خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

مشکل بی فایده بودن مدرسه (پیش دانشگاهی م)

من پیش تجربی ام تو یه مدرسه عادی ...

معلمای خوبی هم ندارم ...مدرسه خیلی وقتمو میگیره .... هیچیم یاد نمیگره ...کلا از جو کنکور دوره ..جوریه که همه فقط رو امتحانه مدرسه تمرکز میکنن....

من واسه ریاضی کلاس میرم ..دی وی دی میبینیم ...ینی اصلا تو مدرسه یاد نمیگیرم ...امروزم معلم شیمیمون بهمون گفته پرتکرار بخرید اونو حل کنیم میگع تا پر تکرارو تموم نکنید تست زدن فایده نداره ...

خانوادمم قبول نمیکنن ... میگن رتبه های برتر هم مدرسه رفتن

به نظرتون چیکار کنم
      ویرایش توسط Tia : 02 آبان 1396 در ساعت 22:25 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      اتفاقا من خیلی از رتبه برترارو میشناسم که مدرسه نرفتن،اونروز یکی اومده بود مدرسه مون رتبه دو رقمی ،میگفت من با اینکه تیزهوشان بودم ولی مدرسه نرفتم!
      ببین تاپیکای منو ببین،خیلی زور زدم مدرسه رو قانع کنم نرم مدرسه،ولی نشد که نشد
      حالا بعده دو هفته دیروز رفتم مدرسه،حسابی بهم ریختم،از شیمی و فیزیک خیلی عقب افتادم
      مدرسه نرفتن واسه کسی خوبه که خیلی خوب درس میخونه
      تایم مطالعاتیت چطوره؟ترازت بالاس؟اگه اینطوریه بشین خونه،چون بیشتر برات فایده داره
      اما اگه نه،و فک میکنی بشینی خونه بیشتر درس میخونی کاملا در اشتباهی و نمیشه...

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات

مدرسه

اگه واقعا برنامه درسیت منظم نیست،برو مدرسه
      هرچقدرم معلما بد باشن،تو یه چیزی یادمیگیری مطمئن باش

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط molaei.firoozeh نمایش پست ها
      اتفاقا من خیلی از رتبه برترارو میشناسم که مدرسه نرفتن،اونروز یکی اومده بود مدرسه مون رتبه دو رقمی ،میگفت من با اینکه تیزهوشان بودم ولی مدرسه نرفتم!
      ببین تاپیکای منو ببین،خیلی زور زدم مدرسه رو قانع کنم نرم مدرسه،ولی نشد که نشد
      حالا بعده دو هفته دیروز رفتم مدرسه،حسابی بهم ریختم،از شیمی و فیزیک خیلی عقب افتادم
      مدرسه نرفتن واسه کسی خوبه که خیلی خوب درس میخونه
      تایم مطالعاتیت چطوره؟ترازت بالاس؟اگه اینطوریه بشین خونه،چون بیشتر برات فایده داره
      اما اگه نه،و فک میکنی بشینی خونه بیشتر درس میخونی کاملا در اشتباهی و نمیشه...

ببین

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط molaei.firoozeh نمایش پست ها
      اگه واقعا برنامه درسیت منظم نیست،برو مدرسه
      هرچقدرم معلما بد باشن،تو یه چیزی یادمیگیری مطمئن باش

هیچی یاد نمیگیرم ...میگم انقدر چیزی نمیفهمم که بعد میام تو خونه خودم چن تا درسنامه میخونم ..انقدر بد تدریس میکنن یا شاید من نفهمم ... یکیک برنامه مدرسه با ازمون اصلا هماهنگ نیس

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینا سلیقه ایِ
      من خودم سال کنکورم هی مدرسه نرفتم آخرم ضربشو خوردم چون از جو کنکوری فاصله گرفته بودم
      اما خیلی از دوستام با نرفتن مدرسه رتبشون عالی شد
      اگه میبینی واقعا مدرسه بهت لطمه میزنه بشین منطقی با خونوادت صحبت کن از مشاور یا پشتیبانت هم کمک بخواه تا خانوادتو راضی کنه
      موفق باشی ������

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بستگی به خودت داره، ولی بازم اگه مدرسه بری هر چه قدرم که ضرر داشته باشه ،بالاخره یه فایده هایی هم داره اما تصمیم اخر با خودته بشین فکر کن و همه جوانبو در نظر بگیر،

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بستگی به خودت داره، ولی بازم اگه مدرسه بری هر چه قدرم که ضرر داشته باشه ،بالاخره یه فایده هایی هم داره اما تصمیم اخر با خودته بشین فکر کن و همه جوانبو در نظر بگیر،

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن