خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      گاج نقره ای . تک جلدی شده و عالیه
      آیکیو دارم، گاج رو بگیرم به عنوان منبع اصلی؟ یا با همین آیکیو برم جلو ؟
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول با میکرو بیا جلو بعدش میتونی بری سراغ آیکیو اگر احساس میکنی بیشتر نیاز داری جا بیوفته مطالب برات میتونی از خیلی سبز این بین استفاده کنی
      من پارسال کتاب نامه داشتم ولی روون نبودم باهاش بستگی به خودت داره امسال با زیره ذره بین تند تر پیش میرم دوس شدیم باهم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمیدرضا92 نمایش پست ها
      اول با میکرو بیا جلو بعدش میتونی بری سراغ آیکیو اگر احساس میکنی بیشتر نیاز داری جا بیوفته مطالب برات میتونی از خیلی سبز این بین استفاده کنی
      من پارسال کتاب نامه داشتم ولی روون نبودم باهاش بستگی به خودت داره امسال با زیره ذره بین تند تر پیش میرم دوس شدیم باهم
      از چه نظر روون نبود ؟ نکته هاش اوکی بود ؟ صفحه هایی که از کتاب گذاشته ریز نیست نوشته هاش ؟

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کتابش سال قبل دو جلد بود امسال شده یک جلد.
      جالبتر شده به نظرم.البته تست هاش هم فکر میکنم برخی هاشون حذف شدن!!گاهی تو درسنامه ها سوتی میده میگه با توجه به شکل موجود در پاسخ سوال قبل
      ولی اصلا سوال قبل شکل نداره : )

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا به سوال منم جواب بدین← رجوع شود به تایپیک مشکل با درسنامه و خلاصه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      نظرتون راجع به کتاب زیست جامع گاج چیه ؟ چاپ جدیدش . خوبه به عنوان منبع اصلی ازش استفاده کرد ؟ در کنار همایش اقای عمارلو
      من چاپ93شو دارم ولی مجبور شدم برم دوباره نشر الگو هم بگیرم
      نشر الگو هم بد نیس توی بعضی تست ها دیگههههههههههه شورشو در میاره
      غلط هم بگی نگی داره ولی در کل راضی ام
      از نظر نکات ترکیبی نشر الگو بیشتر حرف داره برا گفتن تا عمارلو!
      عمارلو شکلای کتابش خیلی خوبه
      ویرایش توسط mahsa77 : 01 آبان 1396 در ساعت 15:29

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa77 نمایش پست ها
      من چاپ93شو دارم ولی مجبور شدم برم دوباره نشر الگو هم بگیرم
      نشر الگو هم بد نیس توی بعضی تست ها دیگههههههههههه شورشو در میاره
      غلط هم بگی نگی داره ولی در کل راضی ام
      از نظر نکات ترکیبی نشر الگو بیشتر حرف داره برا گفتن تا عمارلو!
      عمارلو شکلای کتابش خیلی خوبه
      چاپ جدیدش رو چون میگن خیلی بهتر شده پرسیدم ببینم چجوره، الگو کلا راحت نیستم باهاش، عمارلو خوبه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      ..........
      بزار راحت حسی که به این کتاب دارمو واست بگم :::: اگه یه وقت با زیست الگو حسی شبیه عبور از برزخ و پل صراط بهت دست میده ...... ولی با زیست جامع که میخوندم ..... حس سوار بر قایقی که تو می سی سی پی داره میره بهت دست میده (هم لذت خاص داره هم هیجان داره که بری به تهش برسی) ...... ::: خیلی سبز! هم شبیه حس وقتیه که رفتی نمایش هملت رو از یه کار حرفه ای ببینی، بهت دست میده (در ظاهر از تماشای این نمایش لذت میبری ولی شاید متوجه زحمت و تلاش پشت پرده نشی) ................ آیکیو هم انگار یه گلادیاتوری باید هرجوری هست زنده تو از زمین بیرون بیای
      این قسمت از کامنتت یه آموزش واسه آرایه اسلوب معادله هستش
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آیکیو دارم، گاج رو بگیرم به عنوان منبع اصلی؟ یا با همین آیکیو برم جلو ؟
      بستگی به سطح درسی شما داره .
      من گاج نقره ای رو گرفتم و بعد از اون سراغ ایکیو میرم .

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      بستگی به سطح درسی شما داره .
      من گاج نقره ای رو گرفتم و بعد از اون سراغ ایکیو میرم .
      تک جلدیش رو شما دارین ؟ نظرتون چیه راجع بهش ؟ نسبت به الگو و خیلی سبز

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظرتون راجع به کتاب زیست جامع گاج چیه ؟ چاپ جدیدش . خوبه به عنوان منبع اصلی ازش استفاده کرد ؟ در کنار همایش اقای عمارلو
      همون طور که مستحضرید (درست نوشتم؟؟) هر کسی اینجا بر طبق تجربیاتت خودش یه سری نظر ها میده و همشم از دلسوزیه
      ولی این رو باید خودتون بهش برسید که کدوم کتاب براتون جواب میده . بله داشتیم با جامع گاج بالای 80 زدن . مصاحبه محمد فاضلی رو برو بخون . یا 6 تجربی پارسال هم جامع گاج میگفت داره . سلیقه ها فرق میکنه . ولی سعی کن تقلید نکنی !
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام در مورد زیست یه نکته بگم.. کلا تو هر سطحی باشید کتابی خوبه که پاسخنامش به خط کتاب درسی استناد کرده باشه یعنی توی پاسخنامه خط کتابو اورده باشه و شما متوجه بشی این تست از کدوم خط کتاب درسی طرح شده و دیگه پاسخ رو با جملات و ذهنیات خودش ننویسه اجازه بده خود خواننده تحلیل کنه... کتاب میکرو گاج استاندارد ترین کتابیه که برا زیست دیدم هر چند در نگاه اول خیلی از تستای این کتاب ساده بنظر میرسه اما با خوندن پاسخنامش خیلی از نکات هم دوره میشه هم نکات جدیدی رو میابید! هم اینکه چون تو خیلی از تستا متن کتاب درسی رو داره با زدن هر تست انگار یه بخشی از کتاب رو دوباره میخونید البته اگه پاسخنامه رو کامل بخونید! که خیلیا نمیخونن و تستارو صد تا صد تا میزنن و اخر سر فقط جواب هارو چک میکنن!! این غلطه! این کتاب آموزشیه سنجشی نیست کلا در مواجهه با هر تستی از زیست باید با دید اموزشی بهش نگاه کنید تا خود کنکور...در مورد الگو هم نظرات مختلفی هست الگو میشه گفت داداش فاگوزیسته از نوع تستیش!!! یجورایی نکات وتستای بدرد نخور زیاد داره درسنامش برا کسی که زیستش خوب نیست اصلا خوب نیست پاسخ های تشریحیش هم اصلا به خوبیه گاج نیست مخصوصا در مورد سوالات کنکور میتونم بگم اقای اشکان هاشمی خیلی جاها اصلا هدف طراحو متوجه نشده.. کتابیه که برا پر کاریه تستی خوبه کسی که زیستش ضعیفه بعید میدونم با الگو بتونه پیشرفت کنه... گاج میکرو و آی کیو بنظر من بهترین گزینه هست.. کتاب آبی کانون هم چون تستای کانون رو داره خوبه البته پاسخنامش باز خوب نیست ولی تستای خوبی داره.. من خودم با میکرو ازمون هارو بالای 80 میزنم اونی ک میگف میکرو اشغاله اون روش خوندنش صحیح نبوده حتی الگو ای کیو یا هر کتاب دیگه ای هم با همون روش بخونه باز درصدش همون میشه...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
      سلام در مورد زیست یه نکته بگم.. کلا تو هر سطحی باشید کتابی خوبه که پاسخنامش به خط کتاب درسی استناد کرده باشه یعنی توی پاسخنامه خط کتابو اورده باشه و شما متوجه بشی این تست از کدوم خط کتاب درسی طرح شده و دیگه پاسخ رو با جملات و ذهنیات خودش ننویسه اجازه بده خود خواننده تحلیل کنه... کتاب میکرو گاج استاندارد ترین کتابیه که برا زیست دیدم هر چند در نگاه اول خیلی از تستای این کتاب ساده بنظر میرسه اما با خوندن پاسخنامش خیلی از نکات هم دوره میشه هم نکات جدیدی رو میابید! هم اینکه چون تو خیلی از تستا متن کتاب درسی رو داره با زدن هر تست انگار یه بخشی از کتاب رو دوباره میخونید البته اگه پاسخنامه رو کامل بخونید! که خیلیا نمیخونن و تستارو صد تا صد تا میزنن و اخر سر فقط جواب هارو چک میکنن!! این غلطه! این کتاب آموزشیه سنجشی نیست کلا در مواجهه با هر تستی از زیست باید با دید اموزشی بهش نگاه کنید تا خود کنکور...در مورد الگو هم نظرات مختلفی هست الگو میشه گفت داداش فاگوزیسته از نوع تستیش!!! یجورایی نکات وتستای بدرد نخور زیاد داره درسنامش برا کسی که زیستش خوب نیست اصلا خوب نیست پاسخ های تشریحیش هم اصلا به خوبیه گاج نیست مخصوصا در مورد سوالات کنکور میتونم بگم اقای اشکان هاشمی خیلی جاها اصلا هدف طراحو متوجه نشده.. کتابیه که برا پر کاریه تستی خوبه کسی که زیستش ضعیفه بعید میدونم با الگو بتونه پیشرفت کنه... گاج میکرو و آی کیو بنظر من بهترین گزینه هست.. کتاب آبی کانون هم چون تستای کانون رو داره خوبه البته پاسخنامش باز خوب نیست ولی تستای خوبی داره.. من خودم با میکرو ازمون هارو بالای 80 میزنم اونی ک میگف میکرو اشغاله اون روش خوندنش صحیح نبوده حتی الگو ای کیو یا هر کتاب دیگه ای هم با همون روش بخونه باز درصدش همون میشه...
      این جواب شد نتیجه ی نهاییه این تایپیک ، واقعا عالی، ممنون

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس بخریم کتاب رو ؟ به تنهایی کافی نیست حتما باید آیکیو خم خونده بشه؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن