خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط imaginedragon نمایش پست ها
      up
      سلام میشه لطفا خصوصی با من تماس بگیری ؟ تو همین فروم پیام خصوصی بدی

"When the going gets tough, the tough get going."

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      imaginedragon@ سلام خواستم بگم بهت که اصلا به نظر من ول نکن! مخصوصا که دانشگاه تهران هستی! جدی میگم! سعی کن در کنارش مثلا زبانت رو خوب کنی یا یک چنین چیزایی همچنین مهارت کسب کنی و اطلاعات در مورد خارج رفتن

"When the going gets tough, the tough get going."

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره باید جالب باشه
      سلام دوست عزیز

اونکه گفتی چرا تو اروپا مثلا فرق داره و اینجا مدرک مهمه....بخاطر جو حاکم برتری و نژاد خوب...حاکمه....پزشک شدی تموم شریف بری حتما موفقی انسانی بری بدبختی..اینطور باعث شد طرف خودشم قبول کنه..و جو حاکم باشه..حتی متوجه بشی تو نظراتم دیده میشه...دانشجو یعنی مهارت داشتن...تو اروپا از بچه هایی که اونجا بود میگفت60درصد اصلا دانشگاه هم نمیرن با دیپلم مهارت یاد میگیرن میرن بازار کار...چون اولویت توانایی استعداد و کسب مهارته....هرکسی نمیره ارشد و دکتری بخونه مخصوصا تو مهندسی ها بارز تره....

اگه میخوای بچلر مجدد بری اروپا یا کشور دیگه...بعد تحقیق درست حسابی و بر تکیه تصمیم شخص خودت برو....تصمیم خودت بهترین تصمیمه

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

سلام دوست عزیز

اونکه گفتی چرا تو اروپا مثلا فرق داره و اینجا مدرک مهمه....بخاطر جو حاکم برتری و نژاد خوب...حاکمه....پزشک شدی تموم شریف بری حتما موفقی انسانی بری بدبختی..اینطور باعث شد طرف خودشم قبول کنه..و جو حاکم باشه..حتی متوجه بشی تو نظراتم دیده میشه...دانشجو یعنی مهارت داشتن...تو اروپا از بچه هایی که اونجا بود میگفت60درصد اصلا دانشگاه هم نمیرن با دیپلم مهارت یاد میگیرن میرن بازار کار...چون اولویت توانایی استعداد و کسب مهارته....هرکسی نمیره ارشد و دکتری بخونه مخصوصا تو مهندسی ها بارز تره....

اگه میخوای بچلر مجدد بری اروپا یا کشور دیگه...بعد تحقیق درست حسابی و بر تکیه تصمیم شخص خودت برو....تصمیم خودت بهترین تصمیمه

عاقو سلام ببخشید سوالم بی مربوطه ولی اینجا پیداتون کردم
      خبری از تکمیل ظرفیت سراسری نشده هنوز ؟؟ دقیقا این سازمان رنجش داره چه .... می کنه ؟ فک می کنین تا 10 آبان بیاد ؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سلام دوست عزیز

ممنون

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      عاقو سلام ببخشید سوالم بی مربوطه ولی اینجا پیداتون کردم
      خبری از تکمیل ظرفیت سراسری نشده هنوز ؟؟ دقیقا این سازمان رنجش داره چه .... می کنه ؟ فک می کنین تا 10 آبان بیاد ؟
      سلام....اره تا دهه دوم ابان میاد

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

سلام....اره تا دهه دوم ابان میاد

امیدوارم ....
      از سیسم ارسال در خواس پرسیدم گفت معلوم نیست هنوز
      یعنی ... تو این سازمان محبوب

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      امیدوارم ....
      چرا منتظر ت ظ سراسریی?

Sent from my MediaPad 10 Link+ using Tapatalk

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا76 نمایش پست ها
      چرا منتظر ت ظ سراسریی?

واسه رفیقم پیگیرم

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من پارسال رشته کامپیوتر دانشگاه سراسری در تهران قبول شدم. حقیقتش الان که به اینجا رسیدم واقعا خستم کرده . هم درسا بسیار سخت و بدون فایده و کاربرد در کار و زندگی ( اساتید هم جالبه تائید میکنن ) هستند. دانشجوها هم که اکثرا برای پاس کردن درس میخونند . شاید باورتون نشه که چقدر از دانشجوهای همچین دانشجوهایی دنیال خرید مقاله های isi هستند .که بعدا بتونن باهاش راحت تر اپلای کنن. همه دنبال اینن که مدرک رو بگیرن اگر ازشون بپرسی در اینده چکار میخوای بکنی هیچ چشم اندازی ندارن جز اینکه میخوایم بریم خارج خودم تصمیم دارم 70 واحد که شد فوق دیپلم بگیرم بیام بیرون اصلا نمیتونم این جو رو تحمل کنم .... این دو سال واقعا وقتمو تلف کردم اگه دنبال یه مهارت رفته بودم حداقل یه سابقه کاری داشتم !
      نظر شما چیه ؟ مهارت یا دانشگاه ؟ چرا ایرانیا انقد به مدرک تحصیلی علاقه مندن ؟ همونطور که میدونید ایران به اندازه آمریکا مهندس درست میکنه و به اندازه چین ( یکم بیشتر ) دانشگاه داره ... چرا این همه افراد با مدارک عالی بیکار هستند ؟ چرا چارت دروس فنی نمیخواد کمی به کشورهای صنعتی شباهت پیدا کنه ؟ ( چارت با 20 سال پیش یکیه)
      پ.ن. : تنها فایده دانشگاه به نظرم آشنا شدن با دوستای خوبن که جو رو قابل تحمل میکنن
      سلام دوستِ من
      دانشگاها چهار نسل دارن و خب طبیعتا الان در نسل چهارم دانشگاها هستیم . نسل اول دانشگاها، دانشگاهای مدرک گرا بودن و نسل سوم دانشگاهای ثروت آفرین و نسل چهارم دانشگاهای رفاه آفرین!
      ما در نسل اول موندیم! نسل این دانشگاها آخر جنگ جهانی دوم منقرض شد حقیقتا.
      خیلی چیز ها بستگی به جو داره. دانشکده فنی که ماشالا همه دنبال رفتنن بدون اینکه بدونن رفتن مشکل رو حل نمیکنه؛ مشکل خود بچه هان! قبول دارم که کلاسها بهینه نیستن، تقدم تاخرشون خوب نیست، برای بازار کار آماده نمیکنن و ... اما من قسمتای مختلف دانشگاه رو زیاد گشتم، دانشگاه هر مهارتی رو که تقریبا دوس داشته باشی، داره
      دعوتت میکنم به جای اینکه این حالت مایوسانه رو داشته باشی، بیشتر با اساتید دغدغه مند همراه بشی و متوجه بشی که واقعا برای آینده خوب‌ترت کجاها باید بری و چیکارا باید بکنی.
      اینکه چرا افراد با مدارک عالی بیکار هستن، قسمت زیادیش بخاطر بی سوادیه.
      خیلیا وقتی وارد دانشگاهای خوب(مثلِ تهران یا علوم پزشکی تهران) میشن فکر میکنن که دیگه خفن ترینای ایرانن و خلاص.
      قطعا مدرک دانشگاهی(از دانشگاهای خوب) ارزش مندتر از مهارت نیست(باید به مهارت برسونه آدمو اما نمیرسونه) اما بی تاثیر هم نیست.
      یه چیز دیگه که من خیلی تجربش کردم اینه که هر چی بیشتر سرک بکشی قسمتای مختلف بیشتر یادمیگری همون طور که گفتی از کلاس درس چیزی در نمیاد

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      سلام دوستِ من
      دانشگاها چهار نسل دارن و خب طبیعتا الان در نسل چهارم دانشگاها هستیم . نسل اول دانشگاها، دانشگاهای مدرک گرا بودن و نسل سوم دانشگاهای ثروت آفرین و نسل چهارم دانشگاهای رفاه آفرین!
      خیلی چیز ها بستگی به جو داره. دانشکده فنی که ماشالا همه دنبال رفتنن بدون اینکه بدونن رفتن مشکل رو حل نمیکنه؛ مشکل خود بچه هان! قبول دارم که کلاسها بهینه نیستن، تقدم تاخرشون خوب نیست، برای بازار کار آماده نمیکنن و ... اما من قسمتای مختلف دانشگاه رو زیاد گشتم، دانشگاه هر مهارتی رو که تقریبا دوس داشته باشی، داره
      دعوتت میکنم به جای اینکه این حالت مایوسانه رو داشته باشی، بیشتر با اساتید دغدغه مند همراه بشی و متوجه بشی که واقعا برای آینده خوب‌ترت کجاها باید بری و چیکارا باید بکنی.
      خیلیا وقتی وارد دانشگاهای خوب(مثلِ تهران یا علوم پزشکی تهران) میشن فکر میکنن که دیگه خفن ترینای ایرانن و خلاص.
      قطعا مدرک دانشگاهی(از دانشگاهای خوب) ارزش مندتر از مهارت نیست(باید به مهارت برسونه آدمو اما نمیرسونه) اما بی تاثیر هم نیست.
      یه چیز دیگه که من خیلی تجربش کردم اینه که هر چی بیشتر سرک بکشی قسمتای مختلف بیشتر یادمیگری همون طور که گفتی از کلاس درس چیزی در نمیاد

سلام دکتر ببخشید دکتر میشه یکم در مورد پزشکی نوین توضیح بدی ؟ هر کی یه چیز میگه
      و اینکه وضع علوم پزشکی تبریز چجوریاست ؟ کلا از هر نظر میگم

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      سلام دوستِ من
      میدونم . من بخش زیادی از موفقیتم رو اول مدیون اینترنت و دوم مدیون مجتمع فنی هستم وگرنه تو دبیرستان یا حتی دانشگاه واقعا احساس نمیکنم چیزی بهم اضافه شده باشه هر چیم بوده کوتاه مدت بوده

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امیدوارم ....
      خب قطعی نمیتونه بگه

هرسال ابان اومده منتظر باش

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      واسه رفیقم پیگیرم
      رشته های علوم پزشکی نداره ها
      پارسال فقط پرستاری و پزشکی پردیس کیش بود اونم محدود

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا76 نمایش پست ها
      رشته های علوم پزشکی نداره ها
      پارسال فقط پرستاری و پزشکی پردیس کیش بود اونم محدود

نه این دامپزشکی میخواد که سال پیش فراوون بود

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن