خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پرسشی در رابطه با فیزیک

سلام به همه ی دوستانم..امیدوارم سرشار از انرژی باشید..
      درباره ی تصمیمی که دارم لطفا نظر بدید. من تصمیم دارم بجای خوندن کل مطالب فیزیک پایه سوم دوم و پیش ... فقط مباحث زیر رو بخونم:فصل1و2سوم. فصل3و4سوم. ترم دوم چهارم.
      چون فکر میکنم مباحثی مخصوصا دینامیک و حرکت وقتگیره و سخته و احتمال پاسخ دادن بهش کمه و وقتمو روی مباحث بالا بزارم بهتره.. نظرتون چیه؟؟ درضمن شما هم مثل بنده همچین کاری و میکنید؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیر همچین کاری رو نمیکنیم
      اگه قرار باشه اینجوری حذف کنیم حداقل ما بچه های ریاضی باید نصف دروس اختصاصی مون رو حذف کنیم
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      فیزیک یک و فیزیک دو هم بخون

در ضمن به کتاب های تست و حرف بقیه توجه نکن
      خیلی بزرگش میکنن
      حرکت اونقدر هم سخت و سنگین نیست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به هیچ عنوان همچین کاری نمی کنم...پارسال فصل 1و2فیزیک پیش و فیزیک1رو حذف کردم و به شدت از این کارم پشیمونم چندتا تست فیزیک بیشتر میتونست کاری کنه که الان دانشگاه باشم نه پشت کنکوری...ریسک حذف کردن خیلی بالاس و میتونه نتیجه ی عکس هم بده...هنوز زوده برای حذف کردن...شما تمام مطالب رو درست بخونید و بعد با مشورت حدودای عید اون مباحثی که واقعا توش مشکل دارید و جمع نمیشه رو حذفش کنید...البته بازم این نظر منه و بستگی داره شما چه رشته ای مد نظرتونه...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lyanna نمایش پست ها
      به هیچ عنوان همچین کاری نمی کنم...پارسال فصل 1و2فیزیک پیش و فیزیک1رو حذف کردم و به شدت از این کارم پشیمونم چندتا تست فیزیک بیشتر میتونست کاری کنه که الان دانشگاه باشم نه پشت کنکوری...ریسک حذف کردن خیلی بالاس و میتونه نتیجه ی عکس هم بده...هنوز زوده برای حذف کردن...شما تمام مطالب رو درست بخونید و بعد با مشورت حدودای عید اون مباحثی که واقعا توش مشکل دارید و جمع نمیشه رو حذفش کنید...البته بازم این نظر منه و بستگی داره شما چه رشته ای مد نظرتونه...
      ممنون از نظرتان.....من قصد دارم از فصل اول سوم شروع کنم و همزمان با فصل اول پیش بخونم.. و نیمه دوم سال دوم و پیش رو بخونم..نظرتتون چیه؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemmeh نمایش پست ها
      ممنون از نظرتان.....من قصد دارم از فصل اول سوم شروع کنم و همزمان با فصل اول پیش بخونم.. و نیمه دوم سال دوم و پیش رو بخونم..نظرتتون چیه؟

بستگی داره به خودتون...به نظرم فصلی رو در کنار فصل یک پیش مطالعه کنید که تسلط بیشتری روش داشته باشید...چون فصل ۱ پیش به مراتب تمرکز و کار بیشتری می خواد...و البته فصل ۲ و ۳ پیش رو هم همون ترم اول جمع کنید...پیش۲ خیلی سبک تره نسبت به پیش ۱ و اونقدری وقت ازتون نمی گیره...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lyanna نمایش پست ها
      بستگی داره به خودتون...به نظرم فصلی رو در کنار فصل یک پیش مطالعه کنید که تسلط بیشتری روش داشته باشید...چون فصل ۱ پیش به مراتب تمرکز و کار بیشتری می خواد...و البته فصل ۲ و ۳ پیش رو هم همون ترم اول جمع کنید...پیش۲ خیلی سبک تره نسبت به پیش ۱ و اونقدری وقت ازتون نمی گیره...
      ممنونم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن