خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من رشته ام تو دبیرستان و پیش ریاضی بود ولی کنکور تجربی دادم. زیستو کلا خودم بدون کلاس و دیوی دی خوندم فقط با کتاب درسی و کتابای خیلی سبز ولی با مرور زیاد خلاصه نویسی زیستو 60 زدم تو کنکور

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatoon نمایش پست ها
      سلام دوستان من زیستم ضعیفه
      حالا کتاب الگو رو دارم میشینم کتاب درسی رو اول میخونم بعد درسنامه الگو میخونم بعدم تست بعدم نکات تستا اما این روش واقعن وقت منو میگیره بدون اینکه یه درصد بازدهی داشته باشم
      وقتی هم درسنامه میخونم متاسفانه متن کتابم قاطی میکنم اصلن نمیدونم چیکار کنم به سرم زده برم دی وی دی بخرم وقتی اینجوری زیست میخونم به بقیه برنامم نمیرسم و این میشه که کلن برنامم بهم میریزه خواهش میکنم بگید چیکار کنم تستای الگو برا من یه جورایی سخته
      من دی وی دی آقای آرامفررو دارم ولی مال سال ۹۳ هست چیکار کنم دی وی دی ببینم با کتاب و تست الگو
      یا اینکه فقط کتابو بعدم تستای الگو
      زَدگی پیدا کردم نسبت به زیست طوری که حالم بد میشه زیست میخونم متنفر شدم
      سلام خوبید..تا زیست خوندنت راه بیوفته واقعن یکم زمان میبره ولی خب باید درست هم خونده شه به نظر من لزومی نداره درسنامه مطالعه کنید کتابمو خوب تحلیل کنید خط خط به خط کلمه به کلمه تحلیل کنید بفهمید و رد شید بعد وارد تست بشید حتی اگ هیچ کدوم از تستا بلد نباشید ولی همین تست زدنه و اشتباه پاسخ دادن ی جهت خوندن میدع تو زیست بهتون اینکه باید دیدگاهم چطور باشه ک از پس سوالا بربیام...الگو هم مناسبه(نظرشخصی)..تمرین کنید بخونید اشتباع کنید یادبگیرید بفهمید مرور کنید زیاد و صبر داشته باشین ایشالا ک راه میوفتید!
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از پستا متوجه شدم ک ارتباط خوبی با الگو برقرار نکردیدهرچند اگ با کتاب ارتباط برقرار شه با هر کتاب کمک اموزشی دیگ ای میشه ارتباط برقرار کرد... ابی قلمچی هم خوبه
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

4. Top | #64
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به همین روشت ادامه بده و از ویسای رضا امیر هم استفاده کن
      یادت باشه زیست مهمترین درسه و اینکه وقت زیادی صرفش میشه عادیه

5. Top | #65
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الگو کلا یکم دیر با آدم راه میاد!بنظرم اول روی کتاب درسی خوووب مسلط شو(نکات بدیهیش رو)بعد سعی کن تستهای آی کیو رو بزنی(قبول دارم اصلا شبیه کنکور نیست ولی تو این بازه از زمان هدف تست شبیه کنکور زدن نیست).کم کم روش خوندن زیست و نکته پیدا کردن دستت میاد.در مرحله ی بعد میتونی بری سراغ الگو و نکات اونو هم یاد بگیری.بعد از زیر و رو کردن این دوتا و صد البته جویدن کتاب درسی برو کتاب نشر دریافت عمارلو رو بخون که درسنامه هاش واقعا خوبه و از همین الان جمع بندی رو یاد میگیری.(اینم یادت باشه که هدف از خوندن و تست زدن کتابهای جورواجور ارتباط بهتر پیدا کردن با کتاب درسیه).ترجیحا زیست رو اول تست بزن بعد تشریحی بخون.اینطوری تو ذهنت سوال ایجاد میشه و یه جورایی ماجرا جویانه و با کنکاش بیشتری متن کتاب رو میخونی.نکات مهم رو هم از همین الان تمیز و مرتب گوشه ی کتابت بنویس که دوران جمع بندی حسابی به دردت میخوره.
      اگر کانونی نیستی هم بهت پیشنهاد میکنم حتما و حتما تستهای زیستش رو بزن.
      کتاب فاگوزیست هم علی رغم تمام بدی هاش اما فکر میکنم به دردت بخوره.چون ریتم خوبی داره و علاقه مندت میکنه به زیست.پس اگر وقت کافی داری اونو هم بخون.
      موفق باشی

6. Top | #66
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الگو کلا یکم دیر با آدم راه میاد!بنظرم اول روی کتاب درسی خوووب مسلط شو(نکات بدیهیش رو)بعد سعی کن تستهای آی کیو رو بزنی(قبول دارم اصلا شبیه کنکور نیست ولی تو این بازه از زمان هدف تست شبیه کنکور زدن نیست).کم کم روش خوندن زیست و نکته پیدا کردن دستت میاد.در مرحله ی بعد میتونی بری سراغ الگو و نکات اونو هم یاد بگیری.بعد از زیر و رو کردن این دوتا و صد البته جویدن کتاب درسی برو کتاب نشر دریافت عمارلو رو بخون که درسنامه هاش واقعا خوبه و از همین الان جمع بندی رو یاد میگیری.(اینم یادت باشه که هدف از خوندن و تست زدن کتابهای جورواجور ارتباط بهتر پیدا کردن با کتاب درسیه).ترجیحا زیست رو اول تست بزن بعد تشریحی بخون.اینطوری تو ذهنت سوال ایجاد میشه و یه جورایی ماجرا جویانه و با کنکاش بیشتری متن کتاب رو میخونی.نکات مهم رو هم از همین الان تمیز و مرتب گوشه ی کتابت بنویس که دوران جمع بندی حسابی به دردت میخوره.
      اگر کانونی نیستی هم بهت پیشنهاد میکنم حتما و حتما تستهای زیستش رو بزن.
      کتاب فاگوزیست هم علی رغم تمام بدی هاش اما فکر میکنم به دردت بخوره.چون ریتم خوبی داره و علاقه مندت میکنه به زیست.پس اگر وقت کافی داری اونو هم بخون.
      موفق باشی

7. Top | #67
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه راهی که میتونم پیشنهاد بدم اینه ک بری پیش یه نفر که زیستشو بالا زده و باهم یکی دوتا درس رو بخونید تا روش خوندنشو یاد بگیری
      دخترعمه م مشکل تورو داشت چند روز اومدپیش من و چند درسو خوندیم و جلو رفتیم و مشکلش الان تو خوندن حل شده ب نظرم این روش حتما جواب میده

8. Top | #68
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه راهی که میتونم پیشنهاد بدم اینه ک بری پیش یه نفر که زیستشو بالا زده و باهم یکی دوتا درس رو بخونید تا روش خوندنشو یاد بگیری
      دخترعمه م مشکل تورو داشت چند روز اومدپیش من و چند درسو خوندیم و جلو رفتیم و مشکلش الان تو خوندن حل شده ب نظرم این روش حتما جواب میده

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن