خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

آزمون زیست شناسی ماز؛آری یا نه؟!!

سلام دوستان
      من درس زیست رو در کنکور 96 حدودا 40 درصد زدم اونم بخاطر اینکه جمع بندی خوبی اصلا نداشتم البته زیستمم تعریفی نداشت و تو کانون حدودای 50 60 میچرخید برای امسال میخواستم آزمونهای ماز شرکت کنم اما تو کانال رتبه یک امسال گفتن بودن که این آزمون فقط به درد دانش آموزای قوی میخوره
      حالا میخواستم از شما کمک بگیرم که آیا شرکت کنم یا نه وآیا میتونه موجب افزایش درصد زیست شناسیم بشه؟
      از همگی دوستان چه کسایی که دیدن و نظر ندادن و چه کسایی که دمشون گرم و دستشون درد نکنه نظر دادن تشکر میکنم
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هزینه زیادی نکن یه کاری بکن ازمون گاج و قلم چی و گزینه دو رو دانلود کن زیستشو بررسی کن کارت راه میوفته سه ازمون رایگان بهتر از یه ازمون پولی !😀

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سال۹۳ک نه مازی بود و نه ایکیویی درصد۱۰۰داشتیم
      فک نکنم کنکور۹۵و۹۶ اندازه ۹۳و۹۴سخت بوده باشن
      گزینه دو و کانون ۵سال اخیر کار کن کفایت میکنه
      از تست حل کردن مهمتر یادگیری عمیق تو زیست ک طراح هرجوری دلش خواس طرح کنه و میتونی راحت جواب بدی
      البته یادگیری درقالب تست بیشتر میپسندم
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من درس زیست رو در کنکور 96 حدودا 40 درصد زدم اونم بخاطر اینکه جمع بندی خوبی اصلا نداشتم البته زیستمم تعریفی نداشت و تو کانون حدودای 50 60 میچرخید برای امسال میخواستم آزمونهای ماز شرکت کنم اما تو کانال رتبه یک امسال گفتن بودن که این آزمون فقط به درد دانش آموزای قوی میخوره
      حالا میخواستم از شما کمک بگیرم که آیا شرکت کنم یا نه وآیا میتونه موجب افزایش درصد زیست شناسیم بشه؟
      از همگی دوستان چه کسایی که دیدن و نظر ندادن و چه کسایی که دمشون گرم و دستشون درد نکنه نظر دادن تشکر میکنم
      والله آزمون هاش از نظر سنجشي بخواي بش نگاه كني ، به هيچ وجه بهت كمك نميكنه ...
      ولي از نظر آموزشي ، خ بهت ميتونه ايده بده + نكات خوبي هم از تووش درمياد و پاسخ نامش هم كادر هاي آموزشي خوبي داره
      از وسط هاي سال ، آزمون هاش كم كم لو ميره و در سطح كانال هاي تلگرام قرار ميگيره ...
      اگه همونا رو دان كني و خونه آزمون بگيري ، خ بهتره بنظرم تا اينكه روز قبل آزمونت ( حالا اگه قلمچي باشي البته ) بخواي يه آزموني بدي كه هيچ شباهتي با هيچ سوالي و هيچ آزموني نداره

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      ولي از نظر آموزشي ، خ بهت ميتونه ايده بده + نكات خوبي هم از تووش درمياد و پاسخ نامش هم كادر هاي آموزشي خوبي داره
      از وسط هاي سال ، آزمون هاش كم كم لو ميره و در سطح كانال هاي تلگرام قرار ميگيره ...
      اگه همونا رو دان كني و خونه آزمون بگيري ، خ بهتره بنظرم تا اينكه روز قبل آزمونت ( حالا اگه قلمچي باشي البته ) بخواي يه آزموني بدي كه هيچ شباهتي با هيچ سوالي و هيچ آزموني نداره
      سلام کدوم کانال سوالاش رو میزاه؟؟
      ممنون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirh نمایش پست ها
      سلام کدوم کانال سوالاش رو میزاه؟؟
      ممنون
      مثلا يه كانال به اسم تاپ كنكور بود كه فيلم كلاس آنلاين ماز + جزوات + آزمون هاي سال گذشته رو قرار داده
      امسال هم آزمون هاشو ميذاره
      چون گذاشتن لينك ، در سطح فروم خلاف قوانين هستش ، نميشه لينكشو بذارم ...
      اين آيديشه :
      Top_konkur

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Arrow [ آزمون زیست شناسی ماز ]

سلام بچه ها خسته نباشین از بچه ها کسایی که آزمون های آزمایشی ماز شرکت کردن لطفا نظرشون رو درباره این موسسه ، سطح سوالاتش و پاسخنامه تشریحیش بِدن .
      من شنیدم که سوالاش خیلی به سوالای کنکور شبیهه، راسته؟؟
      و اینکه توسایتش کلاس آنلاین برگزار میکنن چجوریاس؟ ارزششو داره؟؟

طوری برای موفقیت بجنگ که گویا لحظه ی غفلت تو مساوی است با نابودی.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقت تلف كردنه ماز
      هم آزمونش و هم كتابش چن سال نوري با كنكور اختلاف داره
      سوالاي چن سال پيش قلم چي بهتره از ماز
      ماشالا اين همه هم كتاب خوب زيست از دبيراي خوب و باتجربه هست كه كل جلداشون رو هم با اون همه تست نصف آزمون مازه
      تراز بالاها هم چون واسشون مفته همينجوري ميرن
      آزمون هاي بهتري واسه زيست هم هست كه چون يه عده بيكار اگه بيام اسم ببرم ميگن كاربر فيك كاري هم با اونا ندارم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam10 نمایش پست ها
      سلام
      من میخوام ازمونهای96_97مازرو توی برنامه زیستم باشه.بهتره درس ب درس تحلیل بشه یا همه ازمونهاشو اخرسر موقع جمعبندی بخونم؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Niil نمایش پست ها
      سلام
      من میخوام ازمونهای96_97مازرو توی برنامه زیستم باشه.بهتره درس ب درس تحلیل بشه یا همه ازمونهاشو اخرسر موقع جمعبندی بخونم؟
      بهتره درس به درس پیش برید چون این آزمون ها بیشتر جنبه آموزشی دارند و برای جمع بندی نیستند
      اگه کسی تمایل داشت ثبتنام کنه میتونه با کد db10 تخفیف 10 درصدی بگیره.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان کسی هست آزمونای زیست ماز پارسال برنامه راهبردی و خوده آزمونارو داشته باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن