خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظر سنجی راجب دی وی دی :)

سلام . چندتا سوال راجب دی وی دی دارم و میخام صادقانه کمکم کنید

زیست حرف آخر رو دارم و با توجه به اینکه کلاس میرفتم و نکته ها وجزوه دارم . دیدنش می ارزه؟ فصل یک دوم رو که دیدم شاید سه چارتا نکته گف که نداشتم .
      شیمی شیروانی رو هم مسائلشو دیدم و یکمش مونده و جزوه برداری هم کردم . مفاهیمش از سوم و چهارم مونده . بنظرتون ببینم می ارزه ؟
      ریاض آفبا هم ندیدم تابحال جز ترکیبات . خیلی سبز هم دارم . بنظرتون با کدوم بخونم ؟ می ارزه دیدنش؟
      با فیزیک یحیوی
      زبان اناری
      خب میخام بدونم دیدن این دی وی دی ها که خب به نوبه ی خودش زمان بره . می ارزه یا به همون کتاب کار هام اکتفا کنم؟
      یکی گف هیشکی با دی وی دی نتیجه نگرفته تا الان . نظر شما چیه ؟ کسی بوده براش مفید باشه این دی وی دی هایی که گفتم و نتیجه خوبی گرفته باشه ؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه توی درسا ضعیف نیستید لازم نیست این همه وقت بزارین واسه دی وی دی .بهتره این وقتو برای تست و تمرین و مرور صرف کنید.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مطمئن باش هر کسی به اندازه خودش استفاده کرده حتی رتبه ۱ که باشه
      شما اگر توی درسایی که باید با معلم یاد بگیرید مثل ریاضی یا فیزیک یا ... مشکل داشته باشید دو راه دارید یا اینکه برید کلاس یا اینکه برید دی وی دی ببینید
      دلایل زیادی وجود داره که بگم دی وی دی بهتر از کلاس هست
      یکی قیمت کمتر
      یکی ارائه ی بهترین تدریس و بهترین دبیرا... البته اگه درست انتخاب کنی
      یکی صرف نکردن انرژی برای رفتن به کلاس و وقت تلفی و ...
      و ...

ممکنه بعضیا بگن همین ریاضی فیزیک هم میشه بدون معلم یاد گرفت ... درسته شاید بشه با خوندن درسنامه کتابی مثل نقره ای گاج یا ... فیزیک رو هم بدون معلم یاد گرفت ... ولی مطمئن باشید اگه معلم داشته باشید یا یه دی وی دی خوب ببینید انرژی خیلی کمتری ازتون میگیره تا اینکه بخواید خودتون از رو درسنامه یاد بگیرید، اینطوری میتونید بقییه ی انرژی تون رو بذارید روی کار کردن تست های بیشتر روی اون مبحث.
      توجه کنید وقتی دی وی دی میبینید در مقایسه با وقتی که درسنامه می خونید علاوه بر دیدن با گوشتون میشنوید و زودتر هم یاد میگیرید.
      متاسفانه یه جو شاید نادرستی توی کشور ما شکل گرفت و اون اینکه یه فکر سیاهی درباره ی دی وی دی آموزشی و آموزش از طریق فیلم و چندرسانه ای راه افتاده ... در حالی که الان با افزایش جمعیت و کم شدن امکان آموزش مستقیم و نسبت کم اساتید خوب به دانشجویان .. توی دنیا روی آموزش چندرسانه ی عمومی از طریق اینترنت کار میشه مثل سایت خان آکادمی که روزانه هزاران نفر از روی اون آموزش می بینند.
      البته این جو بدبینی و سیاه بینی توی کشور ما بیشتر به خاطر بعضی دی وی دی های آموزشی ضعیف و کذاب شکل گرفت.
      شما اگه توی مبحثی مشکل دارید یه محصول خوب تو اون زمینه پیدا کنید و ازش استفاده کنید ... خیالتون راحت باشه که راه درستی برای آموزش انتخاب کردید ... همین آلا هم بعضی از آموزشاش خیلی خوبه حتی تو بعضی موارد سرتر از موسسات پولی هست
      دو چیز است که نمی میرد: دوستی، مرگ
      ویرایش توسط golbargsima : 20 مهر 1396 در ساعت 12:33

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من که تا الان دهم و یازدهم رو خوندم و دارم میخونم حس نکردم یه مبحث حتی سخته
      فقط تمرین میخواد همین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن