خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy سوال در مورد نحوه زدن تست زیست شناسی

تابستون با رتبه برترهایی که زیستشون خوب بود صحبت کردم در مورد منبع زیست پیش اکثریت خیلی سبز پیش رو تایید نمیکردند در مورد نشرالگو هم میگفتن غلط زیاد داره خلاصه بهم پیشنهاد شد آی کیو جامع بزنم ... البته برای پایه هم خیلی سبز دارم هم الگو ... اما برای پیش فقط ای کیو ...خود مولف کتاب گفته ایکیو برای اموزشه دیگه بنظر شما اشکال نداره زمانیکه اومدم تست های یه مبحث رو زدم مثلا مبحثی 50 تست داره اول 50 تست رو که زدم نتیجه تست مهم نباشه برام ینی صرفا بخاطر این بزنم که نکات جدید رو یادداشت کنم (آموزشی)و بعد دو روز دوباره اون تستارو بصورت سنجشی بزنم و غلط زده هارو علامت دار کنم! کفایت میکنه همین ایکیو برای پیش با این روش یا منبع دیگم میخواد؟
      برای درسنامه هم نشر دریافت دارم البته

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      تابستون با رتبه برترهایی که زیستشون خوب بود صحبت کردم در مورد منبع زیست پیش اکثریت خیلی سبز پیش رو تایید نمیکردند در مورد نشرالگو هم میگفتن غلط زیاد داره خلاصه بهم پیشنهاد شد آی کیو جامع بزنم ... البته برای پایه هم خیلی سبز دارم هم الگو ... اما برای پیش فقط ای کیو ...خود مولف کتاب گفته ایکیو برای اموزشه دیگه بنظر شما اشکال نداره زمانیکه اومدم تست های یه مبحث رو زدم مثلا مبحثی 50 تست داره اول 50 تست رو که زدم نتیجه تست مهم نباشه برام ینی صرفا بخاطر این بزنم که نکات جدید رو یادداشت کنم (آموزشی)و بعد دو روز دوباره اون تستارو بصورت سنجشی بزنم و غلط زده هارو علامت دار کنم! کفایت میکنه همین ایکیو برای پیش با این روش یا منبع دیگم میخواد؟
      کفایت میکنه بیشتر از این منبع تهیه نکن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها

کفایت میکنه بیشتر از این منبع تهیه نکن
      اهل کجایی؟داداش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راهنمایی کنید لطفا

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست خوبم دو چیز خیلی مهمه در زیست شناسی یکی نحوه مطالعش دیگری نحوه تست زنی و رد گزینش
      بعضی وقتا متن رو حفظی ولی سوال رو اشتباه میزنی چون متوجه ادبیات سوال نشدی کلمات برخلاف و همانند در تست ها باعث اشتباه زدن تست و گاها گیج میشی در اینجور سوالات برخلاف و همانند رو حذف کن بعد صورت سوال و گزینه ها رو بخون !
      گاها تست دو جای خالی داره حتما اول جای خالی دوم رو چک کن !
      گاهی اینطوری سوال میاد مثلا : در چشم انسان لایه ....
      بعد باید بری گزینه ها رو بخونی خوب قبل از خونون گزینه ها کنار صورت سوال یا بالاش بنویس برا خودت صلبیه مشمیه و..بعد گزینه رو بخون ببین مربوط به کدوم لایه داره صحبت میکنه شاید هر گزینه در مورد یه لایه چشم باشه ولی دیگه گیج نمیشی چون بالای سوال نوشتی لایه ها رو
      در بعضی از تستا طراح میره سراغ قید ها بخصوص قید بسیار و اغلب و بعضی رو طراحا خیلی دوس دارن گاهی قید حالت مفهومی پیدا میکنه !
      جانور نامه رو خوب یاد بگیر هر سال 14 درصد از این مبحث سوال میاد ویژگی حشرات و مهرداران و ..
      در زیست باید صبور باشی چند منبعی نباش
      این روشایی که گفتم رو به کار بگیر به دردت میخوره
      NEVER...GIVE...UP

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dahiwx نمایش پست ها
      از اسمشون معلومه دیگه اهل کرده!
      بسی خندیدمی 😀

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dahiwx نمایش پست ها
      ڪـــرد نیستی پس!؟
      تو جایزی اینطوری فک کنی هفت دولت ازادی 😀

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یست رو من امسال با الگوی خالی (تازه همه ی تستاشم نزدم) 70 زدم. الگو رو بخون و تست بزن. واسه بیشتر خوندن فگو هم بخون واسه تست بیشتر گاج بزن. حتما از موج آزمون و دی وی دی هاش استفاده کن هم تو طول سال هم واسه جمع بندی
      مطالعه ی زیستبرای یک مبحث: مطالعه ی دقیق متن کتاب با خط کشی>> (2 روز بعد)مطالعه ی درسنامه و خلاصه برداری>>(2 روز بعد) زدن تست های فرد الگو>> (1ماه بعد) خوندن خلاصه و زدن تست های تالیفی زوج الگو >> (بعد عید) مطالعه ی خلاصه و زدن تست های غلط زده و نزده و زدن تست های آزمون آزمایشی>> (دوران جمع بندی) مطالعه ی خلاصه و زدن تست های سراسری

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خلکی چوی؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خلکی چوی؟
      بوم ناردی برا

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منابعت خوب و کاملن
      دیگه چیزی نگیر وقت نمیکنی بخونی و دوره کنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن