خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 72
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

رسیدن از رتبه 180هزار به 6 هزار درکمتر از دوماه

رفقا سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.ببنید این تایپیک جریان دوست عزیز بندست که موفق شد با شرایط سخت و همچنین سرکوب اطرافیان و حتی خانواده توی یکماه ونیم از رتبه 180 هزار منطقه دو تجربی به 6هزار برسه.قبل از شروع ماجرا اینو بگم : هر کس دوست داشت باور کنه هر کسم دوست داشت باور نکنه من این تایپیک رو نوشتم تا شاید سرنوشت یک نفر فقططط یک نفر تغییر کنه و همین برای من مهمه.(اگر در خانه کس است یک حرف بس است)
      ما هم کلاسی بودیم توی مدرسه ای که بهتره اصلا درموردش حرف نزنم وهمین رو بگم که امکانات و سطح مدرسمون از منطقه 3 هم بدتر بود.
      دوست بنده سال اول کنکور میشه 100هزار سال دوم 180 هزار چون هیچی نخوند. کنکور 96 کنکور سومش بود و با وجود اینکه حمایت خانواده رو نداشت و از اطراف سرکوفت می شنید ولی با این وجود 2 ماه مونده به کنکور 96 شروع کرد به خوندن.اینو بگم که ایشون تا عید مشغول کاری بودند و اصلا درس نخوندند.ضمنا معدلش 11 بود و پایه درسی و کنکورش صفر..............دو هفته بصورت ازمون و خطا خوند وبعد بصورت جدی وباتمام وجودش شروع کرد بخوندن.(یه چیزی رو بگم من این دوستم رو حتی بیشتر از خانوادش میشناسم از تمام اوضاعش با خبرم .شرایط اون دوماهشو کامل میدونم).میگفت حتی تمام تست های کنکور رو هم وقت نکردم بزنم .ولی معجزه اراده.......میگفت تمام درس هارو خوب و مفهومی میخوندم . در حدی که برای خودم توضیح بدم .ایشون برای کل زبان کنکور کلا 60 تست زده بود (تاکید میکنم از صفر مطلق شروع کرد)زبان رو توی کنکور زد 56 درصد. متاسفانه ما خیییییل کنکور ور سخت گرفتیم . اگر خوب و با کیفیت تلاش کنیم کنکور راحته .ریاضیش رو 46 زد .فقط با خوندن درسنامه مهروماه وحل تمرین های کتاب درسی و زدن تست های کنکور های هفت سال اخیر .ریاضی 50 درصد رو حذف کرده بود.شیمی کلا 60 درصد رو خوند 50زد حتی یه ازمون ازمایشیم نرفت .فیزیک رو میگفت خوب نخوندمش ....60درصد روخوند 33 زد .رفقا انسان هر کاری رو که بخواد میتونه انجام بده .مشکل ما عدم اعتماد به نفسه.....همش میگیم نمیشه نمیتونیم .....بابا بسه دیگ .این چند وقت همش تایپیک مزخرف دارم می بینیم.....مثلا:کنکور 97 رقابت وحشتناک..... کنکور 97 فلانه بهمانه .اون مشاوری که میگه کنکور اخره و رقابت سنگینه بفکر جیبه .میخواد بگه بدون من نمیتونی خجالت میکشه اینجوری بگه اینکه زیر پوستی میگه.بچه های یکم فکر کنید.........پارسال مد شده بود میگفتم چون محمد احمدی اومده کنکور 96 هم اینکه خیییییلی سخته هم اینکه مهندسا میاند و رقابت خیلی بالاست و نمیشه قبول شد. بچه ها نتایج اومد .ایا اتفاقی افتاد....ساده تری کنکور دهه 90 رو شاهد بودیم .قبولی ها هم مثل قبل.بماند که چه مشاورایی و چه معلمایی ترس و تهدید کرده بودندبچه ها رو درمورد کنکور تجربی و اینکه رقابت سخت شده و غیره.....که اگر بخوام اسم ببریم ازشون آبروشون میره.واسه امسالم همین طوره .بچه های گوش نکنین .تو حاشیه نرین .....بدون وسواس در منابع و بدون وسواس در درس خوندن شروع کنید بخونید ان شاء الله به موفقیت خواهید رسید فقط با کیفیت بخونید به افکار و حرف های منفی توجه نکنید که واقعا آفته.حضرت عیسی مسیح (ع): اگر به اندازه دانه خردلی ایمان داشته باشید کوه ها را جابجا میکنید.امام علی (ع) :میپنداری که جرم صغیری هستی در حالی که دنیایی به عظمت دنیای بیرون در وجود تو نهفته شده است.درپایان تاکید میکنم :اگر درخانه کس است یک حرف بس است .........یاعلی.......

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عالی بود ممنون

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دمت قیژ واقعا تاپیک بجا و مناسبی بود متاسفانه دوستان ما به جای فکر کردن به کنکور به حواشی و تعداد شرکت کننده و این دوست و اون دوست و فلان کتاب و فلان مشاور و فلان آزمون فکر می کنن که تا بخوان از این حواشی در بیان کنکور تموم شده و رفته به هر حال منم یکی از این دوستای شما دارم که واقعا تو کنکور 95 کولاک کرد
      به هر حال همیشه موفق باشین و تشکر از تاپیک خوبتون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا من تمام حرفاتونو قبول دارم ....لاییک
      چون خودمم بخاطر چن هفته جدی خوندن و مفهومی خوندن رتبم به شدت تغییر کرد
      ممنون از دوست عزیز بابت این تاپیک
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

5. Top | #5

نمایش مشخصات
      داستان الهام بخشیه
      البته عکسشم کم نیست
      کسایی که کنکور دوم بدتر میشن
      بعضیاشون خیلی بدتر
      هممون حداقل یکی دو نمونه دیدیم
      راستش من همیشه از تاپیک انگیزشی بدم میومد
      به نظرم کسی که در وضعیت خوبی نیست(فقط از لحاظ درسی و نه از لحاظ روحی) ترسیدن از کنکور کار ساز تره تا انگیزه
      ولی به هر حال این سیکل باطل رو هر ساله حداقل اینجا میشه دید
      دوستانی که انگیزه ی کافی رو ندارن بدونن یه روزی باید واسه نتیجه ی کنکور جوابگو باشن صرف نظر از رضایت بخش بودن نتیجه یا نبودن
      پس بهتره از وقت درست استفاده کنن
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سال بعدم میدم داستان منو بنویسی
      مطمین باش

ممنون از تاپیک قشنگت
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی عالی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      @attila
      من راجع به تخصصی هاشون اصلا نمیتونم نظر بدم
      ولی خودم به شخصه قبل کنکورم پستام هست دینی درسنامه های گاج رو یک دور خوندم +تستای سراسری سنجش گاج نتیجش شد 70 البته بدون مرور بعد 2 ماه که شد کنکور زبانم شاید پایه لغات زبانیشون قوی بوده باشه ادبیاتم من یه دور فقط درسنامه های خیلی سبز ارایه رو خوندم و قرابت 46 زدم
      اما خب اختصاصی نخوندم افتضاح زدم درصد خوبم واسه زیست بود با 20%درصد
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

9. Top | #9

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها
      اینکه میگی جو منفی توسط برخی مشاورا ،کتاب فروش،کلاسای خصوصی و غیره وغیره درست میشه درسته و نباید وارد این جور جو ها شد
      ولی برعکس اینم صادقه .
      مشاورا و دوستان گران قدری که سعی میکنن کنکور (خصوصا تجربی) رو کمتر از اون چیزی که هست نشون بدن
      دقیقا یه عده از اشک کنکوریا پول میخورن یه عده از خنده شون .خنده ای که تا ساعت 12 جلسه کنکور دوام داره
      مثالش داستانی که شما تعریف کردی
      داستانی که با اعتماد به شما میگم که راسته ولی این اجازه رو به خودم میدم که بگم کلیت داستان نیست یا جزئیاتش اشکال داره
      یه بار دیگه درصد ها رو فارغ از متن میکشم بیرون تا قضاوت بشه
      1-کل زبان کنکور کلا 60 تست زده بود (تاکید میکنم از صفر مطلق شروع کرد)زبان رو توی کنکور زد 56 درصد.
      2-ریاضیش رو 46 زد .فقط با خوندن درسنامه مهروماه وحل تمرین های کتاب درسی و زدن تست های کنکور های هفت سال اخیر .ریاضی 50 درصد رو حذف کرده بود
      3-شیمی کلا 60 درصد رو خوند 50زد
      4-فیزیک رو میگفت خوب نخوندمش ....60درصد روخوند 33 زد

5-6-7-8 - که شامل درسای زیست و دینی و عربی و ادبیات میشه که هر کدومشون زمان خاص خودش رو میخواد که بنا به اینکه از منطقه حرفی نزدی اصلا واردش نمیشم

مشاورا این موقع ها یه مثال میزنن که اقا کنکور دوی ماراتن نه دوی سرعت .حرفشون درسته ممکنه دو رو تموم کنی ولی کسایی که زمان بهتری بدست اوردن مسلما رتبه بهتری از تو خواهند داشت .در قیاس ممکنه من شیمی رو با 100 تست تموم کنم و مفاهیم رو هم کامل بفهمم ولی اونیکه با 200 تست تموم کرده تو رنج درصدی بهتری از من قرار میگیره حتی اگه تو ازمون تشریحی نمره هر دوتامون یکی باشه

کل حرف من اینه ...
      کنکور مثل بازی 2048 میمونه .قوانین ساده ای داره و ضریب هوشی زیادی نمیخواد.ولی برای گرفتن امتیاز بالا (چلنج های بعد از 2048) باید وقت بیشتری صرف کنی
      و هر کس وقت بیشتری می زاره بیشتر امتیاز میگیره
      بنا به دلایل واضح برای کسانی که بازی کردن مغلطه سرعت نکنین لطفا

فایل پیوست 76066

پ.ن:یسری از رتبه برتر ها و دوستان کارکشته کنکور رو که بعضی هاشون رو تو لیست دوستان خودم دارم رو تگ میکنم تا اونا هم در مورد درصدا نظر بدن
      پ.ن:بحث من کلی بود نه عناد با استارتر

ب.ن:شاید من بی ذوقم
      دقیقا نظر منم همینه
      کنکور کلا یه قانون داره که برای همه صدق میکنه
      هرچی بیشتر تلاش کنی نتیجه ی بهتری میگیری
      تمام
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      رفقا سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.ببنید این تایپیک جریان دوست عزیز بندست که موفق شد با شرایط سخت و همچنین سرکوب اطرافیان و حتی خانواده توی یکماه ونیم از رتبه 180 هزار منطقه دو تجربی به 6هزار برسه.قبل از شروع ماجرا اینو بگم : هر کس دوست داشت باور کنه هر کسم دوست داشت باور نکنه من این تایپیک رو نوشتم تا شاید سرنوشت یک نفر فقططط یک نفر تغییر کنه و همین برای من مهمه.(اگر در خانه کس است یک حرف بس است)
      ما هم کلاسی بودیم توی مدرسه ای که بهتره اصلا درموردش حرف نزنم وهمین رو بگم که امکانات و سطح مدرسمون از منطقه 3 هم بدتر بود.
      دوست بنده سال اول کنکور میشه 100هزار سال دوم 180 هزار چون هیچی نخوند. کنکور 96 کنکور سومش بود و با وجود اینکه حمایت خانواده رو نداشت و از اطراف سرکوفت می شنید ولی با این وجود 2 ماه مونده به کنکور 96 شروع کرد به خوندن.اینو بگم که ایشون تا عید مشغول کاری بودند و اصلا درس نخوندند.ضمنا معدلش 11 بود و پایه درسی و کنکورش صفر..............دو هفته بصورت ازمون و خطا خوند وبعد بصورت جدی وباتمام وجودش شروع کرد بخوندن.(یه چیزی رو بگم من این دوستم رو حتی بیشتر از خانوادش میشناسم از تمام اوضاعش با خبرم .شرایط اون دوماهشو کامل میدونم).میگفت حتی تمام تست های کنکور رو هم وقت نکردم بزنم .ولی معجزه اراده.......میگفت تمام درس هارو خوب و مفهومی میخوندم . در حدی که برای خودم توضیح بدم .ایشون برای کل زبان کنکور کلا 60 تست زده بود (تاکید میکنم از صفر مطلق شروع کرد)زبان رو توی کنکور زد 56 درصد. متاسفانه ما خیییییل کنکور ور سخت گرفتیم . اگر خوب و با کیفیت تلاش کنیم کنکور راحته .ریاضیش رو 46 زد .فقط با خوندن درسنامه مهروماه وحل تمرین های کتاب درسی و زدن تست های کنکور های هفت سال اخیر .ریاضی 50 درصد رو حذف کرده بود.شیمی کلا 60 درصد رو خوند 50زد حتی یه ازمون ازمایشیم نرفت .فیزیک رو میگفت خوب نخوندمش ....60درصد روخوند 33 زد .رفقا انسان هر کاری رو که بخواد میتونه انجام بده .مشکل ما عدم اعتماد به نفسه.....همش میگیم نمیشه نمیتونیم .....بابا بسه دیگ .این چند وقت همش تایپیک مزخرف دارم می بینیم.....مثلا:کنکور 97 رقابت وحشتناک..... کنکور 97 فلانه بهمانه .اون مشاوری که میگه کنکور اخره و رقابت سنگینه بفکر جیبه .میخواد بگه بدون من نمیتونی خجالت میکشه اینجوری بگه اینکه زیر پوستی میگه.بچه های یکم فکر کنید.........پارسال مد شده بود میگفتم چون محمد احمدی اومده کنکور 96 هم اینکه خیییییلی سخته هم اینکه مهندسا میاند و رقابت خیلی بالاست و نمیشه قبول شد. بچه ها نتایج اومد .ایا اتفاقی افتاد....ساده تری کنکور دهه 90 رو شاهد بودیم .قبولی ها هم مثل قبل.بماند که چه مشاورایی و چه معلمایی ترس و تهدید کرده بودندبچه ها رو درمورد کنکور تجربی و اینکه رقابت سخت شده و غیره.....که اگر بخوام اسم ببریم ازشون آبروشون میره.واسه امسالم همین طوره .بچه های گوش نکنین .تو حاشیه نرین .....بدون وسواس در منابع و بدون وسواس در درس خوندن شروع کنید بخونید ان شاء الله به موفقیت خواهید رسید فقط با کیفیت بخونید به افکار و حرف های منفی توجه نکنید که واقعا آفته.حضرت عیسی مسیح (ع): اگر به اندازه دانه خردلی ایمان داشته باشید کوه ها را جابجا میکنید.امام علی (ع) :میپنداری که جرم صغیری هستی در حالی که دنیایی به عظمت دنیای بیرون در وجود تو نهفته شده است.درپایان تاکید میکنم :اگر درخانه کس است یک حرف بس است .........یاعلی.......
      سلام.پست زیبایی بود....دوستتون احتمالا نابغه هستن و هوش بسیار زادی دارن...یک انیان معمولی احتمالش زیر 10 درصده که 2 ماهه موفق بشه...پس بچه ها فکر نکنید 2 ماه اخر خبریه از الان بکوب شروع گنید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببنید ایشون نه هوش زیادی داره نه نابغش .فقط باور کرد خودشو البته این پست رو من برای این نذاشتم که همه بزارن ماه های اخر شروع کنن.میگم اگر از الان شروع جدی و قدرتمند داشته باشند ان شاء الله حتما موفق میشند

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      ببنید ایشون نه هوش زیادی داره نه نابغش .فقط باور کرد خودشو البته این پست رو من برای این نذاشتم که همه بزارن ماه های اخر شروع کنن.میگم اگر از الان شروع جدی و قدرتمند داشته باشند ان شاء الله حتما موفق میشند
      یا ایشون اینقدر باهوش هستن که با زدن 60 تا تست زبان با پایه ی صفر تونستن کنکور 60 درصد بزنن یا من اینقدر خنگ هستم که یادمه دو سال پیش وقتی زبانم ضعیف بود بعد 6 ماه پیگیری مداوم زبان و زدن 500 تا تست تازه میتونستم کمی مفهوم رو دریابم که در نهایت کنکور 34 درصد بیشتر هم نزدم....یا این دوست گران قدر شما کم از قبل هم زمینه چینی های لازم رو داشتن.
      اصلا اصلا اصلا قصد قضاوت ندارم....ما انسان ها در جایگاهی نیستیم که بتونیم درست و غلط رو از هم جدا کنیم.
      اما من وقتی تجربه دوستتون رو با تجربه ی خودم توی یه درس به طور مثال زبان کنار هم گذاشتم...به نظرم اومد که بهتر باشه بگم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=heengameeh;1234127]یا ایشون اینقدر باهوش هستن که با زدن 60 تا تست زبان با پایه ی صفر تونستن کنکور 60 درصد بزنن یا من اینقدر خنگ هستم که یادمه دو سال پیش وقتی زبانم ضعیف بود بعد 6 ماه پیگیری مداوم زبان و زدن 500 تا تست تازه میتونستم کمی مفهوم رو دریابم که در نهایت کنکور 34 درصد بیشتر هم نزدم....یا این دوست گران قدر شما کم از قبل هم زمینه چینی های لازم رو داشتن.
      اصلا اصلا اصلا قصد قضاوت ندارم....ما انسان ها در جایگاهی نیستیم که بتونیم درست و غلط رو از هم جدا کنیم.
      اما من وقتی تجربه دوستتون رو با تجربه ی خودم توی یه درس به طور مثال زبان کنار هم گذاشتم...به نظرم اومد که بهتر باشه بگم[/QUOTE
      دوست عزیز فکر کنم شما یکمی بهره هوشیتون پایینه جدی میگم
      هنوز قدر خورد و خوراک تو جیبم هست یه روز بزرگ میشم واسه هرکی کوچیکم کرد

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دعوا نشه فق

بشینید درس بخونید
      مهم نیس کی چیکار کرده
      اینا همش یجور بازیه
      برنده اصلیه اونیه ک میخونه
      حالا چ دو ماه
      چ نه ماه
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=sb97;1234137]
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      یا ایشون اینقدر باهوش هستن که با زدن 60 تا تست زبان با پایه ی صفر تونستن کنکور 60 درصد بزنن یا من اینقدر خنگ هستم که یادمه دو سال پیش وقتی زبانم ضعیف بود بعد 6 ماه پیگیری مداوم زبان و زدن 500 تا تست تازه میتونستم کمی مفهوم رو دریابم که در نهایت کنکور 34 درصد بیشتر هم نزدم....یا این دوست گران قدر شما کم از قبل هم زمینه چینی های لازم رو داشتن.
      اما من وقتی تجربه دوستتون رو با تجربه ی خودم توی یه درس به طور مثال زبان کنار هم گذاشتم...به نظرم اومد که بهتر باشه بگم[/QUOTE
      دوست عزیز فکر کنم شما یکمی بهره هوشیتون پایینه جدی میگم
      ممنون از لطفتون

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 6 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن