خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ازمونهای گاج رو چجوری میشه دانلود کرد؟

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lime نمایش پست ها
      درود بر بکس گاج اره زبانش سخت بود هر چی لغت خارج کتاب چپونده بود توی متن..من 60 زدم پایین ترین درس توی کل...همه چیش نرمال و خوب بود فقط زیست و شیمی به نظرم میشد سخت تر داد توی هر ازمون سوال از کتاب iq میده مثل قلم چی که پارسال بودم که اصلا کار جالبی نیست..سکوت و نظم و غیره عالی.همین که چشت نمیوفته به خیلی چیزا.
      علیک سلام......تراز لطفا
      زیستش خوب بود.....شیمیش یکم دقت میخواست وگرنه سخت نبود.

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lyanna نمایش پست ها
      چه عجب !!! احساس می کردم غریب افتادم...کلا خبری از بچه هایی که گاج آزمون میدن نبود!!! زبانش سخت بود و البته وقت کم اوردم تو۸ دقیقه جواب دادم... ریدینگ هارو معجزه ی الهی بود رسیدم!!
      ریاضیش چی بود اون وسط!!! من آخرش ریاضی زدم...دیگه به مغزم خون نمی رسید...البته پارسال تعداد سوالا و زمانش استاندارد بود...امسال نمی دونم این ابداعات از کجا سرچشمه گرفته...
      قبل و بعد هرآزمون همه بچه های گاج بیان تو این تاپیک....دوستان هرکی زودتر اومد بعد ازمون بروز کنه این صفحه رو
      ریدینگش عالی بود ولی کلوز خیلی سنگین بود من به شدت داغون دادم زبانشو.البته 5 دقیقه اخر رسیدم به زبان و کلوزش خیلی وقتمو گرفت.
      تراز لطفا

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      قبل و بعد هرآزمون همه بچه های گاج بیان تو این تاپیک....دوستان هرکی زودتر اومد بعد ازمون بروز کنه این صفحه رو
      ریدینگش عالی بود ولی کلوز خیلی سنگین بود من به شدت داغون دادم زبانشو.البته 5 دقیقه اخر رسیدم به زبان و کلوزش خیلی وقتمو گرفت.
      تراز لطفا

واژگانش سخت بود! کلوزش یکم سخت بود ولی ریدینگ سخت بود...
      ترازم 7031 شد.

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lyanna نمایش پست ها
      واژگانش سخت بود! کلوزش یکم سخت بود ولی ریدینگ سخت بود...
      ترازم 7031 شد.
      افرین

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من آمدم فکر کنم اختصاصی ها رو تو مایه های 40 زدم تقریبا عمومی ها 60 . بچه هایی که شیمی بالای 60 میزنید یه مقدار منو راهنمایی میکنید ؟ سر آزمون اصلا نمیتونم مسائل رو خوب حل کنم با این که تو خونه تمام سوالای کنکور رو حل میکنم و مشکل خاصی هم برنمیخورم.آزمون سخته یا مشکل از منه؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      من آمدم فکر کنم اختصاصی ها رو تو مایه های 40 زدم تقریبا عمومی ها 60 . بچه هایی که شیمی بالای 60 میزنید یه مقدار منو راهنمایی میکنید ؟ سر آزمون اصلا نمیتونم مسائل رو خوب حل کنم با این که تو خونه تمام سوالای کنکور رو حل میکنم و مشکل خاصی هم برنمیخورم.آزمون سخته یا مشکل از منه؟
      سلام خسته نباشین.....نه کلا مسائل شیمی پیش سخته تو ازمونای گاج منم خیلی سبزو صد میزنم مسائلشو ولی مسائل ازمونو به سختی حل میکنم یا اصلا حل نمیکنم.

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

شیمی آزمون گاج کمی وقتگیر و سخته

تست زماندارشیمی توخونه میزنین؟

Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Aylar نمایش پست ها

شیمی آزمون گاج کمی وقتگیر و سخته

تست زماندارشیمی توخونه میزنین؟

نه راستش موج آزمون دارم و خیلی هم کتاب خوبیه منتها چون تا الان نه استوکیومتری تموم شده بود نه سینتیک ازش استفاده نکرده بودم.

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راه حلای شیمیش یکم پیچیده است گاهی هم سوالو پیچیده طرح میکنه.البته من شیمی پیش رو میگم شیمی پایه رو چون دوم انتخاب کردم چیزی نمیتونم دررابطه با سوم بگم.

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کارنامه اومد.....چه کردین؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه راستش موج آزمون دارم و خیلی هم کتاب خوبیه منتها چون تا الان نه استوکیومتری تموم شده بود نه سینتیک ازش استفاده نکرده بودم.
      حتما تست شیمی زماندار بزنین توخونه.

واسه سوالات شیمی گاج نگران نباشین.

فقط توخونه تست زیادبزنین تا سرعتتون بهتربشه.و تو کنکور هم ان شالله عالی بزنین.
      Başka bir dünyayam

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از عمومی ها بگین

وزیست

لطفا آزمونتون رو حتما تحلیل کنین اگه دوس دارین درباره ی زیست نظرتون رو بگین.^_^

Başka bir dünyayam

ویرایش توسط _LuNa_ : 05 آبان 1396 در ساعت 17:30

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Aylar نمایش پست ها
      از عمومی ها بگین

وزیست

لطفا آزمونتون رو حتما تحلیل کنین اگه دوس دارین درباره ی زیست نظرتون رو بگین.^_^

نظر شخصی من
      عمومی ها خیلی خوب بود.زیست خوب بود یکم دقت لازم داشت.شیمی فقط مسائل پیشش اذیت کرد.شیمی دوم خوب بود بعضی جاها دقت میخواست یعنی طراح میدونست که احتمالا داوطلب به اشتباه میفته.
      ریاضی خوب بود.فیزیک خیلی خوب بود سوالای روان و خوبی داشت.

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

عالیه

سال گذشته هم عمومی های گاج عالی بود.

ریاضی و فیزیک هم خوب بودن.

دقیقا باشماموافقم شیمی گاج دقت خاصی میخواد .

Catman@

Başka bir dünyayam

ویرایش توسط _LuNa_ : 05 آبان 1396 در ساعت 17:51

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن