خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

27 هزار شدم!!دوس دارم دوباره کنکور بدم

سلام بچه ها من امسال واسه بار دوم کنکور دادم ولی باز قبول نشدم ولی نسبت به رتبه افتضاح سال اولم بهتر شد و 27 هزار شدم!!دوس دارم دوباره کنکور بدم ولی وقعا احساس خستگی و بی انگیزگی میکنم لطفا کمکم کنید یه راهی نشونم بدید که انگیزه و روحیم رو دوباره بدست بیارم چون کم کم کارم داره به روانپزشک کشیده میشه امسال هم تونستم سهمیه 5 درصد رو بدست بیارم که شاید بتونه کمکم کنه اگه پرستاری دولتی هم قبول شم راضیم ولی واقعا انگار افسرده شدم از اینکه دوباره قبول نشم هم میترسم چون بعضیا میگن پشت کنکور موندن درجا زدنه ولی اصلا تو کَتَم نمیره کنکور چیزی قبول نشم درسم هم خوبه جوری که به خیلی ها زیست و فیزیک درس میدم واسه امتحان مدرسه ولی سر آزمون که میشینم انگار خنگ میشم و نمیتونم تست بزنم
      ویرایش توسط Sina_atashkadeh : 19 مهر 1396 در ساعت 13:28

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خودتونو نبازین.....
      کنکور چیزی نیس که نشه از پسش بر نیومد
      شما الان خیلی وضعیتون خوبه حداقلش 2 بار سر جلسه رفتین با روالش آشنایین خیلی ها این وضعیتو ندارن
      وووو اینکه شما لحظه زدن شماره پرونده و شناسنامه رو واسه دیدن رتبه تجربه کردین پس خیلی هوشیار تر از خیلی ها هستین...
      همین که این قدر اینترنت نیاین و تلاش کنین میتونننین .
      فقط معتاد به انجمن و اینتر نت نباشین
      فکر کردن به این افکار مسخره که موفق نمیشم و اینا بیهههوده ترین کااره..
      با ی یاعلی شروع کننین
      بازم میگم معتاد نباشین به اینترنت و انجمن
      یاعلی بگین...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من سال دوممه كه ميخوام كنكور بدم. سال اول رتبم خيلي بد شد ولي راستش خيلي ناراحت نبودم چون خيلي نخونده بودم براي همين موندم پشت كنكور چون ميدونستم توانايشو دارم كه خيلي بهتر از اين عمل كنم و لياقتشو دارم كه به هدفم برسم...
      شما هم به خودتون نگاه كنيد ببينيد كجا كمكاري كرديد، واستون تجربه بشه كه ديگه سراغشون نريد!
      از همه مهمتر نااميدي رو از خودتون دور كنيد اگه از همين اول كاري احساس شكست ميكنيد پس حتما شكست ميخوريد!
      به خودتون ايمان داشته باشيد و سعي كنيد از كار هاي حواشي دور كنيد.
      موفق باشيد...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه هدفی برای خودتون دارید واسه به دست آوردنش باید بجنگید... جنگ ، تلفات داره خستگی داره...نا امید شدن های مقطعی داره هزینه میخواد زمان می بره و...

من خودم یه "مجسمه ی شکست" هستم ولی هنوز نا امید نشدم
      یه بار سالها پیش با عشق عجیب به پزشکی کنکور تجربی شرکت کردم یه سال حسابی خوندم و آخرش اینکه با بیماری و تب در روز آزمون!! حسابی خراب کردم... (نتیجه ش شد قبولی کاردانی یکی از رشته های تربیت معلم )

کاردانی رو گرفتم مشغول به کار شدم اما اونی نبود که میخواستم... پس دوباره این بار کنکور زبان شرکت کردم چون فکر می کردم واسه پزشکی دیگه دیر شده... نتیجه شد قبولی کارشناسی مترجمی...خب دوباره رفتم خوندم! کارشناسی رو گرفتم....

بازم دیدم نه! این اونی که میخواستم و همیشه می خوام نیست... عشق من پزشکی بوده و هست و خواهد بود... حتی اگه 97 هم خراب کنم میرم 98 میام .... کلا نا امید نمیشم ...

ببخشید طولانی شد...

خلاصه اینکه وضعیت شما دوستان خوبم از نظر زمانی که دارید خیلی بهتر از منه ... نا امید نشید... کلی وقت دارید... موفق باشید
      گفت: احوالت چطور است؟
      گفتمش: عالی است
      مثل حال گُل!
      ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      روحيتو نباز... روحيتو باختي، باختي
      كلي كانال انگيزشي هست ميتوني ازشون استفاده كني
      https://t.me/SookhteJet
      مهم نيست چقد سخت ميشه ، مهم نيست چقد درد ميكشي ادامه بده جوري كه آخرين روز زندگيته
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام نا امید نباش
      ادم بوده در عرض شیش ماه خوندن جدی رتبه عالی اورده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقا جان بخدا گام اول رو که محکم برداری بقیش حله...استرس رو هم از خودت دور کن...چون واقعا مخربه...فکر کردن به گذشته هم هیچ دردی رو دوا نمیکنه بخدا...هرچی توی گذشته اتفاق افتاده افتاده دیگه...راه برگشتی هم نیست...اما راه جبران داره...اونم اینه که از اتفاقات گذشتت درس بگیری

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شرایطت همه مث منه فقط من نگاه ب ناامیدیم نمیکنم دیگ هرچقد حسم بکشه تو روز میخونم نمیتونم امسالم همینو تحمل کنم
      ب قول دوستمون شما قدم اولو بردار بقیشو بسپر بخدا ببین کجا رو بد کار کردی ک نتیجش این شده سعی کن امسالتو ب هیچ وجه جایی برای افسوس باقی نذاری
      محکم پیش برو ب حقت میرسی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alire نمایش پست ها
      اگه هدفی برای خودتون دارید واسه به دست آوردنش باید بجنگید... جنگ ، تلفات داره خستگی داره...نا امید شدن های مقطعی داره هزینه میخواد زمان می بره و...

من خودم یه "مجسمه ی شکست" هستم ولی هنوز نا امید نشدم
      یه بار سالها پیش با عشق عجیب به پزشکی کنکور تجربی شرکت کردم یه سال حسابی خوندم و آخرش اینکه با بیماری و تب در روز آزمون!! حسابی خراب کردم... (نتیجه ش شد قبولی کاردانی یکی از رشته های تربیت معلم )

کاردانی رو گرفتم مشغول به کار شدم اما اونی نبود که میخواستم... پس دوباره این بار کنکور زبان شرکت کردم چون فکر می کردم واسه پزشکی دیگه دیر شده... نتیجه شد قبولی کارشناسی مترجمی...خب دوباره رفتم خوندم! کارشناسی رو گرفتم....

بازم دیدم نه! این اونی که میخواستم و همیشه می خوام نیست... عشق من پزشکی بوده و هست و خواهد بود... حتی اگه 97 هم خراب کنم میرم 98 میام .... کلا نا امید نمیشم ...

ببخشید طولانی شد...

خلاصه اینکه وضعیت شما دوستان خوبم از نظر زمانی که دارید خیلی بهتر از منه ... نا امید نشید... کلی وقت دارید... موفق باشید
      دمتون گــــــــــــرم جدا

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_atashkadeh نمایش پست ها
      سلام بچه ها من امسال واسه بار دوم کنکور دادم ولی باز قبول نشدم ولی نسبت به رتبه افتضاح سال اولم بهتر شد و 27 هزار شدم!!دوس دارم دوباره کنکور بدم ولی وقعا احساس خستگی و بی انگیزگی میکنم لطفا کمکم کنید یه راهی نشونم بدید که انگیزه و روحیم رو دوباره بدست بیارم چون کم کم کارم داره به روانپزشک کشیده میشه امسال هم تونستم سهمیه 5 درصد رو بدست بیارم که شاید بتونه کمکم کنه اگه پرستاری دولتی هم قبول شم راضیم ولی واقعا انگار افسرده شدم از اینکه دوباره قبول نشم هم میترسم چون بعضیا میگن پشت کنکور موندن درجا زدنه ولی اصلا تو کَتَم نمیره کنکور چیزی قبول نشم درسم هم خوبه جوری که به خیلی ها زیست و فیزیک درس میدم واسه امتحان مدرسه ولی سر آزمون که میشینم انگار خنگ میشم و نمیتونم تست بزنم
      به شیرینی موفقیت فکر کن همکار اینده خودم

من خودم بی انگیزه شدم خسته شدم داغون شدم ولی تا اخر وایسادم جنگیدم و عقب نکشیدم

اگ هدفت دوس داری براش بجنگ با هر شرایطی ک داری
      ادم اگ بخواد میتونه خودشو با هر شرایطی ک هست وفق بده و برا هدفش تلاش کنه پس تو هم میتونی

ایشالله بیای پیش خودم
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه جمله معروف هست میگه
      اگه به هدفت نرسیدی نقشه راهت رو تغییر بده نه هدف رو
      دادا کافیه چشم هاتو ببندی به هدفت فکر کنی مثلا فکر کنی تو رشته دلخواهت قبول شدی و تو دانشگاه داری دنبال کلاست میگردی ...
      کلی انرژی میگیری
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      یه جمله معروف هست میگه
      اگه به هدفت نرسیدی نقشه راهت رو تغییر بده نه هدف رو
      دادا کافیه چشم هاتو ببندی به هدفت فکر کنی مثلا فکر کنی تو رشته دلخواهت قبول شدی و تو دانشگاه داری دنبال کلاست میگردی ...
      کلی انرژی میگیری
      افرین

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_MhD نمایش پست ها

به شیرینی موفقیت فکر کن همکار اینده خودم

من خودم بی انگیزه شدم خسته شدم داغون شدم ولی تا اخر وایسادم جنگیدم و عقب نکشیدم

اگ هدفت دوس داری براش بجنگ با هر شرایطی ک داری
      ادم اگ بخواد میتونه خودشو با هر شرایطی ک هست وفق بده و برا هدفش تلاش کنه پس تو هم میتونی

ایشالله بیای پیش خودم
      واقعا ممنون از روحیه دادنت 💜💜💜

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن