خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 68
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatoon نمایش پست ها
      سلام دوستان من زیستم ضعیفه
      حالا کتاب الگو رو دارم میشینم کتاب درسی رو اول میخونم بعد درسنامه الگو میخونم بعدم تست بعدم نکات تستا اما این روش واقعن وقت منو میگیره بدون اینکه یه درصد بازدهی داشته باشم
      وقتی هم درسنامه میخونم متاسفانه متن کتابم قاطی میکنم اصلن نمیدونم چیکار کنم به سرم زده برم دی وی دی بخرم وقتی اینجوری زیست میخونم به بقیه برنامم نمیرسم و این میشه که کلن برنامم بهم میریزه خواهش میکنم بگید چیکار کنم تستای الگو برا من یه جورایی سخته
      من دی وی دی آقای آرامفررو دارم ولی مال سال ۹۳ هست چیکار کنم دی وی دی ببینم با کتاب و تست الگو
      یا اینکه فقط کتابو بعدم تستای الگو
      زَدگی پیدا کردم نسبت به زیست طوری که حالم بد میشه زیست میخونم متنفر شدم
      به نظر من نشر الگو رو بزار كنار! تستاي غلط زياد داره تازه بعضي جاها از يك نكته بي اهميت كلي سوال طرح كرده!
      خيلي سبز واسه شروع فك ميكنم خوب باشه از نظر درسنامه هم بهتر از نشرالگوعه و تستاش استاندارد تره!ولي پيشش خوب نيست
      دي وي دي رو راستش خيلي پيشنهاد نميكنم چون به نظرم وقت گيره ولي اگه ميبينيد كه پيشرفتي نكردين ازش استفاده كنيد
      كتابو اول روزنامه وار بخون بعد براي بار دوم با دقت بخون. كتاب خيلي مهمه هر چه قدر هم كه بخوني بازم كمه!

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من با نشر الگو متنفر شدم از زیست
      اصلن چنان بدم اومده از زیست که کتابمو پاره کردم
      برم سراغ خیلی سبز شاید اون کمکی کرد

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الگو بنداز دور ... خودتو درگیرش نکن
      فقط کتاب بخون ... سعی کن وقتی یک پاراگراف رو میخونی برای خودت توضیحش بدی یا اینکه هر چیزی ازش فهمیدی روی کاغذ بیار ... هرچی یه مطلب درکش برات سخت تر باشه باید بیشتر بخونیش تا مفهومش دستت بیاد ...اگه بازم متوجهش نشدی برو درسنامه خیلی سبز یا فاگوزیست رو برای اون مطلب بخون
      بعد از اینکه هر فصل رو خوندی برو تست خط ب خط خیلی سبز بزن ... یا فرداش تستشو بزن
      من خودم که چون معمول شاید یه صبح تا ظهر طول بکشه تا هر فصل رو بخونم تستشو میذارم بعدا مثلا فرداش یا چند روز دیگه ... البته من میکرو گاج تست میزنم ولی فکر میکنم خیلی سبز برای شما مناسبتره
      زیاد نگران نباش ... حساس هم نشو ... محکم برو تو شکمش از پا درش بیار
      دو چیز است که نمی میرد: دوستی، مرگ

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من با نشر الگو متنفر شدم از زیست
      اصلن چنان بدم اومده از زیست که کتابمو پاره کردم
      برم سراغ خیلی سبز شاید اون کمکی کرد

الگو رو بیخیال بشید.

اگه تو درسنامه مشکل دارید زیست خیلی سبزواقعا میتونه مشکلتون رو حل کنه.
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

5. Top | #20
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      از بین موسسات،دی وی دی های حرف اخر بهتره بنظرم(چون منم دقیقا پارسال همین مشکل و داشتم)
      ولی نخرش
      تنها چیزی ک باید از اون یاد بگیری رو من میگم
      اول یه دور سطحی متن کتاب و بخون
      بعد همون بخش و از درسنامه الگو یا خیلی سبز(تاکید میکنم درسنامه نه تست) + نشر دریافت بخون
      نکاتی ک بلد نیستی یا میبینی خاصه رو رودفترچه بنویس و پیوست کن ب کتاب
      در اخر هم عمیقا متن و با نکات بخون
      واسه تست خیلی سیز خوبه ولی حوصله بره(واسه من البته)خودم با ابی کانون و ای کیو کار میکنم ک اونا هم خوبن(ای کیو تستاش واسه یادگیری و اموزشه تا سنجش)
      راستی از این منابع فقط یکی رو واسه درسنامه بردار و یکی رو واسه تست؛ چندمنیعی گیج میکنه ادمو
      پ.ن: زیست و باید چندین بار بخونی؛ زیست و فقط باید تکرار کنی تکرار تکرار تکرار(منابعت ضعیف هم باشه نتیجه میگیری)

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیام های صنعتی شریف هم خوبن.ببین شاید مشکلت حل شد

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      کاملا درکت می کنم...زیست یه مرحله گنگی داره که باید از سر آدم رد بشه....این جایی که هستی الان طبیعیه و برای هر کسی که شروع کنه همینطور سخته....از یه طرف اصلا نباید زیست و کنار بذاری از یه طرف اینجوری پیش بری بقیه درسات افت می کنه....بهترین راه اینه که بری کلاس بنویسی....دبیر مرحله مفهومی رو باهات کار می کنه و از گیجی در میای...و از طرف دیگه خودت هم باید الان برای زیست وقت بیشتری بذاری...کم کم که راه افتادی زیست تو روی 3 4 ساعت در روز تنظیم کن
      بهترین جواب

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود
      همه به شما منبع معرفی کردن ولی من اشکال یابی میکنم
      اشکال اولت اینه که صبور نیستی
      اشکال دومت انتظار نتیجه عالی تو تایم کوتاهی
      اشکال سومت رجوع نکردن به تست کنکور و گرفتن جهت مطالعه از تست کنکور
      اگ امسال پیش میخونی بت پیشنهاد میکنم یکبارم که شده فصل۸و۹و۱۰پیش ی مرور کتابی بزن
      بعد بیا متن کتاب عالی بخون
      و تست فقط و فقط اموزشی بزن
      کتابی مثل ایکیو کلن ۵۰۰۰تست داره با تستا سطح بالاش
      اگ تا اخر فروردین بخای تموم کنی ۶ماه وخت داری و میش ۱۸۰روز
      یعنی روزی کمتر از۳۰تست
      از الان ۱۰تست دوم ۱۰تست سوم۱۰تست پیش بزن با تحلیل تک تک گزینه ها
      اگ ی سوال ترکیبی بود برو اون مبحث ک باش ترکیب شده از رو کتاب بخون هیچ اشکالی نداره
      روزی۲.۵ساعت براش وخت بزار و صبر داشته باش به راحتی اب خوردن بالای۷۰میزنی
      موفق باشی

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعن در مونده شدم
      سلام
      لطفا روحیه تو نباز...
      کل این سه کتاب زیست (1و2وپیش) در مقایسه با فقط یک کتاب دوره ی پایه ی پزشکی بیشتر شبیه یه شوخیه قشنگه!

زیست درسیه که باید عاشقش باشی و ازش لذت ببری و تک تک عباراتی رو که میخونی با این دید بخون که قراره دو ساعت دیگه بری توی مطب خودت یا توی سالن کنفرانس دانشگاه علوم پزشکی و از این اطلاعات استفاده کنی...

ظاهرا شاید این حرفا یه کم شعاری به نظر برسه (البته فقط واسه بعضیا) اما تجربه ی زندگی بهم یاد داده که تا کسی یا چیزی رو واقعا از ته دل دوست نداشته باشیم و از بودن باهاش لذت نبریم نمی تونیم نگهش داریم...

تلاشت عالیه...متعالی اش بفرما
      گفت: احوالت چطور است؟
      گفتمش: عالی است
      مثل حال گُل!
      ...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      به شما ویس های استاد رضا امیر رو پیشنهاد میکنم.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی رو واو به واو مفهومی بخون .وسواس الکی هم بخرج نده

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی رو یه دور بخون بعد کتاب دکتر عمارلو بعد تست از میکرو گاج ویاریش جدید کلا زیست مرور زیاد میخواد باید صبور باشی فوری درصد زیستت بالا نمیره

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دی وی دی حرف اخر ببین

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم ...من رشته م ریاضی بود و برای اولین بار که میخواستم زیست بخونم مثل شما اینقدر منبع هام رو عوض میکردم که سر در گم شد....
      کتاب ...کتاب و کتاب....برای سه یا چهار دور کتاب رو بخون
      روز اول روز نامه وار فصل رو بخون مثل یک داستان...حالا هر چی ازش یادت مونده برای خودت توضیح بده...حالا هر تیتر رو جدا جدا بخون و باز بای خودت توضیح بده...بعد پاراگراف پاراگراف بخون و هر بار برای خودت توضیح بده
      روز اول بعد مطالعه فصل رو دوباره برای خودت توضیح بده و دقت کن که کدوم قسمت ها رو فراموش کردی و با جزییات بیشتر حالا مرورش کن..قراره مرور کنی یعنی باید زمانت از دیروز کم تر بشه
      روز سوم بعد مطالعه این بار هم مرور کن...این بار خط ها و تصویر ها توی ذهنت اشناست..اما بخش هایی رو فراموش کردی دوباره مرور کن اما با تایم کمتر از دفعه قبلی
      روز دهم بعد از مطاعه هم دوباره مرور کن...و همچنین روز سی ام ....با هر بار مرور تسلطت بیشتر میشه نه با وارد جزییات شدن و فکر کردن روی هر خط کتاب...پس بازه های مرورت رو زیاد کن..
      روش 1-3-10-30 شاید اصلا زمان بر نیست فقط نظم میخواد...یک تقویم بگیر و روزی که مطالعه رو انجام دادی تایم های بعدی مرورت رو مشخص کن...
      من با کتاب گاج نقره شروع کردم...اون هم بعد از 4بار خوندن یک درس و مرور...و بعد نشر الگو رو خوندم...البته فقط تست های نشر الگو...چون هر دبیر زیستی یک نگاهی به قضیه داره و سعی کن خودت پیدا کنی چه دیدگاهی درست تره

موفق و شاد باشی...روز خوش

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما درسنامه هم خوندین؟
      من احساس میکنم بدون درسنامه خوندن هیچی حالیم نیست

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن