خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات

ریاضی نشر آزمون یا iq

سلام خسته نباشید از دوستانی که با منابع آشنایی دارن با جفتش خواستم ببینم ریاضی به عنوان کتاب فقط واسه تست کدوم اینا بهتره؟
      واسه درسنامه تخته سیاه دارم خوبه تستاشم میزنم ولی کمه تستاش، ریاضیمم قویه واسه درصدای بالا کدوم بهتره، البته درصدای بالا منظورم سوالای سخت در سطح کنکور نه سوالای پیچیده ای که بدرد نخورن و ارزش تستی نداشته باشن کدوم بهتره و در حد سوالای سخت کنکوره؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من ایکیو رو دارم تستاش میتونم بگم خوبن 20-30 درصدشون ایده دارن.ولی موج استانداردتره
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تستای سخت (بخش سوم ) برای صد تخته سیاه رو بزن بعد موج رو زمان دار بزن کافیه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima_forozi نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید از دوستانی که با منابع آشنایی دارن با جفتش خواستم ببینم ریاضی به عنوان کتاب فقط واسه تست کدوم اینا بهتره؟
      واسه درسنامه تخته سیاه دارم خوبه تستاشم میزنم ولی کمه تستاش، ریاضیمم قویه واسه درصدای بالا کدوم بهتره، البته درصدای بالا منظورم سوالای سخت در سطح کنکور نه سوالای پیچیده ای که بدرد نخورن و ارزش تستی نداشته باشن کدوم بهتره و در حد سوالای سخت کنکوره؟
      شايد با تفاسيري كه ميگيد موج آزمون مناسب باشه(موج آزمون الگو كتاب بسيار خوبي هس ولي با حجمي نسبتا جامع)
      ولي من ميگم در وقتتون صرفه جويي كنيد و به باقي دروس بپردازيد و فقط1آزمون خيلي سبز بخريد و كار كنيد!
      كم حجم و پر بازده!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه به عنوان منبع اصلی تست میخواهی ای کیو خیلی خوبه هم تست ایده دار داره همم کنکورا رو پوشش داده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رشتت تجربیه....بعد کنکور میفهمی 2درصد زیست تو رتبه های زیر 400منطقه سه 50تا70رتبه رو جاب جا میکنه...اگه بگم ادبیات عربی اندازه ریاضی فیزیک ارزش دارن بیراه نگفتم.....فقط ی سر بزن ب کار نامه ها متوجه میشی .....برو شیمی بخون شک نکن ارزش زیست 70 ریاضی 40بیشتر از ریاضی 90 زیست 50هستش..شک نکن
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima_forozi نمایش پست ها
      همون تخته سیاه کافیه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      رشتت تجربیه....بعد کنکور میفهمی 2درصد زیست تو رتبه های زیر 400منطقه سه 50تا70رتبه رو جاب جا میکنه...اگه بگم ادبیات عربی اندازه ریاضی فیزیک ارزش دارن بیراه نگفتم.....فقط ی سر بزن ب کار نامه ها متوجه میشی .....برو شیمی بخون شک نکن ارزش زیست 70 ریاضی 40بیشتر از ریاضی 90 زیست 50هستش..شک نکن
      من خودم سال.پیش از عمومیا ضربه خوردم

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن