خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یک سوال
      -یک دانش اموز کنکوری تجربی که رشته های تاپ مثل دندان پزشکی قبول میشه در طول تابستونش تا نوروز در مجموع بخواییم حساب کنیم چند ساعت چند ساعت درس میخونه
      ممنون

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط young wolf نمایش پست ها
      سلام..
      اول از همه زیستت فک نکنم زیاد جالب باشه این روش خوندن...یا به ترتیب فصل ها برو جلو یا فصل هایی که به مرتبط ان رو با هم بخون
      من زیستم هرروزه روزی 3 ساعت
      شیمی هرروز 2 ساعت
      ریاضی فیزیک 2 ساعت(شایدم 3 ساعت) یه روز درمیون=روز 1:ریاضی +تست فیزیک-روز2:فیزیک +تست ریاضی ...همینجوری یه روز درمیون
      ادبیات تقریبن هرروزه..روز1= قرابت و لغت- روز 2=ارایه و تاریخ
      عربی به همین منوال...ترجمه و لغت یه روز.--.قواید و درک متن یه روز
      دینی یه روز درمیون با زبان فارسی...
      زبان انگلیسی هم به همین ترتیب لغت و ریدینگ یه روز
      گرامر و کلوز هم یه روز...
      به جای اینکه مثلن یه روز درمیون روزی 2 ساعت ادبیات بخونی چارتا مبحثش رو .روزی 1 ساعت بخون روزی 2 مبحث...زبان و عربی هم که مثل ادبیات چند بخش هستن باید همینجوری باشن

این برنامه ریزی من هرروز همه درسا رو داره شاید سنگین به نظر برسه ولی اگه دقیق باشی و درست تنظیم کنی خیلی خوب و راحت تموم میشه و تنوع درسیت هم همه درسا توشه

بهترین مشاور ادمم خودشه...حالا من پشت کنکوریم پارسال کلی تجربه کسب کردم...ولی یکی که تازه کاره یا باید خیلی تند و سریع شیوه کارو یاد بگیره یا باید به مشاور کاربلد تاکید میکنم کاربلد خودش رو بسپره..چون امسال سال ازمون خطا نیست...

امیدوارم مفید بوده باشه

موفق باشیم
      ممنون از کمکتون خیلی خوب بود
      فقط واسه زیست متوجه نشدم میگید شما چطور میخونید زیست رو؟
      مثلا من ک آزمون سنجش میدم واس آزمون اولش فصل 1و2 هر پایه س چیزی ک شما گفتید یعنی فصل 1و2سال دومم ک تموم شد بعد برم سراغ سوم و بعد پیش؟
      یه سوال دیگم اینک 3ساعت زیست رو پیوسته میخونید یا تایمتون رو تقسیم میکنید؟
      و اینک عربی رو هم روزی یک ساعت تو برنامتون دارید؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نسترن. نمایش پست ها
      ممنون از کمکتون خیلی خوب بود
      فقط واسه زیست متوجه نشدم میگید شما چطور میخونید زیست رو؟
      مثلا من ک آزمون سنجش میدم واس آزمون اولش فصل 1و2 هر پایه س چیزی ک شما گفتید یعنی فصل 1و2سال دومم ک تموم شد بعد برم سراغ سوم و بعد پیش؟
      یه سوال دیگم اینک 3ساعت زیست رو پیوسته میخونید یا تایمتون رو تقسیم میکنید؟
      و اینک عربی رو هم روزی یک ساعت تو برنامتون دارید؟
      من واسه زیست چون ازمون نمیرم طبق فصلا پیش میرم حالا شما میتونید طبق همون سرفصل ازمون ها برین جلو فرقی نداره...ولی اینکه تو یه روز هر3 کتاب رو بخونی به نظرم اشتباس.
      در مورد ساعت زیست هم معمولن پیوسته میخونم چون زیست زیاد خستم نمیکنه(ولی ممکنه فیزیک رو دو واحد کنم چون خسته کنندس تقریبن)... واسه زیست که سه ساعته مثلن دوساعتش رو برای مطالعه یا مرور میذارم یه ساعتش رو هم برای تست
      در مورد عربی هم اره تقریبن فک کنم بشه یه ساعت لغت و ترجمه که با هم هستن هرکدوم نیم ساعت
      قواید و درک متن هم که با هم هستن به همین ترتیب ...البته به درک متن کمتر وقت میدم چون راحتره...مثلن میتونی 45 دقیقه قواید بخونی 15 دقیقه درک

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      یک سوال
      -یک دانش اموز کنکوری تجربی که رشته های تاپ مثل دندان پزشکی قبول میشه در طول تابستونش تا نوروز در مجموع بخواییم حساب کنیم چند ساعت چند ساعت درس میخونه
      ممنون
      بستگی به شخص داره. فاکتورای زیادی هم تو ساعت مطالعه دخالت دارن. مثل سطح درسی, کیفیت مطالعه, میزان وقت آزاد, میزان خواب , رشته و دانشگاهی که میخوان, حجم کتاباشون و...
      با وجود اینا اکثرا حداقل 9 تا 10 ساعت در روز رو میخونن. بعضیا به 12 ساعت هم میرسونن. اما مهم تر از کمیت مطالعه, کیفیتشه. اینو مطمئن باش
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadisi1996 نمایش پست ها
      دوستان کسی میاد برنامه دوهفته ای الفا مثبت که برا ازمون پنج ابان میفروشه به قیمت ۱۵تومن باهم بخریم.اگ هست بیاین خصوصی مرسی
      مجانیشو من دارم البته چون هی اون جمله ی حرام است زیرش بم چشمک میزد استفاده نکردم ازش..ولی چیز خاصی نداش برنامش ...خودت بریزی بهترع
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط young wolf نمایش پست ها
      من واسه زیست چون ازمون نمیرم طبق فصلا پیش میرم حالا شما میتونید طبق همون سرفصل ازمون ها برین جلو فرقی نداره...ولی اینکه تو یه روز هر3 کتاب رو بخونی به نظرم اشتباس.
      در مورد ساعت زیست هم معمولن پیوسته میخونم چون زیست زیاد خستم نمیکنه(ولی ممکنه فیزیک رو دو واحد کنم چون خسته کنندس تقریبن)... واسه زیست که سه ساعته مثلن دوساعتش رو برای مطالعه یا مرور میذارم یه ساعتش رو هم برای تست
      در مورد عربی هم اره تقریبن فک کنم بشه یه ساعت لغت و ترجمه که با هم هستن هرکدوم نیم ساعت
      قواید و درک متن هم که با هم هستن به همین ترتیب ...البته به درک متن کمتر وقت میدم چون راحتره...مثلن میتونی 45 دقیقه قواید بخونی 15 دقیقه درک
      ممنون بابت راهنمایی خوبتونموفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن