خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سیلی ناظم، پرده گوش دانش آموز را پاره کرد (+عکس)

این پسر 12 ساله، 2 روز پیش هنگامیکه در صف صبحگاه مدرسه از همکلاسی خود خواسته بود جایش را با وی عوض کند از سوی ناظم با نواختن سیلی تنبیه شد.

به گزارش ایرنا، پدر این دانش آموز به ایرنا گفت که طبق تائید پزشک متخصص و مدارک پزشکی موجود پرده گوش راست فرزندم پاره شده است و به دلیل آسیب وارده به فرزندم شکایتی برای دادگستری و بازرسی آموزش و پرورش شوش خوزستان تنظیم شده و در حال پیگیری است.
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 751427_637.jpg  

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با امانتی های مردم چه کارایی که نمیکنن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Girl نمایش پست ها
      با امانتی های مردم چه کارایی که نمیکنن
      دقیقا داشتم چند روز پیش به همین فک می کردم
      وقتی بچه بودم یکی از اقوام همسایه هامون که سن و سال کمی هم نداشت هر از گاهی میومد خونه شون، یه بار از مدرسه برمی گشتم که دیدم تنهایی وایساده تو کوچه، کسی هم نبود، یهو اومد به سمت من و خواست اذیت کنه من زود متوجه شدم که می خواد اذیت جنسی کنه و جیغ و داد کردم، شانس آوردم بابام تو حیاط بودو اومد بیرونو فهمید جریان چیه بعدش یه دعوای حسابی راه افتاد، خیلی سال بود دیگه ندیدمش، چن وقت پیش با یکی از دوستام که معلمه پیاده روی می کردیم که اینو دیدیم، دوستم بهش سلام کردو رد شدیم، به دوستم گفتم می شناسیش اینو؟ گفت آره از همکارانمونه، یه لحظه هنگ کردم، فک کنین یه آدم با تمایلات همجنس گرایانه الان معلم این مملکته، خدا آخر و عاقبت دانش آموزاشو بخیر کنه...
      معلمایی با اختلالات روانی مختلف کم نیستن تو سیستم نظام و آموزش و پرورش ایران، باید یه فکر اساسی کرد...

4. Top | #4
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      دقیقا داشتم چند روز پیش به همین فک می کردم
      وقتی بچه بودم یکی از اقوام همسایه هامون که سن و سال کمی هم نداشت هر از گاهی میومد خونه شون، یه بار از مدرسه برمی گشتم که دیدم تنهایی وایساده تو کوچه، کسی هم نبود، یهو اومد به سمت من و خواست اذیت کنه من زود متوجه شدم که می خواد اذیت جنسی کنه و جیغ و داد کردم، شانس آوردم بابام تو حیاط بودو اومد بیرونو فهمید جریان چیه بعدش یه دعوای حسابی راه افتاد، خیلی سال بود دیگه ندیدمش، چن وقت پیش با یکی از دوستام که معلمه پیاده روی می کردیم که اینو دیدیم، دوستم بهش سلام کردو رد شدیم، به دوستم گفتم می شناسیش اینو؟ گفت آره از همکارانمونه، یه لحظه هنگ کردم، فک کنین یه آدم با تمایلات همجنس گرایانه الان معلم این مملکته، خدا آخر و عاقبت دانش آموزاشو بخیر کنه...
      معلمایی با اختلالات روانی مختلف کم نیستن تو سیستم نظام و آموزش و پرورش ایران، باید یه فکر اساسی کرد...
      اینجا هیچ چی سر جاش نیست...
      هیچ چی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن