خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

همه چی راجع به دانشگاه پردیس و مازاد

سلام. من امسال پزشکی مازاد اراک آوردم. با اینکه ورودی بهمن بودم کل شهریه رو (17،600،000 تومان) همون مهر زمان ثبت نام گرفتن! واسه همین دیگه ارزش نداره برم واسه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد. راستش من ریسک نکردم ولی به احتمال زیاد آزاد هم میاوردم. آزاد هزینش کمتره(البته پردیش همین قیمته). نه فقط ما بلکه دولتی ها رو هم فرستادن خوابگاه خودگردان. تازه هرسال ممکنه تا 10% شهریه افزایش قیمت داشته باشه! به منم گفتن این شهریه علی الحسابه یعنی ممکنه دوباره بگن پول بدید. فرق مازاد و پردیس اینه که بچه های مازاد کنار دولتی ها میشینن ولی پردیسیا جدان! برای انتقالی هم نمیشه از مازاد رفت پردیس و بالعکس. از نظر شهریه هم فرقی ندارن.
      سوالی بود درخدمتم
      ویرایش توسط koorosh : 20 مهر 1396 در ساعت 22:32

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
      سلام. من امسال پزشکی مازاد اراک آوردم. با اینکه ورودی بهمن بودم کل شهریه رو (18،600،000 تومان) همون مهر زمان ثبت نام گرفتن! واسه همین دیگه ارزش نداره برم واسه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد. راستش من ریسک نکردم ولی به احتمال زیاد آزاد هم میاوردم. آزاد هزینش کمتره(البته پردیش همین قیمته). نه فقط ما بلکه دولتی ها رو هم فرستادن خوابگاه خودگردان. تازه هرسال ممکنه تا 10% شهریه افزایش قیمت داشته باشه! به منم گفتن این شهریه علی الحسابه یعنی ممکنه دوباره بگن پول بدید. فرق مازاد و پردیس اینه که بچه های مازاد کنار دولتی ها میشینن ولی پردیسیا جدان! برای انتقالی هم نمیشه از مازاد رفت پردیس و بالعکس. از نظر شهریه هم فرقی ندارن.
      سوالی بود درخدمتم

خب این که میگی پردیس از روزانه جداست فقط در چند دانشگاه معدود باقی مونده
      در دانشگاه های تیپ یک بهشتی شیراز تبریز پردیس از روزانه اصلا معلوم نیست
      این که میگین 18600 گرفتن برای دو ترم هستش ؟؟ خب اگه اینطور باشه که خوبه یعنی هر ترم 9300

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام. من امسال پزشکی مازاد اراک آوردم. با اینکه ورودی بهمن بودم کل شهریه رو (18،600،000 تومان) همون مهر زمان ثبت نام گرفتن! واسه همین دیگه ارزش نداره برم واسه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد. راستش من ریسک نکردم ولی به احتمال زیاد آزاد هم میاوردم. آزاد هزینش کمتره(البته پردیش همین قیمته). نه فقط ما بلکه دولتی ها رو هم فرستادن خوابگاه خودگردان. تازه هرسال ممکنه تا 10% شهریه افزایش قیمت داشته باشه! به منم گفتن این شهریه علی الحسابه یعنی ممکنه دوباره بگن پول بدید. فرق مازاد و پردیس اینه که بچه های مازاد کنار دولتی ها میشینن ولی پردیسیا جدان! برای انتقالی هم نمیشه از مازاد رفت پردیس و بالعکس. از نظر شهریه هم فرقی ندارن.
      سوالی بود درخدمتم
      ازاد ترمی هزینش چند درمیاد ??

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اشتاه شده بود، شرمنده! سالی 17،600،000!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تقریبا 7 تومن! ولی وام خوبی میده تقریبا ترمی نصف شهریه رو میده! ولی مازاد کلا 4 بار 5 میلیون میده!

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تقریبا 7 تومن! ولی وام خوبی میده تقریبا ترمی نصف شهریه رو میده! ولی مازاد کلا 4 بار 5 میلیون میده!
      برای پردیس وام میدن؟!
      چه دانشگاهی؟!

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      برای پردیس وام میدن؟!
      چه دانشگاهی؟!
      فکر میکنم همه دانشگاه ها میدن وام ولی خب مقدارش و تعداد دفعات بستگی به بودجه داره.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      فکر میکنم همه دانشگاه ها میدن وام ولی خب مقدارش و تعداد دفعات بستگی به بودجه داره.
      سلام
      لطفاپیام خصوصی رو چک کن
      مرسی

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hramiri نمایش پست ها
      سلام
      لطفاپیام خصوصی رو چک کن
      مرسی
      مطمئنید درست نقل قول گرفتید؟
      من پیام خصوصی ندارم در حال حاضر.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      مطمئنید درست نقل قول گرفتید؟
      من پیام خصوصی ندارم در حال حاضر.
      ببخشیداشتباه نقل قول گرفته بودم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      لطفاپیام خصوصی رو چک کن
      مرسی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من امسال پزشکی مازاد اراک آوردم. با اینکه ورودی بهمن بودم کل شهریه رو (17،600،000 تومان) همون مهر زمان ثبت نام گرفتن! واسه همین دیگه ارزش نداره برم واسه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد. راستش من ریسک نکردم ولی به احتمال زیاد آزاد هم میاوردم. آزاد هزینش کمتره(البته پردیش همین قیمته). نه فقط ما بلکه دولتی ها رو هم فرستادن خوابگاه خودگردان. تازه هرسال ممکنه تا 10% شهریه افزایش قیمت داشته باشه! به منم گفتن این شهریه علی الحسابه یعنی ممکنه دوباره بگن پول بدید. فرق مازاد و پردیس اینه که بچه های مازاد کنار دولتی ها میشینن ولی پردیسیا جدان! برای انتقالی هم نمیشه از مازاد رفت پردیس و بالعکس. از نظر شهریه هم فرقی ندارن.
      سوالی بود درخدمتم
      با رتبه چند قبول شدين؟از كي شروع كردين؟ساعت مطالعه اتون چقدر بود؟لطفا اگه نميخواين اينجا مطرح كنين خصوصي پيام بدين!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن