خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پیشنهاد برای برنامه ریزی یک ماه آینده

سلام
      من کنکورم ریاضی فیزیکه. به دلیل انجام یه پروژه مهم، تقریبا 1 ماه، زمان زیادی نمی تونم برای درسا بذارم (حداکثر 5-6 ساعت روزانه). من براساس آزمون قلمچی کار می کردم. براساس پایه درسی خوبی که توی دروس اختصاصی پیش 1 دارم فکر کنم بتونم مباحث عقب افتاده مربوط به این سه آزمون قلمچی رو در مهلت آزمون جامع پیش1 بخونم. دروس عمومی پیش 1 هم به نظر سخت نباشن. ولی دروس اختصاصی و عمومی پایه در این مدت تاحدی عقب می افتن و نمی دونم چجوری جبران کنم چون حجمشون بالاست و مهلت آزمون جامع پایه برای جبرانشون کمه

به نظر شما در این مدت فقط دروس اختصاصی کار کنم بهتر نیست که حداقل از مباحث دروس پایه خیلی عقب نیفتم؟
      با توجه به رشته ریاضی و اهمیت درسای ریاضی و فیزیکی به نظرتون توی این مدت مطالعه عمدتاً درسنامه اولویت باشه یا اینکه درسنامه + تست به میزان مساوی یا حتی درسنامه کمتر و تست بیشتر باشه؟ چون من هنوز سرعت تست زنی بالایی توی ریاضی و فیزیک ندارم.

ممنون از شما

2. Top | #2
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Math97 نمایش پست ها
      سلام
      من کنکورم ریاضی فیزیکه. به دلیل انجام یه پروژه مهم، تقریبا 1 ماه، زمان زیادی نمی تونم برای درسا بذارم (حداکثر 5-6 ساعت روزانه). من براساس آزمون قلمچی کار می کردم. براساس پایه درسی خوبی که توی دروس اختصاصی پیش 1 دارم فکر کنم بتونم مباحث عقب افتاده مربوط به این سه آزمون قلمچی رو در مهلت آزمون جامع پیش1 بخونم. دروس عمومی پیش 1 هم به نظر سخت نباشن. ولی دروس اختصاصی و عمومی پایه در این مدت تاحدی عقب می افتن و نمی دونم چجوری جبران کنم چون حجمشون بالاست و مهلت آزمون جامع پایه برای جبرانشون کمه

به نظر شما در این مدت فقط دروس اختصاصی کار کنم بهتر نیست که حداقل از مباحث دروس پایه خیلی عقب نیفتم؟
      با توجه به رشته ریاضی و اهمیت درسای ریاضی و فیزیکی به نظرتون توی این مدت مطالعه عمدتاً درسنامه اولویت باشه یا اینکه درسنامه + تست به میزان مساوی یا حتی درسنامه کمتر و تست بیشتر باشه؟ چون من هنوز سرعت تست زنی بالایی توی ریاضی و فیزیک ندارم.

ممنون از شما
      اگه من جای تو بودم
      ۴۰٪ وقتم ریاضی
      ۴۰٪ فیزیک
      ۲۰٪ شیمی
      می‌خوندمیعنی روزی ۲.۵ ساعت ریاضی
      ۲.۵ ساعت فیزیک
      ۱ ساعت شیمی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      دوست عزیز شما رشته ات ریاضیه میدونی اگه عمومیارو عالی بزنی چقدر رتبه جابه جا میشه!؟
      برنامت خوبه بنظرم ولی اینکه بخوای الان کلا عمومیارو نخونی هم کار اشتباهی میکنی!!!
      نظر من←اختصاصیا + زبان فارسی و قرابت + قواعد عربی + آیه های دینی + گرامر و لغت زبان اینارو بخون بنظرم تــــــا پنج ماه مونده به کنکور بعد اینارو شروع کن← متن دینی + تاریخ ادبیات و لغت و املا + درک مطلب و ترجمه عربی + کلوز و ریدینگ زبان
      والسلام...
      فکر کنم ایشون فقط برای آبان که روزی ۶ ساعت توش وقت دارن برنامه میخوان

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از دوستان بابت راهنمایی هاشون خیلی ممنونم.
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      اگه من جای تو بودم
      ۴۰٪ وقتم ریاضی
      ۴۰٪ فیزیک
      ۲۰٪ شیمی
      می‌خوندمیعنی روزی ۲.۵ ساعت ریاضی
      ۲.۵ ساعت فیزیک
      ۱ ساعت شیمی
      بله منم فکر می کنم همین طوری ایده آل باشه هم اهمیت دروس توش لحاظ شده هم میزان اشکالات من...خیلی خیلی ممنونم....البته مرورهای قبلیا با جعبه لایتنر رو می خوام حتما بذارم که فکر کنم یه مقدار مجبور بشم از این زمانا کم کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      دوست عزیز شما رشته ات ریاضیه میدونی اگه عمومیارو عالی بزنی چقدر رتبه جابه جا میشه!؟
      برنامت خوبه بنظرم ولی اینکه بخوای الان کلا عمومیارو نخونی هم کار اشتباهی میکنی!!!
      نظر من←اختصاصیا + زبان فارسی و قرابت + قواعد عربی + آیه های دینی + گرامر و لغت زبان اینارو بخون بنظرم تــــــا پنج ماه مونده به کنکور بعد اینارو شروع کن← متن دینی + تاریخ ادبیات و لغت و املا + درک مطلب و ترجمه عربی + کلوز و ریدینگ زبان
      والسلام...
      خیلی ممنونم. بله درست می گید قطعا رها کردن عمومی ها به طور کل که خیلی اشتباهه. از آپ کردن تاپیک هم خیلی ممنونم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن