خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چه مباحثی از فیزیک رو حذف کنم؟! (برای درصد 45 تا 55)

سلام

وقت همه دوستان عزیز به خیر، پرسشی که از شما داشتم اینه که چه مباحثی از فیزیک رو بخونم که خیلی ربط به مباحث دیگه نداشته باشن و در عین حال درصد معقولی بین 45 تا 55 توی کنکور داشته باشم. من قصد دارم حرکت شناسی، اندازه گیری و دینامیک رو حذف کنم (آیا لازمه کار و انرژی هم به واسطه پیوستگیش با دینامیک حذف بشه؟!).

به نظر شما چه مباحثی رو همین اول سال بزارم کنار که تمرکز کافی روی مباحث دیگه داشته باشم؟! و چه مباحثی رو بخونم حتمی که آسان تره؟!

* دوستان درصد مد نظرم همینه و واقفم که ممکنه از مباحثی که گفتم سوال آسان بیاد! پس نگید نه بخون شاید سوال آسان بیاد! ترجیح میدم مثلا همین الان (توی آزمون ها هم) وقت حرکت شناسی بدم به آیینه ها و مسلط بشم روش و....

پیشاپیش ممنون از راهنمایی ها و وقتی که میزارید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فعلا زوده هیچی حذف نکن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از نظر من هیچی
      فیزیک درس خوبیه حیف حذف کنی
      نهایتا هم2 فصل اول چهارم چون یخورده مشکله
      وگرنه هم خیلی زوده هنوز هم حیف

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما اگه ۱۰۰ بخونی شاید بتونی اینو بزنی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در پاسخ به 2 دوست بالایی عرض کنم نه می دونم هنوز اول ساله و زوده و سوال آسان ممکنه بیاد، اما در واقع نمی خوام سرمایه گذاری روی اون فصل ها (به طور کلی 3-2 فصل) داشته باشم و وقت مطالعه اونا به سایر فصل های فیزیک بدم که هم به تسلط بیشتری روی اونا برسم و هم کارم آسان تر باشه.

در پاسخ به lightning عزیز هم باید بگم دقیقا! سوالا بالا و پایین و سختی دارن و به قول شما کسی که برای 100 می خونه همچین درصدهایی کمی بیشتر و کمتر میزنه مثلا، به هم همین خاطر می خوام یکم تکلیفم روشن تر بشه و بیشتر روی مباحثی که انتخاب می کنم وقت بزارم که مثلا برای 65-70 بخونم (درصد مباحثی که می خونم اینقدر باشه) که مثلا 50 بزنم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام هنوز زوده برای حذف
      240 روز مونده تقریبا
      تو چهل روز تو میتونی زیست و فیزیک و دینی و عربی ( مثلا ) مال سه پایه رو بخونی و تست بزنی اونم در حد بالای هشتاد درصد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز طبق تجربه ای که دارم می گم حذف کردن اونم از ابتدا خیلی اشتباهه...شما رو درصد اون فصل هایی که حذف نکردی حساب ویژه ای باز می کنی یعنی باید همه ی تستاشو درست بزنی...اگه یه درصد طراح کنکور هوس کنه اون مباحث رو سوالاش رو خلاقانه و جدید بده و البته دشوار تر شمابه درصد مد نظرت نمی رسی...من خودم حرکت شناسی رو پارسال حذف کردم و امسال که خوندمش به این نتیجه رسیدم که واقعا چیزی نداشت که حذف بشه...شما باید برای درصد70برنامه ریزی کنید و یه حاشیه ی امن برای خودتون باقی بزارید تا به درصد55برسید... جوری نشه که به خاطر چند درصد فیزیک بیشتر به اون رشته ای که میخواین نرسین...
      درثانی معلوم نیست سطح دشواری سوالا امسال چه جوری باشه...اگه آسون باشه ممکنه شما با درصد55 هم چیزی رو که دوست دارید نیارید...اگه حذفیات شما آسون بیاد و رقباتون درصد اون سوالارو هم بگیرن و میانگین درصد فیزیک بالا بیاد کسی که ضرر میکنه شمایی...

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هیچ مبحثی رو حذف نکن
      وقت کافی واسه خوندن همش هست

9. Top | #9
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هیچکدوم
      باید همشو بخونی تا بخونی 45 یا 55 بزنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن