خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

کتاب زیست جامع گاج

نظرتون راجع به کتاب زیست جامع گاج چیه ؟ چاپ جدیدش . خوبه به عنوان منبع اصلی ازش استفاده کرد ؟ در کنار همایش اقای عمارلو
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      up up up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      up up up
      گاج نقره ای خوب بخونی 60 درصد هم میتونی بزنی

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      واسه کسی ک خیلی سطحش پایین واسه شروع خوبه من تابستون خوندمش طول سالم ابی قلم چی خوندم نشرالگو ای کیو
      که به نظرم قلم خیلی خوبه بخصوص پیشش
      بعد نشر بعد ای کیو

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه 100 زدنم كفايت ميكنه اگه درس بخونيش

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اشغاله. من گاج نقره ای خوندم و تست زدم تو کنکور 35 درصد زدم همش چرته و تستای 50 قرن پیش سنجشو اینارو داره تستای تالیفیشم الکی سخته به کنکور نزدیک نیست

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فك كنم رو دست سارا همتي نداشتيم تو زيست كه خودش به همه گاج رو پيشنهاد ميده
      بازم ميگم به طرز استفادتون بستگي داره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط leonardo0011 نمایش پست ها
      اشغاله. من گاج نقره ای خوندم و تست زدم تو کنکور 35 درصد زدم همش چرته و تستای 50 قرن پیش سنجشو اینارو داره تستای تالیفیشم الکی سخته به کنکور نزدیک نیست
      ویرایش جدیدش میگفتن خوب بهتره شده

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      @ZAPATA نظری نداری ؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط leonardo0011 نمایش پست ها
      دیگه در این حد داغون نیست خدایی ( حداقل چاپ جدیدش ) , واسه شروع خوبه , در واقع واسه همون 30 40 درصد خوبه اما اگه بعدش یا در کنارش آی کیو هم کار بشه راحت به درصدهای بالا میشه رسید ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      چاپ جدیدش درسنامه داره داخلش؟
      نه نداره
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گاج نقره ای . تک جلدی شده و عالیه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      گاج نقره ای . تک جلدی شده و عالیه
      موافقم , تست های خوبی داره , مثل الگو تست چرت و پرت و الکی سخت نداره و نکته های خوبی رو میشه از تو تست هاش درآورد ... اون قسمت نگاه به گذشته اش هم واسه مرور خیلی خوبه
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      @ZAPATA نظری نداری ؟
      زیست جامع گاج ................ زاپی دوس داش ........ کامل خوندمش ....... کتاب خوبیه ....... یه کلاس و تمیزی خاص داره این کتاب ..... نمیگم کتاب سختیه با این حال همونی که گفتم، کتاب خوبیه ! ................... حتی گاهی وسوسه میشم برم این ویرایش تک جلدیشم بگیرم بخونم (ولی خب فرصتشو ندارم!) ................ :::: حتی تو شرایط فعلی هم میتونه واسه خیلیا استفاده ی خوبی داشته باشه مطالعه این کتاب ........ به خصوص واسه یه شروع خوب ................. اون حالت میکروش ..... پاسخ تشریحی مبسوط مستند کتاب درسیش ......... چیدمان قبل و بعد تستاش ....... نکته های خوشمزه کادریش ........ یه ارزش خاص به این کتاب میده ::
      ..........
      بزار راحت حسی که به این کتاب دارمو واست بگم :::: اگه یه وقت با زیست الگو حسی شبیه عبور از برزخ و پل صراط بهت دست میده ...... ولی با زیست جامع که میخوندم ..... حس سوار بر قایقی که تو می سی سی پی داره میره بهت دست میده (هم لذت خاص داره هم هیجان داره که بری به تهش برسی) ...... ::: خیلی سبز! هم شبیه حس وقتیه که رفتی نمایش هملت رو از یه کار حرفه ای ببینی، بهت دست میده (در ظاهر از تماشای این نمایش لذت میبری ولی شاید متوجه زحمت و تلاش پشت پرده نشی) ................ آیکیو هم انگار یه گلادیاتوری باید هرجوری هست زنده تو از زمین بیرون بیای

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      زیست جامع گاج ................ زاپی دوس داش ........ کامل خوندمش ....... کتاب خوبیه ....... یه کلاس و تمیزی خاص داره این کتاب ..... نمیگم کتاب سختیه با این حال همونی که گفتم، کتاب خوبیه ! ................... حتی گاهی وسوسه میشم برم این ویرایش تک جلدیشم بگیرم بخونم (ولی خب فرصتشو ندارم!) ................ :::: حتی تو شرایط فعلی هم میتونه واسه خیلیا استفاده ی خوبی داشته باشه مطالعه این کتاب ........ به خصوص واسه یه شروع خوب ................. اون حالت میکروش ..... پاسخ تشریحی مبسوط مستند کتاب درسیش ......... چیدمان قبل و بعد تستاش ....... نکته های خوشمزه کادریش ........ یه ارزش خاص به این کتاب میده ::
      ..........
      بزار راحت حسی که به این کتاب دارمو واست بگم :::: اگه یه وقت با زیست الگو حسی شبیه عبور از برزخ و پل صراط بهت دست میده ...... ولی با زیست جامع که میخوندم ..... حس سوار بر قایقی که تو می سی سی پی داره میره بهت دست میده (هم لذت خاص داره هم هیجان داره که بری به تهش برسی) ...... ::: خیلی سبز! هم شبیه حس وقتیه که رفتی نمایش هملت رو از یه کار حرفه ای ببینی، بهت دست میده (در ظاهر از تماشای این نمایش لذت میبری ولی شاید متوجه زحمت و تلاش پشت پرده نشی) ................ آیکیو هم انگار یه گلادیاتوری باید هرجوری هست زنده تو از زمین بیرون بیای
      اها پس من تک جلدیشو بگیرم استفاده کنم ؟ در کل پیشنهادت واسه منبع اصلی چیه ؟ چون با آیکیو شروع کردم حالا گذشته از سخت بودنش نمیرسم تستاشو بزنم خیلیاشو
      بعد اینکه کتاب رو هم ندارم بنظرت کتابنامه مهر و ماه یا زیر ذره بین ؟ یا بگردم هر جور شده خود کتاب رو پیدا کنم
      ویرایش توسط Hannibal : 01 آبان 1396 در ساعت 11:12

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن