خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معرفی بهترین منابع کمک درسی برای کنکور تجربی 97

دوستای کنکوری سلامامروز میخوام بهترین کتابای کمک درسی هر درس رو بهتون معرفی کنمحتما این روزا دنبال منابع کنکوری میگردین. توصیه میکنم به جای گذروندن وقت تو سایتای مختلف و از دست دادن زمان سریعتر کتاباتون رو انتخاب کنیدو شروع کنین به مطالعه! چون تفاوت کتابا و تاثیرشون کمتر از 10 درصده و نقش اصلی به عهده ی خودتونه! حالا من این کتابا رو بهاونایی که هنوز نگرفتن معرفی میکنم تا سریعتر تهیه کنین و شروع کنین. کسایی هم که کتاباشونو تهیه کردن با کتابا خودشون ادامه بدن چون دیگه الان وقت تغییر مسیر نیست. خیلی هم به این سایتای تبلیغاتی توجه نکنین. طبیعتا اونا بیشتر بهفکر جیب خودشونن تا رتبه ی کنکور شما!...

1. ادبیاتواسه ادبیات باید موضوعی کار کنین.اگه تو قرابت ضعیفین کتاب قرابت هامون سبطی از نشر دریافت رو بهتون پیشنهاد میکنم.اگه فکر میکنین وقتتون کمه به جاش از کتاب همایش نشر دریافت استفاده کنین.واسه تستم کتاب قرابت از کتابای موضوعی نشر الگو مفیده.واسه آرایه کتاب همایش نشر دریافت و کتاب تست آرایه نشر الگو رو پیشنهاد میکنم.واسه زبان فارسی کتاب زبان فارسی نشر دریافت عالیه ولی یکم زیاده، اگه میرسین بخونین، اگه نه از کتاب موج آزمون ادبیات الگو و کتاب تست زبان فارسی الگو استفاده کنین.واسه تاریخ ادبیات و لغت کتابای موضوعی الگو کافین!حتما از فیلمای استاد داریوش راوش و جزوه ی خوبشون که رایگان در سایت آلاء وجود داره هم استفاده کنین. آدرس سایتش:

www.sanatisharif.ir
      2. عربیواسه عربی کتاب عربی جامع خیلی سبز کامل و مفیده! اگه خواستین فیلم ببینین فیلمای استاد جلادتی و استاد ناصح زاده رو در سایت آلاء به صورت رایگان میتونین ببینین!

3. دین و زندگی
      برای دین و زندگی کتاب نقره ای گاج جامع و کافیه!

4. زبان انگلیسی
      برای زبان کتاب زبان جامع شهاب اناری نشر مبتکران و یه کتاب متن و ریدینگ کافیه که هم مبتکران داره هم کتاب و نترسیم از متن واسه نشر شبقره هستش.

5. ریاضی
      برای ریاضی کتاب ریاضی تجربی جامع خیلی سبز رو پیشنهاد میکنم. اگه خواستین فیلم ببینین هم فیلم استاد شامیزاده یا امینی راد خوبن کهتوی سایت آلاء هست.

6. زیست
      برای زیست کتابای 3بعدی نشر الگو عالین! کتاب موج آزمون نشر الگو رو هم بگیرین! سی دی های خوبی داره! توی کانال تلگرامی زیست نشر الگو هم عضو شین، عالیه!

7. فیزیک
      واسه فیزیک اکثر تجربیا به فیلم نیاز دارن. حتما از فیلمای رایگان دکتر طلوعی توی سایت آلاء استفاده کنین! واسه کتابم از کتاب معجزه ی فیزیک کنکور مهر و ماه همراه با کتاب نقره ای گاج استفاده کنین.

8. شیمی
      حتما از فیلمای استاد آقاجانی استفاده کنین که در سایت آلاء رایگانه! کتابای مبتکرانم کنارش کار کنین. واسه محکم کاری از کتاب عبارت نامه ی مهر و ماهم استفاده کنین!توجه: سایت آلاء فیلم های رایگان اساتید رو در اختیار شما میذاره.پست های بعدی رو دنبال کنین یه سری کتاب دیگه هم هست که بهتره تهیه کنینروش مطالعه هر درس رو هم به زودی میگماز پرسه زدن در سایت های مختلف جدا خودداری کنینبه نظرات پاسخ داده میشودموفق باشین...
      ویرایش توسط Tia : 21 مهر 1396 در ساعت 19:01 دلیل: حذف لینک و ویرایش ظاهر متن تاپیک!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اکثر منابعی که گفتی به درد بخور نیستن

واسه ادبیات موضوعی گاج کفایت میکنه
      واسه عربی به نظرم عربی کامل گاج بهتره
      واسه زیست نشر الگو اصلا بدرد نمیخوره ( پر از اشتباه و تست های چرت و پرت ) به جاش بهتره از آبی قلم چی و آی کیو استفاده بشه
      واسه شیمی هم دیگه مبتکران جوابگوی کنکورهای فعلی نیست و خیلی سبز بهتره
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
      دوستای کنکوری سلامامروز میخوام بهترین کتابای کمک درسی هر درس رو بهتون معرفی کنمحتما این روزا دنبال منابع کنکوری میگردین. توصیه میکنم به جای گذروندن وقت تو سایتای مختلف و از دست دادن زمان سریعتر کتاباتون رو انتخاب کنیدو شروع کنین به مطالعه! چون تفاوت کتابا و تاثیرشون کمتر از 10 درصده و نقش اصلی به عهده ی خودتونه! حالا من این کتابا رو بهاونایی که هنوز نگرفتن معرفی میکنم تا سریعتر تهیه کنین و شروع کنین. کسایی هم که کتاباشونو تهیه کردن با کتابا خودشون ادامه بدن چون دیگه الان وقت تغییر مسیر نیست. خیلی هم به این سایتای تبلیغاتی توجه نکنین. طبیعتا اونا بیشتر بهفکر جیب خودشونن تا رتبه ی کنکور شما!...
      1. ادبیاتواسه ادبیات باید موضوعی کار کنین.اگه تو قرابت ضعیفین کتاب قرابت هامون سبطی از نشر دریافت رو بهتون پیشنهاد میکنم.اگه فکر میکنین وقتتون کمه به جاش از کتاب همایش نشر دریافت استفاده کنین.واسه تستم کتاب قرابت از کتابای موضوعی نشر الگو مفیده.واسه آرایه کتاب همایش نشر دریافت و کتاب تست آرایه نشر الگو رو پیشنهاد میکنم.واسه زبان فارسی کتاب زبان فارسی نشر دریافت عالیه ولی یکم زیاده، اگه میرسین بخونین، اگه نه از کتاب موج آزمون ادبیات الگو و کتاب تست زبان فارسی الگو استفاده کنین.واسه تاریخ ادبیات و لغت کتابای موضوعی الگو کافین!حتما از فیلمای استاد داریوش راوش و جزوه ی خوبشون که رایگان در سایت آلاء وجود داره هم استفاده کنین. آدرس سایتش: www.sanatisharif.ir 2. عربیواسه عربی کتاب عربی جامع خیلی سبز کامل و مفیده! اگه خواستین فیلم ببینین فیلمای استاد جلادتی و استاد ناصح زاده رو در سایت آلاء به صورت رایگان میتونین ببینین!3. دین و زندگیبرای دین و زندگی کتاب نقره ای گاج جامع و کافیه!4. زبان انگلیسیبرای زبان کتاب زبان جامع شهاب اناری نشر مبتکران و یه کتاب متن و ریدینگ کافیه که هم مبتکران داره هم کتاب و نترسیم از متن واسه نشر شبقره هستش.5. ریاضیبرای ریاضی کتاب ریاضی تجربی جامع خیلی سبز رو پیشنهاد میکنم. اگه خواستین فیلم ببینین هم فیلم استاد شامیزاده یا امینی راد خوبن کهتوی سایت آلاء هست.6. زیستبرای زیست کتابای 3بعدی نشر الگو عالین! کتاب موج آزمون نشر الگو رو هم بگیرین! سی دی های خوبی داره! توی کانال تلگرامی زیست نشر الگو هم عضو شین، عالیه!7. فیزیکواسه فیزیک اکثر تجربیا به فیلم نیاز دارن. حتما از فیلمای رایگان دکتر طلوعی توی سایت آلاء استفاده کنین! واسه کتابم از کتاب معجزه ی فیزیک کنکور مهر و ماه همراه با کتاب نقره ای گاج استفاده کنین.8. شیمیحتما از فیلمای استاد آقاجانی استفاده کنین که در سایت آلاء رایگانه! کتابای مبتکرانم کنارش کار کنین. واسه محکم کاری از کتاب عبارت نامه ی مهر و ماهم استفاده کنین!توجه: سایت آلاء فیلم های رایگان اساتید رو در اختیار شما میذاره.پست های بعدی رو دنبال کنین یه سری کتاب دیگه هم هست که بهتره تهیه کنینروش مطالعه هر درس رو هم به زودی میگماز پرسه زدن در سایت های مختلف جدا خودداری کنینبه نظرات پاسخ داده میشودموفق باشین...
      واسه زیست صد در صد Iq خیلی منبع بهتری هست هم تستاش به سطح کنکور نزدیک ترن و هم سوالای چرت و پرت و الکی سخت توشون خیلی کمتر از الگو پیدا میشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن