خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy برنامه ریزی رو مخمه:(

بچه ها سلام‌ممنون‌میشم اگه کمک‌کنید.من دچار وسواس فکری شدم.ازمون قبلی ک ۲۱مهر بود منتظر بودم ک پنج آبان بشه بترکونم:/الان چون سه شنبه اس حس میکنم ب این ازمونم نمیرسم.برگه باطله هام پر شده از برنامه ریزیبرنامه هایی ک ب هیچ کدوم نتونستم عمل کنم.وسواس دارم.
      حالا بنظرتون دیر نشده برااین ازمون؟چجوری درسارو برسونم😭راستی کسی کانال تلگرامی داره ک برنامه های تیک یاالفامثبتو بزاره

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadisi1996 نمایش پست ها
      بچه ها سلام‌ممنون‌میشم اگه کمک‌کنید.من دچار وسواس فکری شدم.ازمون قبلی ک ۲۱مهر بود منتظر بودم ک پنج آبان بشه بترکونم:/الان چون سه شنبه اس حس میکنم ب این ازمونم نمیرسم.برگه باطله هام پر شده از برنامه ریزیبرنامه هایی ک ب هیچ کدوم نتونستم عمل کنم.وسواس دارم.
      حالا بنظرتون دیر نشده برااین ازمون؟چجوری درسارو برسونمراستی کسی کانال تلگرامی داره ک برنامه های تیک یاالفامثبتو بزاره
      شما مشکلت برنامه نیست .باید دل بدی به کار.خود به خود مخت برنامه ریز میشه دیگه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش دل به کار میدم ولی خیلی اشفته ام

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      شما مشکلت برنامه نیست .باید دل بدی به کار.خود به خود مخت برنامه ریز میشه دیگه
      داداش مشکلم این نیسخدا نصیب گرگ بیابون نکنه وسواس رو

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدترین بیماری کنکور همین وسواس برنامه ریزیه من خودم یکی دو بار دیدم عقب میندازتم برنامه ریزی ول کردم و سعی کردم اونجوری که راحت ترم و بازدهی بیشتر داره درس بخونم دقیقا برعکس گفته های پشتیبان.
      خواهر خودم انقدر سر برگه های برنامه ریزی وسواس داشت شاید 30 درصد وقتش سر برگه ها از دست میداد که خیلی زیاده کلا زیاد خودت اذیت نکن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اقا میتونی شروع کن منم از چهارشنبه هفته اول برا 21 مهر شروع کردم 6125 شدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یه کاغذ بردار بودجه ازمون رو بنویس،شروع کن به برنامه ریزی بعد از همون لحظه بعد برنامه ریزی شروع کن به خوندن،بمونه برا فردا باز همون آش و همون کاسه،مشکلت اینه آینده رو نگا میکنی،به حال،به همین الان توجه کن برو برنامه ریزی کن شروع کن به خوندن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حتی وقتایی ک میبینی نمیخونی هم هی به خودت تلقین نکن نمیتونم برو کتابو بردار بخون، همین خوندنا کلی جلو میندازدت

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alivesali نمایش پست ها
      حتی وقتایی ک میبینی نمیخونی هم هی به خودت تلقین نکن نمیتونم برو کتابو بردار بخون، همین خوندنا کلی جلو میندازدت
      ممنون داداش

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الانم اینجا بمونی دردی دوا نمیشه ازت برو شروع کن به خوندن موفق باشیییی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amircarleto نمایش پست ها
      بدترین بیماری کنکور همین وسواس برنامه ریزیه من خودم یکی دو بار دیدم عقب میندازتم برنامه ریزی ول کردم و سعی کردم اونجوری که راحت ترم و بازدهی بیشتر داره درس بخونم دقیقا برعکس گفته های پشتیبان.
      خواهر خودم انقدر سر برگه های برنامه ریزی وسواس داشت شاید 30 درصد وقتش سر برگه ها از دست میداد که خیلی زیاده کلا زیاد خودت اذیت نکن
      خیلی بده.نود درصد وقتمو با برنامه ریزی میگذرونم اخرشم هیچی به هیچی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alivesali نمایش پست ها
      الانم اینجا بمونی دردی دوا نمیشه ازت برو شروع کن به خوندن موفق باشیییی
      ممنون خودتم‌موفق باشی.با ارزوی تراز بالای ۷۰۰۰

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا مشکل منم همینه دقیقا . اساتید راهنمایی کنید لطفا . استارتر حرف دل زد

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      https://t.me/khademin_kh_A

این کانال مشاوره و برنامه ریزیه رایگانه من خودم خیلی قبولشون دارم و می تونید از برنامه شون استفاده کنید یا الگو بگیرید .

یه سر به سایت علیرضا افشار هم بزنید یه سری مطالب و ویس در مورد چگونگی برنامه ریزی و . . . داره که به دردتون می خوره .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین برنامه کم بریز حتی اگه به آزمون نرسی ولیکوچیک کوچیک بریز
      وقتی یه برنامه سنگین میریزی ذهنت ناخودآگاه فکر میکنه نمیتونی انجامش بدی ... ولی اگه برنامه کوچیک و کم حجم باشه ذهنت اونو میپذیره
      روزی دوتا اختصاصی بخون و یکی دوتا هم عمومی
      به خودت سخت نگیر ... حساس نشو ... پیشرفت یکباره حاصل نمیشه،، یه ببر هم کم کم بزرگ میشه
      دو چیز است که نمی میرد: دوستی، مرگ

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن