خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاسای کنکور با قیمتای نجومی

سلام دوستان.....من امسال یازدهم میخونم و تقریبا سه چهارم بچه های کلاسمون میرن آموزشگاههای بیرون....به نظرتون من فقط با مطالعه کتاب کار و رفتن به تقویتی های مدرسه میتونم موفق بشم؟؟؟؟(البته دانش آموز تیزهوشانم)...رشتمم تجربیه....توروخدا کمکم کنین وضع روحیم داغونه
      خدا هیشکی رو بی پول دنیا نیاره

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در صورت‌ نیاز، می تونید از تدریس اساتید سایت آلا، استفاده کنید.
      اکثرشون، اگر از اساتید هم‌کلاسی‌های شما، سطح بالایی نداشته باشند؛ سطح پایین‌تری ندارند.
      -
      در ۳۰ سالگی، بعد از سال‌ها، تصمیم گرفتم کنکور بدم. از اردیبهشت استارت زدم و امروز از ۹۰ درصد دانش‌آموزان شهرم جلو هستم و تا آخر سال از همه‌شون جلو خواهم زد. نه معلم خصوصی دارم، نه امکانات آن‌چنانی. تنها اراده دارم و پشت‌کار.
      ویرایش توسط Qaradagh : 27 مهر 1396 در ساعت 00:31

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توی شهر ما که دبیرای بیرون از مدرسه همون دبیرای مدارس نمونه تیزهوشانن...شما خودت دبیر خوب داری...کلاسای آموزشگاها که به نظرم اصلا به درد نمی خوره به خصوص کلاسای گروهیش...دوستی داشتم که ترم دوم پیش کلا مدرسه نیومد و کلاس خصوصی رفت برای هر درسش و اصلا موفق نشد در عوض دوستی داشتم که کلاس نرفت ولی رتبش شد۵۰۰...بستگی داره به خودتون...توی همین کلاساهم
      سوالای کنکور حل میشه با سوالای تالیفی اضافه چیزی که تو کتابای انتشاراتای مختلف هم هست...نمیگم کلاس رفتن هیچ تاثیری نداره...اما نرفتنش هم شما رو از دور رقابت خارج نمی کنه...شما نسبت به اونی که کلاس میره به تلاش بیشتری شاید نیاز داشته باشید...خیلی از رتبه برتر ها رو که بپرسی ازشون میبینی اصلا امکانات کلاس رفتن نداشتن...الان که کتابای مختلف با درسنامه های مختلف تو بازار هست که کلا از پایه آموزش میدن مباحث رو کلاس کنکور اونقدر نقش پررنگی رو ایفا نمی کنه...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام هم پایه عزیز
      خدایی فازتون چیه اینقدر استرس و نگرانی کاذب دارید
      بعضیا میگن اخ جون تو چهار ساعت به شغلی که علاقه دارم بهش و میخوام باهاش به مردم کشورم خدمت کنم میتونم برسم
      یه عده هم میگن یا خدا چهار ساعت رو چیکار کنم ؟ یعنی چی میشه و...
      ...
      منظورم این بود که نگران نباش
      کتابو خودشو بخونی و فقط تست بزنی 100 هم میتونی بزنی
      اینو من نمیگم رتبه های برتر میگن که اصلا کتاب اموزشی کم استفاده میکردن مگر جایی که مشکل داشتن و کلاس بیرون نمیرفتن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      کسی و میشناسم که ،از یه روستای دورافتاده،تو یه خانواده ایه که اصلا هیچکدومشون نمیدونن درس چیه ،دانشگاه چیه،این اقا اومد با بورسیه قلم چی کتابایی که قلم چی داده بود بهش شد رتبه 160کنکور پارسال
      متاسفانه وضعیت دانش اموزای این مملکت خیلی خیلی اسفناکه،من هروقت میرم قلم چی،افسردگی میگیرم!چرا؟هروقت که میرم خیلیارو میبینم میان واسه ثبت نام
      اونروز یه اقایی دخترشو اورده بود،دختره کلاس پنجم ابتدایی بود!!!اورده بودش ازمون ثبت نام کنه،اقاعه میگفتا من کارگر ساختمونم،لطفا برام قسط بندی کنید نمیتونم هزینه رو بدم،حالا اون از خدا بی خبرا ام همش اصرار میکردن بهش که کلاسم ثبت نام کن
      تو فکر کردی اونایی که میرن کلاس پولشو راحت میدن؟نه خیلی از پدرو مادرا فک میکنن اگه واسه بچشون اینکارو کنن موفق میشن!به خاطر همین با هر سختی هست بچه رو میفرستن کلاس
      اخه یه دانش اموز پنج ابتدایی چه نیازی به ازمون داره؟چه نیازی به کلاس داره؟چی باعث شده جامعه اینطوری شه؟
      چرا دست رنج اون پدر و مادر زحمت کشی که با سختی پول درمیارن و الکی و هیچ و پوچ بریزی تو جیب اینا؟؟چرا اخه؟واقعا اون پدری که گارگر ساختمونیه،چقد دراوردن پول واسش سخته،چقد زحمت میکشه که حالا مفت بره تو جیب یه عده سوءاستفاده گر؟😔😔😔متاسفم واسه وضعیت بد جامعه،که این تفکرات باعث شده یه عده میلیونی پول به جیب بزنن و یه عده از شکمشون بگذرون و میلیونی بریزن تو جیب مردم فرصت طلب
      به پدرو مادرت فکر کن،به پولی که با سختی در میارن فکر کن،

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      راستش من به دوستان خیلی توصیه یا پیشنهادی نمیدم بخاطر اینکه شاید تخصص لازم رو نداشته باشم ... اما وقتی دیدم که میگی ناامید و ناراحت و خلاصه امواج منفی داری، گفتم که چند تا نکته بهت بگم ...
      اگه تو سواد خوندن کتاب و کتاب های کمک آموزشی رو داری، هیچ نیازی به کلاس نیست و میتونی با همون کتاب ها به نتیجه مطلوب برسی ... یعنی میخوام بگم که به طور کلی کلاس کنکور جالب نیست و نتیجه یه سیستم آموزشی مریض هست ! فقط باید توجه کنی که کتاب خوب و منبع آموزشی درستی انتخاب کرده و وقتت رو تلف نکرده باشی ...
      حالا شاید تحت شرایط خاص، نیاز به کلاس یا معلم خصوصی پیدا کنی ... باز هم میگم، شرایط خاص ...
      من خودم ریاضی 96 کنکور دادم. یک ماه مونده بود به کنکور، در ریاضی اصلا وضعیت مناسبی نداشتم و نهایتا 40 درصد میزدم ... مشاورمون گفت که 2-3 جلسه معلم خصوصی بگیر ( جلسه ای 300 تومن ) اما اعتقادی به معلم خصوصی نداشتم و با آزمون دیفرانسیل خیلی سبز خودم رو جمع و جور کردم و در آخر ریاضی رو 68 زدم و دیف رو هم 73 ...
      و همینطور عربی که با آزمون مرتب و منظم رسید به 74 ... و عیب و ایراد و ضعف های دیگه ....
      خلاصه اینکه هر وقت مشکلی داشتم، با کتاب خوب خودم رو جمع و جور کردم ...
      امیدوارم که حرف هام به دردت بخوره و واقعا ناراحت میشم وقتی میبینم که نظام آموزشی و از طرفی جو جامعه و غیره چنین وضعیتی رو ایجاد کرده به خصوص در تجربی ...
      در هر صورت، موفق و عزتمند و با انگیزه باشی !

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lyanna نمایش پست ها
      توی شهر ما که دبیرای بیرون از مدرسه همون دبیرای مدارس نمونه تیزهوشانن...شما خودت دبیر خوب داری...کلاسای آموزشگاها که به نظرم اصلا به درد نمی خوره به خصوص کلاسای گروهیش...دوستی داشتم که ترم دوم پیش کلا مدرسه نیومد و کلاس خصوصی رفت برای هر درسش و اصلا موفق نشد در عوض دوستی داشتم که کلاس نرفت ولی رتبش شد۵۰۰...بستگی داره به خودتون...توی همین کلاساهم
      سوالای کنکور حل میشه با سوالای تالیفی اضافه چیزی که تو کتابای انتشاراتای مختلف هم هست...نمیگم کلاس رفتن هیچ تاثیری نداره...اما نرفتنش هم شما رو از دور رقابت خارج نمی کنه...شما نسبت به اونی که کلاس میره به تلاش بیشتری شاید نیاز داشته باشید...خیلی از رتبه برتر ها رو که بپرسی ازشون میبینی اصلا امکانات کلاس رفتن نداشتن...الان که کتابای مختلف با درسنامه های مختلف تو بازار هست که کلا از پایه آموزش میدن مباحث رو کلاس کنکور اونقدر نقش پررنگی رو ایفا نمی کنه...
      من الان دانش آموز ناحیه پنجم....همه معلمامون عادین بجز یکی دوتاشون....حتی بعضیاشون انقدر بیخیالن که همگی کاغذ امضا کردیم عوضشون کنن...تو شهرمون(تبریز) کلا دو سه تا معلم زیست و درسای مهم اسم درآوردن و همه زندگیشون تو آموزشگاهای اونا میگذره....قیمتا هم ک از سه تومن پایینتر نیست.....من نمیخوام چشمو هم چشمی کنم فقط نگرانم ک از بقیه عقب بمونم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط molaei.firoozeh نمایش پست ها
      کسی و میشناسم که ،از یه روستای دورافتاده،تو یه خانواده ایه که اصلا هیچکدومشون نمیدونن درس چیه ،دانشگاه چیه،این اقا اومد با بورسیه قلم چی کتابایی که قلم چی داده بود بهش شد رتبه 160کنکور پارسال
      متاسفانه وضعیت دانش اموزای این مملکت خیلی خیلی اسفناکه،من هروقت میرم قلم چی،افسردگی میگیرم!چرا؟هروقت که میرم خیلیارو میبینم میان واسه ثبت نام
      اونروز یه اقایی دخترشو اورده بود،دختره کلاس پنجم ابتدایی بود!!!اورده بودش ازمون ثبت نام کنه،اقاعه میگفتا من کارگر ساختمونم،لطفا برام قسط بندی کنید نمیتونم هزینه رو بدم،حالا اون از خدا بی خبرا ام همش اصرار میکردن بهش که کلاسم ثبت نام کن
      تو فکر کردی اونایی که میرن کلاس پولشو راحت میدن؟نه خیلی از پدرو مادرا فک میکنن اگه واسه بچشون اینکارو کنن موفق میشن!به خاطر همین با هر سختی هست بچه رو میفرستن کلاس
      اخه یه دانش اموز پنج ابتدایی چه نیازی به ازمون داره؟چه نیازی به کلاس داره؟چی باعث شده جامعه اینطوری شه؟
      چرا دست رنج اون پدر و مادر زحمت کشی که با سختی پول درمیارن و الکی و هیچ و پوچ بریزی تو جیب اینا؟؟چرا اخه؟واقعا اون پدری که گارگر ساختمونیه،چقد دراوردن پول واسش سخته،چقد زحمت میکشه که حالا مفت بره تو جیب یه عده سوءاستفاده گر؟�������������� ���متاسفم واسه وضعیت بد جامعه،که این تفکرات باعث شده یه عده میلیونی پول به جیب بزنن و یه عده از شکمشون بگذرون و میلیونی بریزن تو جیب مردم فرصت طلب
      به پدرو مادرت فکر کن،به پولی که با سختی در میارن فکر کن،
      من تنها چیزی ک از بابام خواستم این بود ک بذاره برم کلاسای مدرسمون....همین .....هیچوقت ازش نخواستم ک بیاد منو ببره بذاره کلاس خصوصی فلان استاد.....قضیه اینه ک وقتی اطرافمو میبینم نا امید میشم احساس عقب موندن از بقیه داره میکشتم....نمیدونم ....واقعا قصدم لوس بازی و ادا درآوردن نیست....سوالای کنکورو که نمیشه با راه حلای تشریحی مدرسه حل کرد ....همش دلشوره و تنش افتاده به جونم....

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ye aji naomid نمایش پست ها
      من تنها چیزی ک از بابام خواستم این بود ک بذاره برم کلاسای مدرسمون....همین .....هیچوقت ازش نخواستم ک بیاد منو ببره بذاره کلاس خصوصی فلان استاد.....قضیه اینه ک وقتی اطرافمو میبینم نا امید میشم احساس عقب موندن از بقیه داره میکشتم....نمیدونم ....واقعا قصدم لوس بازی و ادا درآوردن نیست....سوالای کنکورو که نمیشه با راه حلای تشریحی مدرسه حل کرد ....همش دلشوره و تنش افتاده به جونم....
      عزیزم تو هم قرار نیست سوالای کنکور رو با راه حلای تشریحی حل کنی!
      کتابای کمک اموزشی خوب بگیر و با همونا درس بخون
      نکته ای که خودت به دست بیاری ماندگاریش تو ذهنت بیشتر از نکته ایه ک قراره یکی دیگه تو ذهنت کنه
      کلاسای کنکور چیزی فراتر از کتابای کمک اموزشی خوب ندارن و متاسفانه خیلیا بعد از کنکور اینو میفهمن.

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در ضمن یکی از بهترین دبیرای مدرسمون میگفت کلاس کنکور واسه کساییه که خودشون حال و حوصله ی درس خوندن ندارن!
      اگه خودت حوصلش رو‌داری بشین بخون و به موفقیتت ایمان داشته باش.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن