خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

سوال در مورد دانشگاه پیام نور (شرایط خاص)

سلام...یه سوال در مورد دانشگاه پیام نور داشتم.
      یکی از اقوام ما (که خانم) میخواد ادامه تحصیل بده .ولی خب شرایطش با خیلی ها فرق میکنه یعنی متاهل و دارای فرزنده.به من گفته میخوام ادامه تحصیل بدم کمکم کن.منم بهش گفتم ادمی با شرایط شما پیام نور بره بهتره.
      ایشون دیپلم و سایر رو دارن...
      1 - در مورد رشته های بدون ازمون پیام نور بهم لطفا اطلاعات بدید..یشتر رشته های مربوط به کاردانی
      2 - برای ثبت نام چه مدارکی لازمه؟؟ و اینکه برای اینکه بخواد از همین ترم شروع کنه دیر نیست؟؟
      3 - اگر از جای دیگری میتونم اطلاعات کسب کنم بهم معرفی کنید.
      4 - خواهش میکنم سریعا اطلاعات در اختیارم بزارید که منم پیشش بد قول نشم.
      ممنون
      ویرایش توسط Sina98 : 02 آبان 1396 در ساعت 11:20

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      ایشون هم میتوانند دانشگاه آزاد بروند وهم پیام نور ...
      پیام نور از این بابت راحت تره که تعداد جلسات با استاد کم تره و امتحان میان ترم رو میتوانند با استاد هماهنگ کنند که بهشون بدهند و امتحان پایان ترم تستی میباشد.
      دانشگاه آزاد تعداد جلسات بیشتر و استاد یک جزوه میدهد و از روی همون هم امتحان انجام میشود.
      شهریه پیام نور خیلی پایین تر از آزاد میباشد.
      اگر پیام نور قطعیه بروید به سایت همان دانشگاه ، شما در آنجا از لیست رشته های پذیرش خبردار میشوید و در همان سایت دانشگاه مورد نظر مراحل ثبت نام نیز گفته است.
      سپاس/.
      اگر شما در مسیری متفاوت از دیگران حرکت میکنید به این معنی نیست که گم شده اید،
      هرکس داستان زندگی خودش رو داره و مسیر آدما برای رسیدن به موفقیت باهم فرق میکنه...!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alinasseri نمایش پست ها
      دوست عزیز
      ایشون هم میتوانند دانشگاه آزاد بروند وهم پیام نور ...
      پیام نور از این بابت راحت تره که تعداد جلسات با استاد کم تره و امتحان میان ترم رو میتوانند با استاد هماهنگ کنند که بهشون بدهند و امتحان پایان ترم تستی میباشد.
      دانشگاه آزاد تعداد جلسات بیشتر و استاد یک جزوه میدهد و از روی همون هم امتحان انجام میشود.
      شهریه پیام نور خیلی پایین تر از آزاد میباشد.
      اگر پیام نور قطعیه بروید به سایت همان دانشگاه ، شما در آنجا از لیست رشته های پذیرش خبردار میشوید و در همان سایت دانشگاه مورد نظر مراحل ثبت نام نیز گفته است.
      سپاس/.
      برای کاردانی اطلاعاتی نداده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن