تست قوی الگو رو باهاش تریکیب کنم یا خیلی سبز رو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن