خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 80
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      اون که در جریانم...ولی خب آدم اول باید بفهمه دیگه...
      خط دادا ... دیگه یه خط کسری باشه نباشه چه فرقی میکنه ... کمی بازی بازی با کسرهاست ... ::: چی بگن 6 تقسیم بر 2 میشه 3 :: چی بگن 6 تقسیم بر 2 برابر است با 21 تقسیم بر 7 :::

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها کسی کتابی جزوه اینترنتی چیزی نمیشناسه کسر های پیش ساخته رو آموزش داده باشه؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بچه ها کسی کتابی جزوه اینترنتی چیزی نمیشناسه کسر های پیش ساخته رو آموزش داده باشه؟
      روش فار و مبتکران همینه :::: خیلی سبز! و گاج همینو تیک و پارش کرده و پخش و پلا گفته ...
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      خط دادا ... دیگه یه خط کسری باشه نباشه چه فرقی میکنه ... کمی بازی بازی با کسرهاست ... ::: چی بگن 6 تقسیم بر 2 میشه 3 :: چی بگن 6 تقسیم بر 2 برابر است با 21 تقسیم بر 7 :::
      ینی میگی کسر های پیش ساخته هم همونه فقط ی خط داره بینش؟ اون دو صفحه ای که گذاشتمو ببین داداش بعضی تیکه هاش فرق داره...شایدم فرق نداره من ناشی ام، چمیدونم

5. Top | #20
      Cat
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جلسه اول استوکیومتری اقاجانی قسمت مسایل کسر پیس ساخته رو آموزش داده
      تناسب و کسر پیش ساخته ک یکیه نیس؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      روش فار و مبتکران همینه :::: خیلی سبز! و گاج همینو تیک و پارش کرده و پخش و پلا گفته ...
      آها ینی منظورت اینه که همون کسرهای پیش ساخته رو مثلا کسر اول و دوم رو خیلی سبز توی فصل اول اورده و کسر آخر رو توی فصل آخر کتابش...ولی مبتکران همه رو یک جا؟ ای لعنت به کاظم گیج شدم کاملا

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب الان من اصلا ازین پاسخنامه مبتکران که با روش کسرهای پیش ساخته رفته هیچی نمیفهمم...چه خاکی به سرم بریزم؟
      این مورد رو دوستان در سالهای قبل هم بحث کردن در اینجا (لینک)
      ببینید، امیدوارم مفید باشه
      گفت: احوالت چطور است؟
      گفتمش: عالی است
      مثل حال گُل!
      ...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmia نمایش پست ها
      جلسه اول استوکیومتری اقاجانی قسمت مسایل کسر پیس ساخته رو آموزش داده
      تناسب و کسر پیش ساخته ک یکیه نیس؟
      جفتشو گذاشتم ظاهرا ی جاهایی فرق دارن...شما که وارد تری ببین شاید فهمیدی مشکل کجاس

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ینی میگی کسر های پیش ساخته هم همونه فقط ی خط داره بینش؟ اون دو صفحه ای که گذاشتمو ببین داداش بعضی تیکه هاش فرق داره...شایدم فرق نداره من ناشی ام، چمیدونم
      ته تهش همونه که به اون کسرهای پیش ساخته برسی ..... که تو فار و مبتکران هم اول کار همینو گفته و بعدش تو تست های مختلف از هر بخش که لازم بوده استفاده کرده ..... ::: ولی خیلی سبز! و گاج .. اومده تیکه تیکه از اول کم کم کسرهارو معرفی میکنه و مساله هارو حل میکنه و پیش میره و دیگه به این جمع بندی کسر های پیش ساخته نمیرسه ...... ! :::: ولی همش یکیه ! :::
      .........................

10. Top | #25
      Cat
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جفتشو گذاشتم ظاهرا ی جاهایی فرق دارن...شما که وارد تری ببین شاید فهمیدی مشکل کجاس
      تناسب خیلی سبز خوب نیس یکم گیج میکنه:/
      همون پیش ساخته رو یاد بگیر
      من خودم بضی وقتا با روش کتاب حل میکنم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شیطونه میگه برم سومو مبتکران بخرم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmia نمایش پست ها
      تناسب خیلی سبز خوب نیس یکم گیج میکنه:/
      همون پیش ساخته رو یاد بگیر
      من خودم بضی وقتا با روش کتاب حل میکنم
      اتفاقن کار خیلی سبز یکی از بهترین هاست ::: یه جورایی این روش کارشو بیشتر خوشم میاد ::: یه هو نیومده لقمه آماده رو بهت بده :: در واقع خاسته بفهمونه که تو هر نوع مساله استو ممکنه با یه شکل خاص تناسب لازمت بشه و بقیش هیچی :::: خب انواع مدلاشو ببینی و حل کرده باشی دیگه خودتم متوجه میشی که همش همین کسرهای پیش ساخته است دیگه :::::

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها کسی درسنامه کسرهای پیش ساخته مبتکران رو داره بذاره؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alire نمایش پست ها
      این مورد رو دوستان در سالهای قبل هم بحث کردن در اینجا (لینک)
      ببینید، امیدوارم مفید باشه
      دیدمش مرسی...ولی کمکی نکرد چیز خاصی نگفته بود کسی

15. Top | #30
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام به همه ...من راستش پارسال مساءل شیمی رو خیلی سطحی فقط در حد امتحان نهایی کار کرده بودم و تازه امسال استارت زدم مساءلو، بخش استوکیومتری رو ماه پیش به خوبی و خوشی خوندم و الان میخواستم مساءل سینتیک رو کار کنم، (شیمی 3 خیلی سبز و شیمی پیش رو مبتکران دارم) ولی الان که میخوام اون سری مساءل که ترکیب سینتیک با استوکیومتری هست رو حل کنم دیدم مبتکران کلا ی جور دیگه حل کرده سوالارو...شیمی 3 خیلی سبز از تناسب میرفت و من تقریبا یاد گرفته بودم ولی الان مبتکران از ی روشی رفته که تازه فهمیدم اسمش کسر های پیش ساخته اس...الان میخواستم ببینم چجوری باید اینارو به هم تعمیم بدم؟ بعضیا که از هردو کتاب میخونن چجوری اینارو با دو روش میفهمن؟ اعصابم دیگه داره بهم میریزه از دست این پاسخنامه های متفاوت این دو تا کتاب مرسی از راهنماییتون
      سلام ، در حل مسائل استوکیو شما باید روی واکنش شیمیایی انجام گرفته در سوال مسلط باشی و این نکته دوماده برای شما در سوال مطرح خواهد شد ، یکی معلوم ودیگری مجهول . اینو بدون که درصورت ماده مول آن ودر مخرج ضریب ماده را در معادله موازنه شده قرار بدی .
      حالا شاید در مسئله مول ماده مطرح نشده ، جرمش ، حجمش ، چگالی با حجمش ، تعداد ماده ، یونگرم ماده ، اتم گرم ماده ، درصد جرمی ماده ، بازده درصدی واکنش و غلظت مولار محلول ماده و حتی ppm محلول و .............
      تو باید توانایی تبدیل این اجزا به مول آن را داشته باشی که بتونی هم ارز آن را روی صورت کسر ماده قرار بدی . پس در نهایت مسائل شما با نسبت مول به ضریب حل خواهد شد
      ( پس باید تو نحوه تبدیلات عوامل داده به مول آن را بلد باشی . این عوامل برخی فرمول های پایه ای تبدیل اجزا اندازه گیری به مول هستند .
      من قسمتی از این تبدیلات را برات قرار میدم و اگر فرصت داشتم در ادامه این بحث نمونه مسئله های حل شده را قرار میدم
      بحث این است که باید تلاش کنی مثل همون گل ظریفی که از آسفالت جاده بیرون میاد .
      7.jpg

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن